pt admini

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

MeSSy`
Suspect de spam

Re: pt admini

Post by MeSSy` » 24 Dec 2009, 18:01

Pai oricum n'am putea juca pe srv . Am eu cu addons de war :) Daca tot facem concurs sa'l facem si in folosul playerilor fara acces :) Prin concursuri de tipu' asta ne marim comunitatea . Eo zic ca n'are rost sa facem doar pt admini :D
Image

Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 24 Dec 2009, 20:24

hai sa nu il scoatem pe vim la pensie mai bine hai sa ii dam de lucru, vin si eu cu o propunere daca tot e vb de asa ceva... evosys sa deskide un sv de cs privat doar pt war permanent, tr doar sa ne spuna sorlag daca doreste sa hosteze inca un sv si vim sa ne spuna daca doreste sa ni-l faca :). cu ideeile vin dupa cei imi spun daca doresc sau nu ce am propus mai sus.

Si vreau sa ma bag si eu in meci :D cine ma ia si pe me ?

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 25 Dec 2009, 11:30

Dupa cum am zis am eo server de war :) Daca e dispus careva sa mai tina unu pe timpu meciurilor numa bine :d .. Is curios ce propuneri ai :> Pai orice player care vrea sa joace o sa se inscrie sau vedem .....
Image

Image
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 26 Dec 2009, 16:12

@ciubey ... si eu am venit cu propunerea facerii unui nou server de cs, dar vim a zis ca mai decat sa faca un server de cs 1.6 mai bine ar face unul de CS:S , DOD sau DOD:S . deci varianta aceasta cam pica :D
EvoSys Addicted
Unique 'skill
Suspect de spam

Post by Unique 'skill » 27 Dec 2009, 12:09

Cand eram si eu admin pe evo 2 s-a facut tot asa un concurs de counter-strike si s-au facu mai multe echipe de cate 5 playeri,numai ca, concursul nu era doar pentru admini era si pentru restul..
S-a facut un server nou de cs 1.6 si am jucat acolo :D , adminii au jucat doar din placere ,iar uni care nu erau admini si au jucat bine au primit acces de hellper
Acum, faceti cum vreti dar eu zic ca e mai bine sa jucati 5vs5 pe de_dust 2 sau de_inferno
Press any key to continue
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 25 Jan 2010, 11:32

Daca ne dorim un concurs cu adevarat sigur il putem organiza , am inteles din tot ce am citit ca messy are servar de war cu tot ce avem nevoie, mai ramane sa vedem cine concureaza , cred ca orice admin de pe evo isi doreste un meci scoala intre admini .

Eu unu voi fi mereu pro pentru concursuri de cs , asa acumulam experienta in joc , e total diferit un meci 5vs5 fata de un simplu joc gen pub , am avea numai de castigat din acest concurs , cred ca ar trebuii sa ne mobilizam si sa facem sa fie posibil acest concurs pana nu vine vara, ca atunci toata lumea pleaca pe unde apuca:).

In primul rand ar trebuii sa facem o inscriere concreta , un topic nou cu inscriere si fara alte comentarii , comentarile fata de inscriere sa fie in acest post , am putea din eventualele faze realizate in meciuri sa contribuim la filmul pe care mtf.amin vrea sa-l realizeze , dupa inscriere am putea sa realizam echipele prin tragere la sorti sau preferintele fiecaruia dar cat de cat sa fie echilibrate .

Daca doriti sa ma complectati , va rog...
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 25 Jan 2010, 14:01

O sa deschid un topic nou pentru inscrieri,sa vorbim si cu messy sa vedem cum sta cu server-u, si sa incepem formarea echipelor....buna ideea cu filmuletele pt amin astfel adaugam mai multe demouri si o sa iasa ceva frumos...in functie de cati admini se inscriu o sa hotaram sistemul de joc...hf
Unique 'skill
Suspect de spam

Post by Unique 'skill » 25 Jan 2010, 15:21

nu e corect :)) si eu vreau sa joc :P
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 25 Jan 2010, 15:28

Pai si playerii o sa joace :) Nu doar intre admini . Cel mai bine ar fi maxim 2 admini intr`o echipa
Image

Image
Unique 'skill
Suspect de spam

Post by Unique 'skill » 25 Jan 2010, 16:58

Poi da si fiecare echipa sa aiba cate un capitan, nu neaparat admin :)
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 25 Jan 2010, 22:14

Totul e stabilit,as dorii sa stiu cati admini vor sa se inscrie...la inscriere pot participa si playerii de pe server, dar nu numai,prin realizarea concursului dorim sa atragem cat mai multi jucatori pe server...astfel va fi rasplatita fidelitatea voastra fata de serv....regulile nu sunt inca stabilite,doar un singur lucru pot sa vi-l comunic, acesta este un concurs mixt,deci clanurile deja formate nu sunt acceptate..Intai de toate astept adminii care doresc sa se inscrie,printr-un simpu post in care sa fie scris "PARTICIP",si pentru playerii va fi aceasi modalitate....succes
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 25 Jan 2010, 22:16

PARTICIP !

As ruga playerii sa nu posteze ca ar vrea sa participe deocamdata :) Eu si hades vrem sa stim primadata adminii care se baga si dupa playerii au "dreptul la inscriere" .. ăăă adminii sa se hotarasca cat mai repede :D
Image

Image
basalisk07
CS Team

Post by basalisk07 » 25 Jan 2010, 22:21

I'M IN ! PARTICIP
SuMy
Junior

Post by SuMy » 25 Jan 2010, 22:23

PARTICIP
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 25 Jan 2010, 22:25

count me in !!!

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Post Reply