Eficienta 80-81% constant ? Bulan sau cod..

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike.

Moderator: Moderators

Post Reply
WiZaRd
Incepator

Eficienta 80-81% constant ? Bulan sau cod..

Post by WiZaRd » 01 May 2011, 17:36

Salutari populatie
Am si eu o mica mare nedumerire. Puteti sa-mi spuneti si mie cum un jucator poate sa dea constant, eficienta 80% - 81%, indiferent de harta, indiferent de distanta, indiferent de arma cu care trage ? Adica.. din punctul meu de vedere, persoana respectiva, are cel putin o natie de cod (aviz noilor admini). Oky, accept ideea ca omul e bun, joaca de mult timp, sau si-a setat cl_bulan 99999... dar totusi... Nu da HS dupa HS, nu-i zboara tinta, dar daca te-a prins in vizor... te-a ras cu 1 maxim 2 gloante. Pareri.. sugestii (bere si friptura sunt acceptate oricand).. Multam
Solus Deus potest me iudicare.
Image
Image
Mihai.G
Nou Venit

Re: Eficienta 80-81% constant ? Bulan sau cod..

Post by Mihai.G » 01 May 2011, 17:58

Pai depinde si de stilul lui de joc. Daca e calm, nu are choke - nu are loss si are latency bun (daca are in general un net bun), daca nu tine apasat click stanga ca nebunu (ca mine) si se concentreaza si trage numai atunci cand e sigur ca nimereste... da putem sa spunem ca e un player bun si nu foloseste cod. Daca daca daca...
Ma rog asta e parerea mea.
edit: acesti playeri sunt rari poate pe cale de disparitie sau poate chiar nu exista. :D
WiZaRd
Incepator

Post by WiZaRd » 01 May 2011, 18:00

Nu ai prin ideea, omul da constant 80-81%, nu creste nu scade, sta numai in intervalul asta. Iti dai seama ca ce ai scris tu acolo nu se aplica, este practic imposibil sa dai de fiecare data la fel. Da, acum ai 80, runda viitoare, 81, inca o runda, 92, si tot asa. Jucatorul de care vorbesc eu este constant: 80-81%.
Solus Deus potest me iudicare.
Image
Image
pff
Nou Venit

Post by pff » 30 Jun 2011, 19:16

Eu stiu un jucator care e constant (foarte constant) la 34 la suta accuracy si 78 la suta efficiency indiferent ca joaca cu awp, m4, kalash, usp sau deagle. L-am urmarit aproximativ si codat clar ca nu e. E foarte exact, foarte econom (nu face miscari in plus aiurea), calm si foarte, foarte precis. Stie da f. bine cu awpu, cu pistoalele te tine numai in headuri si e foarte eficient cu rifleurile.
Dar, mnoh de obicei la asemenea constanta o sa gasesti codati mai mult decat playeri buni.
Post Reply