[Sondaj] Why do you play here ?

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

SabeR
Master of Spam

Re: [Sondaj] Why do you play here ?

Post by SabeR » 23 Jul 2009, 21:56

Este mai bine sa jucam cu un lag un pic mai mare o perioada de timp pana isi revine serverul decat sa jucam 3v3 si sa ne enervam ca nu este lume. :naughty:
Nu o sa mai dureze mult timp.
Ne cerem scuze pentru disconfort! :P
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
mysteriosso
Banned
Banned

Post by mysteriosso » 24 Jul 2009, 18:34

am dat de server din intamplare fara sa vreau ..si dupa ce am intrat si nu am vazut codati nici lag am zis ca e bn si joc aici alturi de voi cam de vreo 2 sapt :) :P
Am mult prea multe vicii ca sa fiu baiatu bun..Amestec zi de zi mai multa iarba cu tutun!
Image
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 24 Jul 2009, 19:42

Bine ai venit printre noi. Sper sa iti placa aici si sa ramai #-drink #evo-fan
Image
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 25 Jul 2009, 19:10

Acest server este the best:X:P.... eu cand m-am apucat de cs acuma vreo 2 ani intram pe toate srv... nu stiam sa joc bla-bla injuram daca luam hed il faceam codat, si am zis hai sa imi caut un srv pe care sa joc calumea ,sa-mi fac preteni,sa am cu cine vb,ca ii mai fun:D Mie mi-o spus un preten de **** am zis hai ca jucam lam add la favorite si tot am jucat pana mi-am facut prieteni am cunoscut tot mai multe chestii...
DC AM RAMAS PE SRV?
1. inainte imi era lene sa stau sa caut servare si dade-am un simplu click pe favorite si intram;))
2. preteni cu care glumesc si ma inteleg bine ,cel mai important! :P
3. este un srv foarte fain,foarte frumos unde eu joc cu drag

eu o perioada de timp nam ami jucat pe srv... mi-am luat steam si jucam pe gathere sper ca nu fac reclama:P acolo is playeri pro,prea pro si ma cam enerva nu faceam fata de loc m-am intors... pe mn singuru lucre care m-ar deranja este PTB cand joc si eu bine ma muta si nu mai am chef de nik:P..
servaru vreau sa ramana tot asa si tot mai multi playeri:P
VEnin
Nou Venit

Post by VEnin » 01 Aug 2009, 11:13

1. Pai sv chiar l-am gasit random adik eram in cs si vroiam sa joc si yo pe un server si am intrat pe evosys, dupaia am vazut k pe server se mentine un limbaj decent care vb urat gag 5 min din prima lucru care m-a incantat, adminii foarte ok k nu's copii daia care dk au admin sunt k un fel de zei pe server, jucatori buni, dar problema a fost k am jucat mi-a placut dar am uitat sa il bag la favorite :))
si cand am vrut dinou sa joc naveam cum asa k l-am luat pe gametracker si dai search cu evosys :D
si Aici sunt :)
2. Chiar nu prea am nimik de reprosat serverului poate doar la votul cu harti sa fie bagata si o harta mai mica k atunci cand raman putini noaptea sa nu trebuiasca sa votezi tot pt una mare, dar pana acum nu au fost pb de genu k gaseam admini pe server la ore tarzii.
Citez ce-a mai celebra dintre comparatii:
Viata-i tarfa, ori ti-o f*ti tu ori ti-o f*t altii!
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 01 Aug 2009, 12:09

Prima oara am jucat in Noiembrie 2007 pe **** dupa un quick search pe lista de "Internet" dupa ce m-au banat pe un alt server din Bucuresti fara motiv. Dupa o scurta pauza am revenit prin Aprilie 2008 cand mi-am facut si contul pe forum si de atunci am ramas numai aici. Staff profi, nu se tolereaza injurii, se joaca free, comunitate deschisa la orice problema, am enervat destui oameni cu deagle-ul :mrgreen: -> LASER FRATE!

Am ramas putin surprins cand am devenit si eu un membru al echipei :)
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
SnakEffect
Incepator

Post by SnakEffect » 08 Aug 2009, 16:31

1. Am aflat d sv d la Hannibal, mi-a placut, playeri multi, admini prezenti, latency mic... l-am bagat la fav si asa a inceput o noua poveste.

2. Imbunatatiri :-?, poate doar sa se faca rost de mai multi admini, kre sa fie prezenti p server mai tot timpu pt a se evita conflicte si a se elimina jucatorii cu cod. aa... si mai multe harti clasice, mai putine harti create...
Image
basalisk07
CS Team

Post by basalisk07 » 14 Aug 2009, 21:58

Serverul lam gasit la find servers si am ramas pentru ca mia placut modul in care am fost abordat de admini in momentul in care mi sau facut poze mai rar oameni asa calmi GJ

[ Post made via Mobile Device ] Image
- eazy (e).
Nou Venit

Post by - eazy (e). » 14 Aug 2009, 22:12

Prima data am dat intamplator de cs2.evosys.ro ..am jucat acolo ceva timp sub nickul NarkoTiq dar acum m-am "stabilit" pe cs.evosys.ro ..
In rest numai laude atat pentru staff cat si pt adminii serverului :) Keep It Up ! #evo-fan
Last edited by - eazy (e). on 15 Aug 2009, 20:55, edited 1 time in total.
Image
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 15 Aug 2009, 12:05

- eazy (e). wrote:Prima data am dat intamplator de cs2.evosys.ro ..am jucat acolo ceva timp sub nickul NarkoTiq dar acum m-am "stabilit" pe cs.evosys.ro ..
In rest numai laude atat pentru stuff cat si pt adminii serverului :) Keep It Up ! #evo-fan
E "staff" nu "stuff" ;) Stuful il gasim pe malul Dunarii :)
EvoSys Addicted
- eazy (e).
Nou Venit

Post by - eazy (e). » 15 Aug 2009, 20:56

e uite am facut si eu o mica greseala :) ...chiar crezi ca era necesar gestu` tau ?
...pe langa faptu` ca esti off topic?
Image
Icestriker
Incepator

Post by Icestriker » 10 Oct 2009, 21:35

1.Am aflat de **** de la niste prieteni din cartier (ei sunt vecini cu M1nos si din cate imi aduc eu aminte atunci el avea un acces destul de mare pe server,nu ma bag in detalii ca sincer nu imi aduc aminte),pe atunci eram bot in cel mai pur sens al cuvantului,mai bot decat sunt acum:-j dar imi placea serverul...poate din simplul motiv ca nu se lua juma' de sv de mama cand greseam pt ca nu stiu sa joc cs...
apoi eu nu am mai jucat ceva timp cs,intre timp inteleg ca a fost si inchis sv si am aflat de serverul evosys de la hannibal
2. Nu o sa stau sa fac aici o "balada" in care sa spun cat de minunat este serverul dar la ora asta chiar nu imi vin in minte chestii pe care le-as schimba la el,poate numai o harta-2 mai noi pe care sa le jucam cand este multa lume pe server (sper ca asta sa nu alunge lumea de pe server..) :)
invizibil
Junior

Post by invizibil » 11 Oct 2009, 07:07

Noroc baieti... si fete :D
Am jucat prima data pe server la 2-3 zile dupa ce s-a deschis :)) Serverul se afla la nici 100m in spatele casei mele. La inceput eram decat cei din cartier care ne stiam si ne permiteam orice. Cu timpul s-a dezvoltat, au venit oameni capabili, insa la un moment dat a fost un necaz la nivel de conducere (o mica mare disputa intre parteneri) iar serverul nu se mai putea numi ****™ Nu-i bai, si-au revenit baietii 8) si au facut o treaba grozava sub un nou nume evosys

Joc de atata timp pentru ca am cel mai mic latency :oops:, pentru ca sunt apreciat si mai ales pentru ca aici am invatat sa joc cs #-tease

Nu e threadul potrivit in care sa zic ce schimbari ar trebui facute in viziunea mea... e altul dedicat acestui subiect.

Distractie placuta in continuare pe evosys, va urez!
Image
Claya
Membru activ

Post by Claya » 03 Nov 2009, 11:25

Merci, o sa avem !!! #-yahoo
Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.
Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 03 Nov 2009, 11:50

numai cuvinte de lauda :))

cred k e cel mai bun sv din lume odata ce nimeni nu zice nimic de rau de el :))
Post Reply