Si pana la urma ?

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Re: Si pana la urma ?

Post by Tornada » 15 Jan 2009, 04:24

materialul pe care l-ati postat, la faza aia nu e aim...si ma bazez pe ce spun din cauza...
Hai ca v-a lasat HF....Si dupa cum spune-am acolo nu a fost aim, e bulan
din ce spui tu mai sus cam asta reiese k nu are aim.nu ca nu se vede sau nush ce.spui clar k nu are aim.mai citeste odata ce ai spus tu mai sus,sau poate noi nu ne dam seama :shock: #-tease #-tease
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 15 Jan 2009, 10:48

materialul pe care l-ati postat, la faza aia nu e aim...si ma bazez pe ce spun din cauza...
in materialul*
Hai ca v-a lasat HF....Si dupa cum spune-am acolo nu a fost aim, e bulan
acolo= in demo
cred ca a fost destul de explicit, si "versurile" au fost scrie la nervi(ca sa stiti si voi)

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Tornada

Post by Tornada » 15 Jan 2009, 21:58

si "versurile" au fost scrie la nervi(ca sa stiti si voi)
e ca si cum ai spune "eu l-am omorat,dar eram beat"
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 15 Jan 2009, 22:53

Ciocanescu alias Tornada wrote:
si "versurile" au fost scrie la nervi(ca sa stiti si voi)
e ca si cum ai spune "eu l-am omorat,dar eram beat"
doamne, iar sariti cu concluzii si voi decat presupuneti ca asta am spus...ma refeream la greselile gramaticale(unde l-am si corectat in postu anterior)

Mai bine ventiti si spuneti cu ce am gresit in afirmatia "Sincer....nu se vede ca are aim in demo"

si poate va int: PeeWee nu e Dracula....ca se vede ca asta urmariti, inca mai are acelasi ip

Se pare ca sunt luat de prost de la un timp...hai ca acum a fost picatura care a umplut paharu...Duceti-va in plata domnului, Sv bun cu oamni sa spunem ku nu kar asa de buni...

Nu tr sa ma mai intorc...Regret ziua in care m-am intors...hai gata am lasat povestile La Revedere

GJ Charliee ai reusit insfarsit sa obti ce ti-ai dorit de cand am venit pe sv, sa nu iti infectez sv tau "pur si virgin"

Asta a fost ultimul post

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Tornada

Post by Tornada » 16 Jan 2009, 02:56

sv nu mai e virgin..l-am spart cu totii :lol: :lol:
sincer imi pare rau pt tine te superi din orice si degeaba nimeni nu s-a luat de tine

ps:
"..sa nu iti infectez sv tau.."
nu este sv lui ca sa il infectezi si nu il afecteaza pe el direct daca il infectezi..poate pe vim o sa il cam superi daca il infectezi k el e pe partea cu dezinfectatul
Image
P!t!C
Incepator

Post by P!t!C » 16 Jan 2009, 11:09

cate drame pe aici... #-drama
ciubey_devil wrote:si poate va int: PeeWee nu e Dracula....ca se vede ca asta urmariti, inca mai are acelasi ip
cine a zis asa ceva?
Viata e un copil iar noi suntem jucaria
(sica)

Post by (sica) » 16 Jan 2009, 11:28

Mda sfarsitul unei lungi telenovele.Stati linistiti ca nu moare nimeni,inca mai avem actori #-yahoo Bafta baietii :wink:
Image
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 16 Jan 2009, 14:27

Va luati degeaba de om; profitati de faptul ca voi sunteti multi si el e unul singur.
Si-a dat cu parerea despre demo si voi ati sarit pe el, stiind ca este vulnerabil si ca nu mai are "putere" pe sv.
Daca as fi in locul vostru mi-ar fi greata de mine ; mai ales ca unii dintre voi nici nu erati pe sv cand Ciubey juca pe el.
Iar de la tine Sica nu ma asteptam sa ai atitudinea asta
(sica)

Post by (sica) » 16 Jan 2009, 14:37

Stii bine de ce o am...si asta nu e fata de tine ci doar de Ciubey,pe tine oricand te-am respectat si te respect pentru ca m-ai ajutat mult la inceput de drum.
Image
Post Reply