Si pana la urma ?

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

PeeWee
Nou Venit

Si pana la urma ?

Post by PeeWee » 06 Jan 2009, 17:06

Si pana la urma ? Ce vretzi sa fac sa va demonstrez ca nu joc cu cod ? Kraven a vazut cum joc ....dar ... nu stiu ce sa mai zic. Cred ca am zis destul. Inca odata.. Nu joc cu cod ! Asa dau eu ! Altceva nu cred ca mai am de zis. Va mai rog inca odata sa`mi scoateti banul !

Pai ieri am intrat de mai multe ori cu speranta ca o sa imi acorde cineva sansa de a`i demonstra ca nu am cod ... ! Si chiar asa .. think about it .. daca eram un codar asa cum presupuneti voi ... ce motiv asi avea sa insist atat de mult sa joc pe cs.evosys.ro ? cand sunt o gramada de alte servere pe care puteam sa intru cu cod.
Ieri a fost prima oara cand am intrat pe acel server .. mi`a placut.. am vazut ca lumea stie sa joace.. si mi`a facut placere sa joc alaturi de voi. Niciodata nu am intrat cu intentia de "a activa vreun cod sau alte chestii". Respectul si increderea nu se castiga prin a juca cu cod... iar eu asta am incercat sa demonstrez ieri.
Last edited by PeeWee on 06 Jan 2009, 22:16, edited 1 time in total.
SabeR
Master of Spam

Re: Si pana la urma ?

Post by SabeR » 06 Jan 2009, 17:34

Dc ai deschis un alt post? Era atat de greu sa scrii tot acolo? Kraven a incercat si el sa iti faca demo si sa iti dea ban. . . Acum vim sau charliee hotarasc daca banul ramane dar oricum ai ip dinamic si nu te opreste sa intrii pe server. Ieri ti am dat ban de 20 de ori cred. . .
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 07 Jan 2009, 23:21

asa este Saber are dreptate...nu am fost singurul care a observat modul tau de a juca!SUPORTA CONSECINTELE
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 10 Jan 2009, 22:29

Cine a facut demoul de ce l-a facut asa scurt ? un demo se face cel putin 1 runda ... cam 2 runde ! In faza aia ce sa inteleg ? Aim sau doar NOROC ? Eu tind sa cred ca are aim , dar pe viitor faceti un demo mai lung va rog ca sa ne dam seama mai bine ! Aim are doar la ak47 pt ca a tras si cu deagle si nu a avut !
P!t!C
Incepator

Post by P!t!C » 11 Jan 2009, 00:11

eu am facut demo-ul.
Viata e un copil iar noi suntem jucaria
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 11 Jan 2009, 02:12

Sincer....nu se vede ca are aim in demo....da nu cred ca conteaza parerea unui helper

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 11 Jan 2009, 09:00

Nu a fost doar o singura faza de acest gen. Am fost cam 5 admini pe server in acel moment care pot confirma acest lucru. Ciubey nu trebuie sa fi arogant cu noi ca noi nu am facut nimic.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 11 Jan 2009, 15:43

La demo m`am uitat si eu. Desi a culcat 2 persoane, mie mi se pare ca a tras cam haotic. Asa ca doar uitandu`ma la demo, nu pot sa zic decat "bulan".
Dar cum de multe ori in demo-uri nu este surprins esentialul, nu ramane decat sa ne bazam pe decizia adminilor care s`au aflat pe server.
Dar asta e o parere personala, nu cred ca conteaza parerea unui admin. :wink:

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 12 Jan 2009, 20:52

SabeR wrote:Nu a fost doar o singura faza de acest gen. Am fost cam 5 admini pe server in acel moment care pot confirma acest lucru. Ciubey nu trebuie sa fi arogant cu noi ca noi nu am facut nimic.
Sincer nu cred ca am fost arogant cu voi....(sau din cauza voastra am luat eu helperul si va simtiti cu musca pe caciula)...eu decat mi-am spus parerea despre materialul pe care l-ati postat, la faza aia nu e aim...si ma bazez pe ce spun din cauza jucatorului al 3, pe care nu a reusit sa il omoare...Hai sa va explic, aimu' e de 2 feluri, ori iti sare tinta pe cap(nimic mai mult) ori se duce glontul in capu adversarului...in demo nu am vazut ceva asemanator cu ce am spus mai sus, daca voi vedeti atunci explicati-mi si mie unde ati vazut, cas curios

Nu am fost pe sv la acel moment, eu am spus ca nu are aim pe ce v-ati bazat voi ca are... Asa ca frate ... vb lu' vim .... acolo a fost bulan curat

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 12 Jan 2009, 23:40

Ciubey si eu sunt de aceeasi parere cu Saber,tu de la incidentul cu Dana ai inceput sa iti schimbi atitudinea fata de noi,si oare avem noi vreo vina ca tu ai ascuns sau ca sa terminat asa?nu cred omule.Oricum sa stii ca pe mine unul m-ai dezamagit. :roll:
Image
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 13 Jan 2009, 10:19

Ciubey decizia de al bana pe peewee nu a fost doar a anui admin si asta spune totul!tu acum vi si spui k noi toti am gresit si ca acolo a fost doar "bulan" (tot ce e posibil) dar demoul a fost facut ca dovada , inainte de asta el avand cateva scapari in ceea ce priveste aim-ul poate chiar wall-ul!in concluzie ar fi bine sa inchidem subiectul sau cel care a fost banat iti e "prieten"?

Din punctul meu de vedere : Topic Closed!
P!t!C
Incepator

Post by P!t!C » 13 Jan 2009, 13:00

peewee avea ban de la mine si fara demo oricum...luati demo-ul ca pe un bonus :)
Viata e un copil iar noi suntem jucaria
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 14 Jan 2009, 15:08

Doamne, voi kiar nu intelegeti, nu spun ca ati dat bine sau nu banu respectiv, spun doar ca in demoul respectiv nu se vede aimu..ci e doar bulan...Iar despre "atitudinea mea" nu cred ca int pe nimeni, poate 2 sau 3 pers au obs pt ca ele si-au bagat nesu unde nu tr, doar sa se afle in treaba....iar faza cu dana nu ma prea int, ci mai rau ma afecteaza ca a fost lasat sa plece un membru important al comunitati, si pe deasupra v-a durut in ***...asa ca nu mai faceti voi presupuneri nefondate la adresa mea si vedetiva de treaba... (postu asta nu tr sa fie aici, daca doriti sa stiti mai multe deskideti un topic special)

Hai ca v-a lasat HF....Si dupa cum spune-am acolo nu a fost aim, e bulan...ati adus respectivu demo ca dovada, e ca si cum la un caz de crima in loc sa aduceti arma crimei aduceti o jucarie de plus....

OFFTOPIC:
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Post by Tornada » 15 Jan 2009, 00:39

da ma ciubey dar daca la locul crimei au fost multi martori jucaria aia de plus era un bonus cum a spus si pitic
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 15 Jan 2009, 01:57

ma faceti sa repet de o mie de ori...am spus "nu se vede ca are aim in demo", ce e asa de greu de inteles, nu am reprosat nimenui ca a dat ban sau i-am spus ba boule vezi ca ala nu a jucat cu aim, eu am spus decat ce am vazut in demo....pe urma spuneti ca "imi schimb atitudinea" fata de voi, daca ma aduceti in starea aia....cititi bine ce am scris si pe urma comentati...

OFFTOPIC:
Post Reply