Reclamatie admin neuron

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Ciubey
Master of Spam

Re: Reclamatie admin neuron

Post by Ciubey » 26 Oct 2008, 19:03

ct =/ t
raft1 = raft 1
raft2 = raft 2
raft3 = raft 3
raft4 = raft 4 (se stiu armele)
raft5 = raft 5
defuser = Bmb
scut =/ poate imi spui si mie ???

Daca e sa o luam asa cum ai inceput ...

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Neuron
Nou Venit

Post by Neuron » 26 Oct 2008, 21:38

Mda ... foarte misto deznodamantul....eu m-am ales cu o "reclamatie" (la ce nu stiu) iar manini cu slot....
Apropos "misto" avatarul ....te caracterizeaza
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 26 Oct 2008, 22:04

manini wrote:Daca te referi ca ai avut probleme cu mine pe **** iar minti pentru ca jucam cu alt nume pe ****.
Zine si noua cu ce nick jucai inainte, asa de curiozitate , sau ai facut ceva rau si acum te ascunzi?
manini wrote:manini : nu mai da ba slay admin but cati fac reclamatie
miRO : mio placut cand o murit
*** FuM killed Neuron with a headshot from ak47 ***
manini : la vimn
Cu riscul de a face o gresela te intreb: il cunosti cumva pe vim?
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 26 Oct 2008, 22:32

Skynet wrote:Cu riscul de a face o gresela te intreb: il cunosti cumva pe vim?
Yeah, din pacate mai am si astfel de cunostinte

@manini
Cand am zis ca iti poti baga avatarul ala, era in spirit de gluma. ^^ (deleted)
Daca vrei sa iti sustii un punct de vedere, o poti face in limitele bunului simt. Insultele, fie ele directe sau indirecte le lasi langa formularul de autentificare pe forum (+1 warn).

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
manini

Post by manini » 28 Oct 2008, 10:34

Bine bine,m-ati luat cu filozofii ...cu argumente dar n uam vazut decat ca am luat warn pentru avatar .Solutia pentru adminul neuron unde este pentru slay-ul gratuit?
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 28 Oct 2008, 10:54

Mah tu tot nu vrei sa intelegi ca nu Neuron ti-a dat slay? Tu citesti cumva ce ti se raspunde? Daca da e grav! Mai citeste inca o data si o sa vezi ca Charliee ti-a dat slay.
Eu cred ca tu postezi de dragul de a posta sa ai si tu activitate pe forum...
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
manini

Post by manini » 31 Oct 2008, 00:47

SabeR wrote:Mah tu tot nu vrei sa intelegi ca nu Neuron ti-a dat slay? Tu citesti cumva ce ti se raspunde? Daca da e grav! Mai citeste inca o data si o sa vezi ca Charliee ti-a dat slay.
Eu cred ca tu postezi de dragul de a posta sa ai si tu activitate pe forum...
Doamne saber esti penibil rau man.Daca cineva a citit tot ce s-a postat de la inceput imi da dreptate.Ia citeste tu de la inceputul topicului si cere-ti tu scuze frumos dupaia.Astept #-gay
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 31 Oct 2008, 11:26

Warn ai luat ptr limbaj, nu pentru avatar. Scuze o sa primesti cand o sa iti ceri si tu scuze pentru insultele aduse in numai 9 posturi.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 01 Nov 2008, 12:43

Cand un admin iti zice ceva, o respecti pe server. Daca nu esti de acord cu ce a zis el, vii si faci post pe forum.

Avand in vedere k westwood inseamna 2 treimi numai case, scutul cam dezechilibreaza echipele. Daca aveai ceva impotriva ne spuneai noua aici, nu continuai sa joci cu scut.
In urma unor dezbateri mai ample s-a renuntat la orice fel de restrictie de arme.
Slay-ul l-ai primit pe merit, pt ca nu ai respectat ce a zis adminul.
Nu-ti faci singur dreptate pe server ci iti expui problema pe forum.
Slay-ul dat de mine l-ai primit pe merit. Counter-Strike-ul nu-i un joc single player unde daca mori trebuie sa dai load. Ci un joc de echipa.
Gandeste-te la cs ca la un joc de sah, unde tu esti doar o singura piesa. Pt ca o echipa sa castige se fac anumite sacrificii. Cei care fac rush sunt cei mai sacrificati insa sunt deasemenea si cei datorita carora se castiga un meci.

1. Daca teroristii stau in baza si ct-ristii stau in baza => castiga ct-ristii - expira timpul
2. Daca teroristii stau in baza si ct-ristii fac rush => in cele mai multe din cazuri castiga ct-ristii - teroristii sunt luati prin surprindere si cad pe capete
3. Daca teroristii fac rush => se schimba situatia si in cele mai multe din cazuri castiga ct-ristii

Cum punctu 1 este interzis (pt ca nu ar mai avea vreun rost jocu), raman doar punctele 2 si 3 => cs e un joc echilibrat. Rush-ul echipei adverse poate fi neutralizat tot prin rush.

Daca iti e frica sa mori, atunci incearca alt joc.
Slotul ti-a fost suspendat datorita lipsei de motive pt a primi slot (in urma acestei reclamatii s-a evidentiat si mai mult acest fapt).
Data viitoare vei primi slot pe merit.

p.s.: Atentie la limbaj pe viitor.
manini

Post by manini » 03 Nov 2008, 17:27

Mda...ce pot sa zic decat ..vorba lui irinel "misto"
Nu imi e frica sa mor dar daca vreau sa joc cu scut joc cu scut si n umi se pare normal ca fiecare admin sa faca propriile lui reguli.Deci puneti-va de acord.
Si hai sa iti dau si un exemplu (in postul asta vb cu Charlie ptr ca mi se pare ca e cel mai echilibrat si cauta sa inteleaga ambele parti nu ca altii....si aici fac referire la vim).
Un exemplu ar fi Pichu care joaca si el cu scut si de fiecare data cand intra si vede restrictionat scutul da unrestrict.La polul opus se afla alti admini ca Drink si Neuron care nu agreaza ideea jocului cu scutul.Ai facut referire la jocu ala numit sah si la faptul ca tre sa mai tii cont si de restul oamenilor.Nu crezi ca aici trebuia sa se tina cont de optiunea mea de a lua scutul?
Faptul ca iau scut nu inseamna neaparat ca il iau sa nu mor.O fac fie la distractie fie sa fiu pe post de momeala.De multe ori o fac degeaba pentru ca majoritatea nu stiu cum sa mearga in urma la un scut si sa il sustina preferand sa astepte sa-mi rupa aia scutu si ei sa stea dupa pereti.
Slotul nu l-am cerut ca sa fiu mai cu mot motivul fiind altul pe care vim il stie.
Iar daca ati retras slotul pentru ca am facut reclamatie e grav si iti contrazici singur vorbele.Daca un nebun (in speta eu) are chef sa faca o reclamatie ,indiferent ca este acoperita sau nu,si isi pierde sa zicem asa un acces pe server pentru ca ceilalti oameni sanatosi (in speta voi ) nu sant de acord cu faptul ca am facut reclamatie eu zic sa scoateti rubrica de reclamatii si sa puneti una in care sa posteze toti cei care vor sa va pupe undeva ca sa ia un admin sau un slot .
Hai noroc si sa ma vedeti in panou la loto.

PS Era cat pe ce sa nu mai postez ca am plecat si am inchis calc.Mozilla sa traiasca.
manini

Post by manini » 03 Nov 2008, 17:41

Scuze ca fac inca un post dar nu mi-a mai dat voie inca un edit.
Mai vreau sa imi spun parerea mea despre admini ca sa imi mai largesc si eu cercul de prieteni.Multi dintre ei sant cam in plus si admira peisajul cand un server intreg tipa ca-i unu codat in schimb iti tranteste imediat vreo 5 poze daca din intamplare ii dai vreun "cap"
Nu se putea sa inchei fara sa ii dedic lui vim smailul de mai jos in care eu sant ala cu toporu iar el celalalt personaj.

#-turkey
OFFTOPIC:
Mi-am schimbat numele .......erhabe*the*doctor
Post Reply