Reclamatie admin neuron

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

manini

Reclamatie admin neuron

Post by manini » 26 Oct 2008, 13:59

Salut

Am luat slay pe harta de_westwood pentru ca am luat scut.Poate cineva sa imi spuna daca regulile sant facute pe loc de admini dupa bunul lor plac sau se respecta cele din motd?
Nu se face nici o referire la scut la reguli deci se presupune ca este permis.Asadar cu ce ocazie slay ma nene neuron.Cred ca ti-ai ales numele la fix dupa numarul de neuroni de care dispui.
Neuron
Nou Venit

Re: Reclamatie admin neuron

Post by Neuron » 26 Oct 2008, 14:11

Te-am avertizat mai intai sa lasi scutul... Chiar daca e free game exista citeva reguli unele clare altele de bun-simt
Daca tu joci cu scut si "dezechilibrezi" jocul eu m-am vazut obligat sa te "avertizez". Cu tine am mai avut probleme si mai demult mai ales ca limbajul tau lasa de dorit foarte mult. Pe viitor voi fi si mai exigent cu tine....ms
P.S.
Cinismul tau ma lasa indiferent.
manini

Post by manini » 26 Oct 2008, 14:16

Imi mentin afirmatia de mai sus si mai adaug si faptul ca esti mincinos.Nu vad ce probleme ai avut tu mai demult cu mine pentru ca serverul are maxim 2 luni de cand este deschis.Macar daca vrei sa inventezi ceva inventeaza ceva mai credibil .Daca te referi ca ai avut probleme cu mine pe **** iar minti pentru ca jucam cu alt nume pe ****.Iar regulile alea de bun simt lasa la atitudinea mea daca le aplic sau nu...ok?
Nu scrie ca nu am voie cu scut si ca e free game fiecare are dreptul sa aleaga cu ce echipament joaca.Ma intreb oare daca dai slay si la cei care joaca cu automatele cu luneta #-gay
Si acolo e regula bunului simt dar nu le da nimeni slay celor care iau arma aia.In continuare poti sa fii cat de exigent vrei tu ca nu ma afecteaza cu nimic #-gay
Neuron
Nou Venit

Post by Neuron » 26 Oct 2008, 14:21

[ADMIN] Command: FuM used command admin_slay manini
*DEAD* DRAGON : bv ma

* myssE changed name to kejji
manini : nu mai da ba slay admin but cati fac reclamatie

miRO : mio placut cand o murit

*** FuM killed Neuron with a headshot from ak47 ***
manini : la vimn

*** Grig killed sandokan with a headshot from mp5navy ***
DRAGON killed unnamed with deagle
man

Din "intamplare" am pastrat o portiune din log.Nu vad ce as castiga mintind !?
manini

Post by manini » 26 Oct 2008, 14:35

AAAaaaaaa.....doamne .Auzi le el in trecut.Adica acum 2-3 zile cand ramasesem ultimul cu 2 ct.Daca tu esti atat de meserias sa treci de 2 ct ca sa te duci la bmb fara sa ii omori mai intai esti tare.Daca puteam sa ma teleportez direct la bmb o faceam.Acum ca am aflat ca tu esti fum iti spun direct ca esti de departe cel mai slab admin de pe server ...asta ca sa nu folosesc alte cuvinte.Inteleg sa primesc slay daca campez si nu ma duc sa pun bmb dar in momentul in care vezi ca ma impusc cu ct si imi dai slay esti incompetent rau mai baiete #-gay
Neuron
Nou Venit

Post by Neuron » 26 Oct 2008, 14:46

Ma confunzi ...eu sunt Neuron nu Fum.
Deja o lungim prea mult ... Eu am spus ce aveam de spus decid aia mai mari ce si cum.
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 26 Oct 2008, 15:15

Deci,manini nu ai dreptul sa vorbesti cum vrei cu oamenii de pe server,cu toate ca am vazut ca ai un limbaj foarte colorat.Cat despre faza ta de azi cu Neuron iti dau dreptate tie,pentru ca e voie cu scut,altfel scria undeva ca nu e voie.

PS:Un sfat prietenesc ar fi sa lasi vocabularul ala vulgar si ironic langa tastatura si numai de castigat vei avea. Bafta
Image
manini

Post by manini » 26 Oct 2008, 15:16

Neuron wrote:[ADMIN] Command: FuM used command admin_slay manini
*DEAD* DRAGON : bv ma

* myssE changed name to kejji
manini : nu mai da ba slay admin but cati fac reclamatie

miRO : mio placut cand o murit

manini : la vimn

*** Grig killed sandokan with a headshot from mp5navy ***
DRAGON killed unnamed with deagle
man

Din "intamplare" am pastrat o portiune din log.Nu vad ce as castiga mintind !?
De aici reiese ca tu esti unu si acelasi admin...incearca sa fii mai specific si hotareste-te pentru ca nu vad cand ai mai avut probleme cu mine daca nu esti tu fum.Oricum...si tu si fum santeti admini de duzina care dati comenzi de dragul de a va aparea numele pe ecran.....pana si sica (care am inteles ca e pustan) e mai bun admin ca voi si nu are exces de zel.
(sica)

Post by (sica) » 26 Oct 2008, 15:23

Aici deja vad o jignire la adresa mea..."pana si sica" adica....?Si nu sunt pustan.am 19 ani.Si sa stiii ca Fum nu e Neuron.
Image
manini

Post by manini » 26 Oct 2008, 15:35

(sica) wrote:Aici deja vad o jignire la adresa mea..."pana si sica" adica....?Si nu sunt pustan.am 19 ani.Si sa stiii ca Fum nu e Neuron.
Nu e jignire ,poate am formulat gresit...fac referire la varsta ca mi-a zis cineva ca esti pustan si ma gandeam ca ai vreo 16 ani.Nu interpreta aiurea.
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 26 Oct 2008, 16:06

Deja este o telenovela in toata regula...
"manini" eu nu cred ca o sa ai viata lunga pe server daca te comporti asa in continuare. Cel mai bun sfat care as putea sa ti-l dau este sa mai recunosti si tu din vina, sa-ti ceri scuze si poate o sa fim mai toleranti cu tine in continuare. Nu se merita sa te dai cocos cand tu defapt joci de foarte putin timp pe server.
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Charliee

Post by Charliee » 26 Oct 2008, 16:36

Eu sunt FuM si slay-ul l-ai luat pe merit. Nu dau slay aiurea, dau doar cand vad pe unu ca se pierde pe harta, campeaza aiurea, se acunde aiurea, sau asteapta pe ct sa vina la el cand mai era putin si expira timpul rundei.
manini

Post by manini » 26 Oct 2008, 16:52

Charliee wrote:Eu sunt FuM si slay-ul l-ai luat pe merit. Nu dau slay aiurea, dau doar cand vad pe unu ca se pierde pe harta, campeaza aiurea, se acunde aiurea, sau asteapta pe ct sa vina la el cand mai era putin si expira timpul rundei.
Repet ce am zis si mai devreme.... daca aveam cum sa trec de aia 2 ct care trageau in mine o faceam...cred ca daca aveai putina rabdare oricum se termina runda,,,,,cu atat mai mult cu cat sant runde in care stau dupa unu cu awp in baza la tero de mi se uraste.Stii ce frumos e sa iei slay cand sari sa io tragi lu unu? Iti zic eu ca si tu daca erai in locul meu nu iti convenea.(plus ca am impresia ca primisem un buzz si ma scosese din joc dupa care am reintrat)
Iar opium sa stii ca am jucat si pe vechiul **** si de felul meu nu sant "pupincurist" (scuzati "nu sant") iar daca am ceva de spus o spun oricui inclusiv ownerului.F. bine ca ii tii partea adminului dar el trebuie sa isi ceara scuze pentru ca si-a permis sa dea slay fara motiv si a incalcat regulile.Putea el sa zica de 5 mii de ori sa las scutu ca tot il luam atata timp cat e free game si nu se specifica nimic referitor la scut.Nici mie nu imi convine cand mi-o trage unu cu un awp automat dar nu tip sa se dea restrict.In plus nu vad ce dezavantaj aveau tero daca jucam cu scut din moment ce si eu am dezavantaj ca trebuie sa dezamorsez bmb.Iar daca nu vreti scut va dau eu o sugestie.....mail to valve sa il scoata din joc.Oare credeti ca aia de tampiti l-au bagat ???? #-gay
Va rog frumos sa imi comunicati si mie daca am voie sa joc cu scut iar daca aveti d egand sa bagati regula antiscut sau sa dati restrict de pa acum fac cerere sa procedati la fel cu awp-urile automate. #-gay
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 26 Oct 2008, 17:53

Hai sa postez si eu ceva :X

Code: Select all

[ADMIN] Command: FuM used command admin_slay manini
Cred ca spune totul... nu ?

1. Cat ai cauta nu o sa gasesti cuvandul free game in regulament (iar cand spui free game te referi la rush sau camp ... in nici un caz la ce arme sa iei sau mai stiu eu ce
2. Daca nu e voie cu scutul atunci nu puteai sa iei scutul...din cauza comenzii admin_restrict
3. Daca e sa interzica scutull...nu vad dc sa interzica awpul automat..ambele ekipe il au ,d eci poti sa joci cu el daca ai kef...cea ce nu pot spune despre scut

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
manini

Post by manini » 26 Oct 2008, 18:50

Mda...chiar ai postat de dragul de a posta .Daca tero au bmb dc ct sa nu aiba scut??:)) Dpdv al meu CLOSED TOPIC
Post Reply