gohan mai lasane

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
b0nes
Nou Venit

gohan mai lasane

Post by b0nes » 25 Dec 2007, 11:51

sper sa se intample ceva cu godul tau cat de curat pt ka nu il meriti.Un admin sa aiba god tre sa fie admin nu numai sa joace bine iar tu nu ai treaba cu adminu. Crezi ka daka ai god poti sa ma ameninti cu banuri pe mine si pe altii de pe serv.Dai banuri pt vb urat iar tu nu te poti controla vb la fel ca ceilalti pe care ii banezi cand te enervezi.De acuma la orice greseala pe care o faci ca admin o sa am grija sa postez pe forum pana ti se va lua godul,la fel sper sa faci si u cu mine sa ma urmaresti pana gresesc.Nu suport sa fiu amenintat cu banare decat doar daka gresesc pe degeaba nu imi place ma irita :lol:
GohaN
Vorbaret

Post by GohaN » 25 Dec 2007, 23:20

una la mana b0nes : de cand ai administrator ti-ai luat lumea in cap
a doua la mana : nu dau banuri aiurea cum acuzi u ... ShakeIT tovarasul tau a luat ban ia adus injurii lui vim
a treia la mana : ai grija ca de accea te-am amenintat cu ban cui ii mai scoti banurile pe care noi admini le dam #-eat
a patra la mana : chiar azi ti-am zis eu sa nu mai dai banuri aiurea .... nush cui i-ai dat parca MosCraciun ... !
AuCi
Banned
Banned

Post by AuCi » 05 Feb 2008, 10:07

bOnes aici cred ca gresesti gohan daca intra pe serv aproape nu vb nik numai dak face poze atat.......... el mai mult is vedea de treaba
Post Reply