Codati pe sv si admini nu fac nimic

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
Ciubey
Master of Spam

Codati pe sv si admini nu fac nimic

Post by Ciubey » 23 Dec 2007, 17:35

Pe servar sunt codati cu duiumu si admini nu fac nimic...........Hai sa zicem ca nu a stiut ca e codat dar m-am plans de 5 ori la admin si iam zis ca imi da prin perete fara sa stie unde sunt (al dracu bulan nu poate sa fie de 5 ori la fel :( )
Admini care erau: Auci si Eragon.........auci a iesit imediat dupa ce am facut demoul.....era si el grabit si niste poze ia un timp :(
Cum demonstrez?...simplu cu astea:

demo: http://rapidshare.com/files/78553830/manu.dem

Ps: Nu e lung uitativa la tot!!!!!

Uitati si ip poate asa ii dati ban: 85.121.142.15
M@nu parca il kema
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 23 Dec 2007, 18:32

M@nu e "prieten" mai vechi. A avut ban dat de mine si daca imi aduc aminte bine, parca si de Charliee. Mie cel putin mi`a dat poze cu ogc de 2 ori :D Uitasem sa ii adaug IP in lista de banuri permanente si cum nici el nu a mai intrat cam de mult timp, uitasem de existenta lui.
In fine, problema a fost rezolvata:

Code: Select all

IP: 85.121.142.159 added to pemanent ban list.
Cat despre admini, poate le-a scapat si lor din vedere. Nu poti sa urmaresti 20 de jucatori in acelasi timp. Sa ii iertam de data asta, sunt si ei oameni :wink:
Numai bine si mersi de sesizare.
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 23 Dec 2007, 18:53

nu am nimic cu ei dar ce m-a deranjat a fost faptul ca ma plang si ei nu zic nici macar "lasa ca ma uit pe el" sau ceva de genu....ma deranjat nepasarea lor :( .....da vb ta " sa-i iertam de data asta" :D
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 23 Dec 2007, 18:55

de multe ori daca raspunde la o reclamatie, cel vizat poate sa vada. Asa ca degeaba adminul se uita pe el sau ii face poze, daca el era deja pregatit si le dezactivase :P
Ma rog. Sarbatori fericite and have gun
Post Reply