playmo vb urat si jigneste

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

vim
Mini tehnicus

Re: playmo vb urat si jigneste

Post by vim » 29 Jun 2008, 02:20

Daca stam sa judecam la rece, acest topic a fost deschis doar pentru ca initiatorul sau a avut falsa impresie ca playmo e iubita mea. Ce ma face sa cred asta ? Simplul motiv ca e prima data cand se face reclamatie la adresa unei persoane care nu detine admin pe server.
Suntem doar prieteni si daca are cineva impresia ca atunci cand ma voi intalnii cu ea ii voi atrage atentia asupra reactiilor sale de pe server, va inselati.
Nu amestec virtualul cu realul sau cel putin incerc sa nu le amestec prea mult :)
Cat despre reactiile care le are fiecare pe server, in anumite situatii, nu ma faceti sa caut prin loguri si sa numar de cate ori a luat`o fiecare pe langa drum. Fiecare dintre noi are momente mai mult sau mai putin bune si reactii pe masura, iar la persoanele vechi de pe server, cred ca am trecut cu vederea destule si eu, si charliee.
Asa cum si voua v`au fost iertate greselile facute, incercati si voi sa iertati greselile facute de altii. Si aici nu fac referire la cazul de fata, ci la modul general.
Multa bafta celor care sunt in sesiune sau dau BAC-ul si mai mult calm :)

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Locked