topul codatilor!!-si al abuzurilor din partea adminilor

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Locked
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 25 Nov 2007, 16:19

Codati sunt pe orice server, diferenta intre servere este facuta doar de capacitatea si priceperea adminilor de a scapa de ei.
Unde sunt admini buni, sunt codati mai putini, unde sunt admini mai putini buni ... cred ca ai prin ideea.
Cat despre administratorii de pe cs.****.ro despre care tipa toata lumea sus si tare ca sunt codati, sa va explic ceva.
Toti cei care sunt administratori, inainte de a primii accesul, le-au fost facute zeci de poze si de fiecare data, au iesit basma curata. Ba mai mult, chiar si acum cand au acces pe server, se mai trezesc cu un set de poze, din cand in cand.
Daca esti atat de sigur pe ceea ce zici, esti invitatul meu sa ii faci demo oricarui admin crezi ca are cod si sa imi dai respectivul demo. Daca se dovedeste ca ai dreptate, cu siguranta se vor lua masuri impotriva respectivului administrator.

Numai bine.

P.S Cat despre topul tau cu jucatori buni, esti liber oricand sa il propui pe unu dintre ei (sau pe toti), pentru admin. Ii vom urmarii mai indeaproape si daca consideram ca merita, vor primii si acces.
Conditiile sunt simple.
- sa joace bine.
- sa aibe o oarecare vechime pe server.

Iar despre cei care dau kick/ban fara motiv, vreau nume :twisted:

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 25 Nov 2007, 20:35

ionut1410 wrote:daca doresti ti le pot dovedi ce ceva ss facute de mine ca spectator pe uni dintre ei sa te convingi cum dau prin ziduri sau cum 1 hit 1 ded!
e clar ! m-am lamurit 8)

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Daca cumva vi se par adminii codatzi -- asta este solutzia

Post by Charliee » 25 Nov 2007, 20:57

Mda... ideea de baza este una singura. Vezi admin codat, treci spectator bagi demo, apoi intri pe forum, spui ca ai acel demo, ni-l trimitzi...
Sau, potzi sa ii faci demo, cand esti tu mort si adminul e cu tine in echipa.

Daca ai dreptate, acel admin va avea adminul luat definitiv si va primi ban pe server, iar tu vei primi adminul sau, indiferent de admin!!!

Nu dorim admini Codatzi!!!
Locked