PT vim si charlie

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

luc14n
Master of Spam

PT vim si charlie

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 20:15

Vreau si eu sa stiu de ce puneti pe jucatori noi de 1 sapt 2 admini..... ?
Am adus peste 10 prieteni pe sv care joaca cs de vro 4-5 ani si admini d-voastra i-a banat pt k erau codatzi dar acestia aveau steam .
Si mai vreau sa va spun k multi din admini sufera de ei si din cand in cand joaca cu wall si alte coduri.... si nu se ia nici o masura ..dak ash afla cum se fac demo la admini v-as face sa vedeti si voi!
Sper ca sa nu imi iau ban pt ce am spus.
Va salut cu tot respectul!
Ciubey
Master of Spam

Re: PT vim si charlie

Post by Ciubey » 30 Jun 2008, 20:34

Ban nu iei. da sunt si eu curios..pe cine ai adus u si noi i-am dat ban asa pe degeaba... nu avem ce face si ne gandim sa turnam ban-uri cu galeata....totusi sunt niste reguli...aa si sa nu uit demoul se face foarte usor, scri in consola record x (unde X este un nume pe care il legi u), si sunt si mai curios ce admin crezi u ca e codat ????

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 20:42

ciubey_devil wrote:Ban nu iei. da sunt si eu curios..pe cine ai adus u si noi i-am dat ban asa pe degeaba... nu avem ce face si ne gandim sa turnam ban-uri cu galeata....totusi sunt niste reguli...aa si sa nu uit demoul se face foarte usor, scri in consola record x (unde X este un nume pe care il legi u), si sunt si mai curios ce admin crezi u ca e codat ????
am adus asa Big_Joe a primit ban fara motiv , Buze la fel ,Cannabis, gore, dunham cik aveau coduri dar acestia joaca cs de 5 ani . . . in rest nu mai le stiu numele de joc dar dak sunteti interesati o sa vb cu ei si am sa v-a spun si vreau sa mai adaug k cei de care vam spus mai devreme nu li sau facut poze.
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 20:46

luc14n wrote:
ciubey_devil wrote:Ban nu iei. da sunt si eu curios..pe cine ai adus u si noi i-am dat ban asa pe degeaba... nu avem ce face si ne gandim sa turnam ban-uri cu galeata....totusi sunt niste reguli...aa si sa nu uit demoul se face foarte usor, scri in consola record x (unde X este un nume pe care il legi u), si sunt si mai curios ce admin crezi u ca e codat ????
am adus asa Big_Joe a primit ban fara motiv , Buze la fel ,Cannabis, gore, dunham cik aveau coduri dar acestia joaca cs de 5 ani . . . in rest nu mai le stiu numele de joc dar dak sunteti interesati o sa vb cu ei si am sa v-a spun si vreau sa mai adaug k cei de care vam spus mai devreme nu li sau facut poze.
imi cer scuze pt scrisul meu de "analfabet" dar ma grabesc sa plec ..sper k este un motiv bun pt chearlie care o sa ma faca morala pt asta .. si sa sti k nu am 7 ani sau etc;)
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 20:56

playmo wrote:si ce daca joaca de 5 ani ?
si ce daca au steam ?
si ce daca nu stii sa scrii romaneste ?
si cum ziceam ... poi dak joci cu steam poti baga coduri si nu mai suferi de tn playmo k asa faci si pe sv
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 30 Jun 2008, 21:28

lucian cine crezi u ca a ajuns admin in 2 -3 zile , baiete invata sa scri,si sa exprimi cea ce gandesti nu bazaconii si pe urma vino si cerei socoteala lu' charliee si lu' vim, din cate vad eu tu esti acela care sufera de el ... si app de jucatorii pe care i-ai zis u ca i-ai adus, de cand sunt eu pe sv decat pe cannabis poate l-am vazut(daca e cel care cred eu) in rest ............
Last edited by Ciubey on 30 Jun 2008, 22:11, edited 1 time in total.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 21:29

ciubey_devil wrote:lucian cine crezi u ca a ajuns admin in 2 -3 zile , baiete invata sa scri si pe urma vino si cerei socoteala lu' charliee si lu' vim, si din cate vad u cam suferi... si app de jucatorii pe care i-ai zis u ca i-ai adus, de cand sunt eu pe sv decat pe cannabis poate l-am vazut(daca e celc are cred eu) in rest ............
si km de cand esti u pe sv asta ,,,, si nu sufar ,,si nu cer nimanui socoteala....;)
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 30 Jun 2008, 21:44

Lucian citesc postul tau si ma intreb din ce motiv l-ai facut. Zici ca sunt jucatori care joaca de 1-2 saptamani pe sv si au devenit admini :numeste-i.
Daca tipi in gura mare ca acei prieteni pe care i-ai adus tu pe sv au fost banati fara niciun motiv, dc nu au venit sa fac reclamatie ca , de aceea e forum , ca sa discutam.
Poate ca daca ai fi abordat altfel discutia ai fi avut alte rezultaltate

P.S Devil este pe acest sv de un an de zile la fel ca si mine
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 22:23

playmo wrote:
luc14n wrote: si cum ziceam ... poi dak joci cu steam poti baga coduri si nu mai suferi de tn playmo k asa faci si pe sv
"admini d-voastra i-a banat pt k erau codatzi dar acestia aveau steam"
ce relevanta are atunci ca aveau steam daca tu zici ca oricum se pot baga coduri wtf
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
din cate stiu eu steamul se ia pe bani ... acesta se anuleaaza dak intri cu coduri
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 22:27

Skynet wrote:Lucian citesc postul tau si ma intreb din ce motiv l-ai facut. Zici ca sunt jucatori care joaca de 1-2 saptamani pe sv si au devenit admini :numeste-i.
Daca tipi in gura mare ca acei prieteni pe care i-ai adus tu pe sv au fost banati fara niciun motiv, dc nu au venit sa fac reclamatie ca , de aceea e forum , ca sa discutam.
Poate ca daca ai fi abordat altfel discutia ai fi avut alte rezultaltate

P.S Devil este pe acest sv de un an de zile la fel ca si mine
decat gore a venit si facut reclamatie dar cel care ii daduse ban era charlie .
restul nu i-a interesat ...;)
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 22:32

playmo wrote:
luc14n wrote: din cate stiu eu steamul se ia pe bani ... acesta se anuleaaza dak intri cu coduri
stii prost
cum zici u ;)
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 30 Jun 2008, 23:11

ititi aici daca va intereseaza ce se intampla cand iei ban pe steam

https://support.steampowered.com/kb_art ... -RADZ-6869
si mai umblati putin printre pagini:)

Inainte sa mai deskideti gura, cititi si voi putin #-gay

OFFTOPIC:
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 30 Jun 2008, 23:20

Persoane noi pe server, care sa aiba si acces nu sunt. Poate ar fi trebuit sa te documentezi mai bine, inainte de a face o reclamatie de genul asta.
Daca folosesti cod pe steam, nu vine nimeni cu un ecuson pe care scrie Steam, sa te bata cu linia peste degete sau sa te puna la colt pe coji de nuci. In cel mai rau caz, daca te prind serverele VAC, iti iei ban. Dar stai, serverele alea VAC mai au si ele nevoie de intretinere si din cand in cand mai intra in hibernare. Si ce te faci cand :

Code: Select all

SVAC 1 status: Offline
SVAC 2 status: Offline
SVAC 3 status: Offline
SVAC 4 status: Offline
SVAC 5 status: Offline
Si in alta ordine de idei, cine zice ca nu se poate emula un client de steam ? :evil:

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2008, 23:40

vim wrote:Persoane noi pe server, care sa aiba si acces nu sunt. Poate ar fi trebuit sa te documentezi mai bine, inainte de a face o reclamatie de genul asta.
Daca folosesti cod pe steam, nu vine nimeni cu un ecuson pe care scrie Steam, sa te bata cu linia peste degete sau sa te puna la colt pe coji de nuci. In cel mai rau caz, daca te prind serverele VAC, iti iei ban. Dar stai, serverele alea VAC mai au si ele nevoie de intretinere si din cand in cand mai intra in hibernare. Si ce te faci cand :

SVAC 1 status: Offline
SVAC 2 status: Offline
SVAC 3 status: Offline
SVAC 4 status: Offline
SVAC 5 status: Offline
Si in alta ordine de idei, cine zice ca nu se poate emula un client de steam ? :evil:
bn ma cum spuneti voi ..sunteti aia destepti care le stiti pe toate .... altceva ce imi mai poti spune ...k devine interesant ;)
Looney
Junior

Post by Looney » 01 Jul 2008, 00:00

pe mn ma intereseaza chestiile astea cu cod`ul pe steam :D si daca dai de un serv de pgl`istii dotat cu VAC 2 ce mai faci? sau s`a inventat si cod`uri pt VAC2? :lol: itzi garantez k zbori direct.Si uite asa arunci cu bani aiurea :lol: pt ce?doar sa arati ca tu ai steam si in celasi timp k esti bun ...cand colo pc isi face treaba singur,mie unul mi se pare o porcarie.in fine io imi mentin parerea ca, cod`ul itzi baneaza contul de steam.Multa Sanatate si Bafta ALL
Post Reply