reclamatie vigilante

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
egypteanul
Banned
Banned

reclamatie vigilante

Post by egypteanul » 20 May 2008, 16:21

astazi adminul vigilante(nu l`am vz jucand in viata mea pe sv) mi`a dat gag pt k i`am reporosat lui dotcom dc i`a dat kick unuia de a avut llama
apoi trec 5 minute trec 10 gagu nu se ia...
dau say_team @ intreb cand imi ia gagu
si primesc llama...
io nu cred k e posibil aja ceva...dupa gag pe nedrept apoi llama.
edit:plus k dotcom mai abuzeaza de admin...again cu limbaj colorat si crezandu`se zeul meu. imi mai da odata gag...dupa llama k sa fie sigur k nu vb ...fiind in "llama".
DotCom
Incepator

Re: reclamatie vigilante

Post by DotCom » 20 May 2008, 16:33

"again cu limbaj colorat"... pe asta de unde ai luat-o , din topicul deschis de mine pe general ? poate ca ar trebui sa citesti ultimul reply al lui Charlie . Daca imi arati tu mie unde am vorbit urat cu tine ma banez singur . Cat despre partea cu gag/llama , sunt indreptatit sa-ti dau cat vreau , nu esti tu in masura sa faci glume cu Cenzurat asupra modului cum administram noi serverul. Daca aveai vreo problema trebuia sa postezi direct pe forum ;) . Vigilante ti-a dat gag/llama primul fiindca a vazut ca ma certam cu tine si nu mai taceai . A facut bine si singurul vinovat esti tu , poate ar mai trebui sa inveti sa te comporti .
egypteanul
Banned
Banned

Post by egypteanul » 20 May 2008, 16:37

glume cu cenzurat?
u sti pe ce lume traiesti?
vim rog sa consulti desfasoratorul ;)sau qm s`o numi.
si as dori sa poteze si cenzurat sa vad ce glume am facut noi.
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 21 May 2008, 22:01

egypteanule la urmatoarea reclamatzie/acuzatzie neadevarata din partea ta ai ban pe forum.

Hf playing
Post Reply