Pt charliee

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
Ciubey
Master of Spam

Pt charliee

Post by Ciubey » 04 Apr 2008, 23:00

As vrea sa stiu si eu charliee dc mi-ai dat ban pt 10 minute si mesaju "reti"

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
k1dZor
Happy Camper

Re: Pt charliee

Post by k1dZor » 05 Apr 2008, 00:04

Probabil ai luat ban pentru limbaj sau lag ! :D
bufu
Suspect de spam

Post by bufu » 05 Apr 2008, 00:21

ban pt lag ?:))
Image
"Frag Or Die Trying"
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Apr 2008, 01:20

Banu nu l-am luat pt limbaj coduri sau alceva

Am vb cu charliee pe sv si am "rezolvat" problema

Rog adminii sa stearga acest topic

Topic closed

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 05 Apr 2008, 13:32

reti era adresat lui Dracula kre juca de pe pc-ul tau. de aceea am si dat ban pe timp (20 de minute) stiind k e pc-ul tau si nu al lui.

Cum am mai zis si pe server: daca aflu k dracula mai joaca de pe ip-urile voastre avetzi ban si tu si skynet (skynet stie f bine k i-am explicat, de aceea si are admin pe ip --- dracula si skynet au acelasi ip)

Daca nu aflu, poate sa joace (hotul neprins e negustor cinstit) dar va avertizez k va riscatzi f mult lasandu-l pe dracula sa joace ( o sa se dea de gol singur --- si nu ii pasa lui de accesele voastre).

Atat am avut de zis. Sper k m-am facut intzeles.

Salut.
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 08 Apr 2008, 18:26

Ai fost perfect inteles ... Salut

OFFTOPIC:
ciobitza
Nou Venit

Post by ciobitza » 09 Apr 2008, 13:42

Salut Charliee !
Am jucat cu numele "uite un agent" pe server...niciodata nu am folosit coduri pe acest server...paoet lumea stie care m'a vazut cum joc...
Am luat ban de la RZL fara motiv...i'am zis ca'mi merge netu greu....i'am dat pozele pe mess a vazut ca nu's codat si apoi mi'a zis ca de cate ori ma prinde pe server imi da ban!
Nu stiu unde sa pun pozele....dc ai timp adauga id'ul meu : silvio_auctions.....satzi dau pozele,poate imi scotzi si mie banu' si'l potolesti pe rzl asta....nu aveam nici scor de codat macar,aveam 4 cu 4...am salvat conversatia cu el....cica i'a zis lui nush cine ca pozele trebuie sa fie peste 1 mb,ale mele au 900 kb si ceva/buc
Poate ma ajuti si pe mine pls.
Ms si scuze pt deranj
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 09 Apr 2008, 21:15

hmm. cumva pozele tale tu le-ai miscorat? sau asa s-au facut ele?
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 12 Apr 2008, 23:03

bufu wrote:ban pt lag ?:))
Da bufule se poate da ban si pentru lag ! Daca ii dai respectivului kick si da retry poti sa ii dai ban 10 minute !
Post Reply