reclamatie

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
SaDeX
Nou Venit

reclamatie

Post by SaDeX » 31 Mar 2008, 18:25

adminul charliee face ce vrea el pe servar 29.03.2008 mi a dat ban fara nici un motiv eu l am intrebat pe data de 31.03.2008 pe servar de ce mi a dat ban si el mi a raspuns k "iti eram dator" cu ce nu a vrut sa mi spuna dupa care am avut o faza kand se posese bomba si eu ramasesem fara nici o arma deci aveam doar cutitul si m a indreptam spre un terrotist sa ii dau cu cutitul si charliee mi a dat slay eu l am intrebat de ce si el mi a raspuns k "chiar trebuie sa ti explik" eu i am spus care fusese situatia si am zis sa nu mai sufere asa de admin si sa se uite mai bine atunci cand da slay si el mi a dat pesaj privat si mi a spus ceva dar nus ce k am si primit ban.
daci in concluzie nu este un admin care respecta regulile si face ce vrea el pe servar
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Re: reclamatie

Post by Charliee » 01 Apr 2008, 03:12

prima oara tzi-am zis k itzi eram dator deoarece pe data de 29 (daca zici tu k atunci a fost) m-ai jignit si ai iesit. cand te-am prins iar pe server te-am penalizat

faza cu slay-ul a fost pt k mai erau 30 de secunde pana la detonarea bombei si tu ai inceput sa alergi cu cutzitu dupa unu in alta directzie. (daca te duceai atunci ajungeai in 5 secunde

De suferit suferi tu pustiule cu toate acuzatziile facute de tine non-stop pe server, cu toate jignirile aduse altor jucatori, pana cand ai inceput sa-mi zici mie k sufar de admin. Pt acest motiv ai luat banul de ieri (31-3-2008)

P.S.: mesajul privat era km asa: "Sa nu ma mai intrebi data viitoare cand ne vedem dece ai luat ban. Pt k acuma sti."
Post Reply