X( draci si nervi

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
Blah666
Nou Venit

X( draci si nervi

Post by Blah666 » 23 Feb 2008, 03:41

cel mai prost admin de pe serveru vostru tornada il keama.Habar nu are sa dea un ban.Se krede mare si tare si da banuri la misto.A zis k va raspunde de banu asta.Mi a dat ban pe degeaba
X(.Vreau sa ramana fara admin!!!!!!!!!
AA
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Post by Tornada » 23 Feb 2008, 04:55

mdea..deci..vb frumos k eu nu te-am jignit..si sa incepem cu inceputul
1. aveai wall am stat pe tine si am vz asta (mergeai si deodata te opreai si asteptai cu cu tinta sa iasa juktoru de dupa perete...sunet nu avea cum sa fie pt k nu mergeai la pas iar cel pe care il asteptai mergea la pas)
2. pozele nushtiu in ce fel sunt modificate pt k nu apare nici un scris in ele chiar nimic posibil sa nici nu fie de pe sv(una din poze era facuta chiar cand ai omorat unu si trebuia sa apara "ala l-a omorat pe ala")..pozele aveau 100 de kb ce-a ce cred eu k este prea putin dar in fine asta nu il iau ca motiv....
3. pe scurt eu cred k banul a fost dat corect
ps:1 uploadeaza pozele si punele aici
ps:2 ai zis k habar nu am sa dau un ban..ei uite k ai ban si asta inseamna k am stiut sa dau ban
ps:3 era un proverb parca dak il tin io minte bine "nu mor caii cand vor cainii" parca asa era
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 23 Feb 2008, 05:03

100 kb o poza ? :shock: or fi intrat la apa :lol:
In alta ordine de idei, poate o sa va obisnuiti sa nu mai intrati pe forum pentru a acuza si cere ceva, fara a aduce un suport pentru ceea ce sustineti.
Daca considerai ca ai luat ban degeaba, era de ajuns sa postezi aici, pozele ca ti`au fost facute, cu data cand ti-ai luat ban si mai departe vedeam noi cine a gresit si cine nu.
O mai zic o data, daca pana acum nu sa inteles. NU dau acces la oricine, NU accept ca adminii sa incalce regulile impuse pe server si cele de bun simt si NU voi sterge NICIODATA un acces, fara sa mi se aduca dovezi clare, ca respectivul admin, "a calcat pe langa drum", grav.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Post Reply