Adminul AuCi

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
Flame
Nou Venit

Adminul AuCi

Post by Flame » 11 Feb 2008, 21:40

AuCi ar trebuii sa mai inveti sau sa pui niste ochelari cand te uiti la o poza. Arata-mi si mie unde este wall in poza facuta lui Amar.
Rog unban 195.5.126.13 este acelasi ip de pe care joc eu. Amar este prietena mea. Rog sa se uite altcineva la poza sa se convinga. Si AuCi cand ceri o poza mai zici si te rog sau in orice caz ceva mai politicos. NU de genu "id si poza repede" ca nu pierzi trenul. Id meu :mortal_saibot id Amar : hani_al_maktoum.
AuCi
Banned
Banned

Post by AuCi » 11 Feb 2008, 21:46

Auzi man eu ma grabeam sa ies si u de aia comentezi ca mam purtat cu ia asa ca rpd si incauna bones ma rugat noh.
Flame
Nou Venit

...

Post by Flame » 11 Feb 2008, 22:15

Nu comentez nimic. De Options/.. cum naiba e : show center names ati auzit? daca era wall se vedea omu prin perete. b)nes habar n-am cine e ala ii face placere sa dea ban-uri din cate am vazut. BUn oricum rog pe cei mai mari care se ocupa de dat admine sa nu-l sanctionati pe AuCi la derutat scrisul care se vede pe perete si na omul mai si greseste ,dumnezeu stie cate ban uri am dat si eu aiurea pe alte servere cand am fost incepator in ale adminului.
AuCi
Banned
Banned

Post by AuCi » 12 Feb 2008, 12:48

Austa numi place la cativa rpd si sare ca ce ca cum ca dece nu asa ce dece nu aia...... calm trebuie facut lucrurile si dau si eu un lol de lol playeri daca intra un admin numa asta auzi ala wal uitate auci pe el dupaia zice altu auci si ala wal.Degeaba le zic mah oameni buni stati sa vad ce zic si eu sa vad daca mie suspect. asta E :cry:
P!t!C
Incepator

Post by P!t!C » 12 Feb 2008, 13:56

eu nu am inteles nimic din ce ai scris acolo auci....
Flame
Nou Venit

Post by Flame » 12 Feb 2008, 14:38

AuCi wrote:Austa numi place la cativa rpd si sare ca ce ca cum ca dece nu asa ce dece nu aia...... calm trebuie facut lucrurile si dau si eu un lol de lol playeri daca intra un admin numa asta auzi ala wal uitate auci pe el dupaia zice altu auci si ala wal.Degeaba le zic mah oameni buni stati sa vad ce zic si eu sa vad daca mie suspect. asta E :cry:
Stiu cum este.Toti iti sar pe cap cand esti admin si vad pe cineva ca le da prin pereti.Sincer nu m-am suparat pe tine ,m-am enervat putin pt. ca asta se intampla pe orice server cand intra Amar: banned by console :).Mai mult a jucat pe unele servere luni intregi si dupa o mie de poze din nou "banned". Sper ca vim si m1nos sa nu te sanctioneze si poate chiar sa te avanseze fiindca am vazut ca joci mult pe server si chiar iti pasa ca jocul sa fie corect.
AuCi
Banned
Banned

Post by AuCi » 12 Feb 2008, 15:43

mA REfeream playeri is cam interesati cum adminez si tot ma sfatuiesc
numi place lucrul asta ma da peste cap
GohaN
Vorbaret

Post by GohaN » 16 Feb 2008, 03:01

Amar .. Amar in primul rand e o fata care ne cam arde la cs ... `
Nu e codata i-am facut si eu un album de poze` ...
-bufu-

Post by -bufu- » 16 Feb 2008, 12:21

fluffigslol wrote:Amar .. Amar in primul rand e o fata care ne cam arde la cs ... `
` ...
bine zis gohan :lol:
Post Reply