Reclamatie i||us!on!s

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

<^>*Lord* | *Blade*
Nou Venit

Reclamatie i||us!on!s

Post by <^>*Lord* | *Blade* » 22 Jun 2009, 11:39

Am injurat si am fost banat. Oare admini vostrii stiu regulile?

Image
Ciubey
Master of Spam

Re: Reclamatie i||us!on!s

Post by Ciubey » 22 Jun 2009, 12:41

Code: Select all

Nu se acceptă un limbaj vulgar, ofensator, defăimator la adresa celorlalţi jucători, din partea NIMANUI. => kick; la repetare ban 5 - 30 min
Si nu cred ca a fost prima data cand ai injurat ...

P.S. Pentru celelalte reguli : http://forum.evosys.ro/viewtopic.php?f= ... regulament

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 22 Jun 2009, 13:41

Nu el a dat ban...
Eu ti-am dat! Consider ca ai destule ore jucate pe server de unde reiese ca ar trebui sa fi dedus ca nu trebuie sa injuri. La urmatoarea abatere ai ban mai mult timp si tot asa pana ai permanent!

Salut si numai bine!
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 22 Jun 2009, 13:47

Chiar daca nu mai injurase inainte, ban-ul din prima este acceptat. Ti se ofera timp sa te racoresti.
Felul in care fiecare isi primeste pedeapsa, depinde de admin, iar atata timp cat adminul respecta timpul de ban prevazut in regulament (intre 5 si 30 de min) nu este nici o problema.

Daca vrei sa ai viata lunga si frumoasa pe server`ul asta, iti recomand sa o lasi mai moale cu reclamatiile nefondate adresate adminilor. Nu de alta, dar dupa cum reiese si din ce am scris mai sus, regulamentul specifica doar niste "praguri" intre care un admin trebuie sa se incadreze, atunci cand aplica o pedeapsa unui jucator ce a calcat pe bec.

Astfel regulamentul este destul de flexibil pentru admini, iar pentru o injuratura, poti sa iti iei de la gag, pana la kick sau ban. Ce primesti depinde de dispozitia adminului ; iar daca tu le tot cauti nod in papura, ghici ce vei primi cu prima ocazie cand vei calca pe bec ? #-tease

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
<^>*Lord* | *Blade*
Nou Venit

Post by <^>*Lord* | *Blade* » 22 Jun 2009, 16:05

Bah "baietii" eu nu am mai calcat pe sv de 2lunisi voi ma stii de mult timp:)) hai sa fim seriosi si meritam ban auzi la ei frate se vede ca nu ai cu cine niste tarani bine zicea ala in reclama :roll: :roll:
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 22 Jun 2009, 16:26

Timp de o luna de zile cred ca ai avut timp sa inveti ca nu este frumos sa injuri si ca nu rezolvi nimic.
Ok din cate vad ai ip static ceea ce este un lucru bun. La prima abatere pe care o vad din partea ta ai ban permanent!
Servere sunt destule, aici nu iti este permis sa jignesti jucatorii si sa faci mereru scandal.
First Seen
2009-05-19 11:09:06

Imi cer scuze dar am avut impresia ca joci de mai mult timp pe server dar oricum tot la fel as fi procedat. :evil:

=====================

PS: Vim te rog sa ii dai un warn! :twisted:
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 22 Jun 2009, 16:36

Inca odata mai vorbesti asa "frumos" la adresa noastra si primesti ban.Invata sa respecti, ca apoi vei fi si tu respectat.Daca o sa iti revizui comportamentul ne vom intelege de minune.A fos ultimul avertisment asa ca intre prieteni.
Image
e|!s^
Junior

Post by e|!s^ » 22 Jun 2009, 16:53

lord , chiar tu te gasesti sa imi faci prima reclamatie mie de cand sunt admin , si faza e ca nu eu tiam dat ban, deci :)) , inainte de orice lucru ai face da cu capu de mai multe ori pt asti de cine te lua si ce acuzari iai aduce...
Image
<^>*Lord* | *Blade*
Nou Venit

Post by <^>*Lord* | *Blade* » 22 Jun 2009, 17:07

Ilusionist am aflat si eu acum scz dar sica pt ce am luat iar ban ca nu ti-a convenit sa zic eu sa schimbati la de_dus2x2 Mama si ce amenintare iau ban #-yahoo bvbv stiti si voi ceva din consola :lol: :lol: #-yahoo
aLaDiNN
Nou Venit

Post by aLaDiNN » 23 Jun 2009, 10:39

lord da vad ca u pe nici un srv nu esti multumit..
DrinK*VoDkA
Incepator

Post by DrinK*VoDkA » 23 Jun 2009, 12:27

Eu cred ca baiatul asta e irecuperabil,nu cred ca mai rezista mult pe server #-runhils .Ne mai ia si la misto ("vai,stii si voi o comanda din consola")
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 30 Jun 2009, 20:53

Prietene daca nu iti place la noi pe server si regulile care sunt pe server te rog frumos sa ne parasesti . Nu avem nevoie de asemenea playeri care sa ne bata la cap cu reclamatiile banale pe forum ! Salut
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2009, 21:22

am observat si eucand joc mai vine cate unu care o tine jumatate de ora sa schimbe harta ar trebui sa le dati ban pentru ca sunt insuportabili #-angry #-angry #-angry
sper sa primesc un pct :))
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 30 Jun 2009, 21:38

Off Topic:
luc14n wrote:am observat si eucand joc mai vine cate unu care o tine jumatate de ora sa schimbe harta ar trebui sa le dati ban pentru ca sunt insuportabili #-angry #-angry #-angry

Sincer nu are rost sa dai ban oricarui jucator care spune sa se skimbe harta, e democratie pana la urma.. Iar despre acest tip de jucatori de care pomenesti u, lasa adminii sa isi faca tr, nu cred ca te deranjeaza pe u daca unu-doi-trei zice/spun sa skimbe harta, in cazurile acestea o sa se dea in cel mai rau caz gag sau kick , kiar nu vad dc ar lua ban, si daca nu le convine poate oricand sa dea connect pe alt sv, nimeni nui opreste...
luc14n wrote:sper sa primesc un pct :))
Pt a primi un punct evo tr in primul rand ca replay-ul tau sa contina maxim 1000 ( nu stiu unde am citit ca sa redus la 500) de caractere (adica de litere si cifre, ... oare spatiul se pune vim ?? vim ..)

Pt mai multe detalii te rog citeste aici http://forum.evosys.ro/viewtopic.php?f=8&t=1283&p=8237

Bafta si Nu mai alerga dupa posturi aiurea, nu are rost ... incerca sa faci "o compunere" lund exemplu acest post :)

P.S. De aceea am pus si eu acea "enigma" la semnatura :p

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 30 Jun 2009, 21:50

multumesc pentru raspunsuri maestree :twisted: #-tease

chiar o sa ma documentez pe goagle (cum zice boc) sa vad daca gasesc ceva :)

gata ma-am documentat si imi spune ca este o intrebare fara raspuns :)

si am mai gasit 100 de intrebari fara raspunsuri
Locked