Dai un nou look firefox'ului tau !

Ai de arătat un link, un program sau orice altceva care ar putea fi de ajutor şi altora ?
Share with us !

Moderator: Moderators

Post Reply
MeSSy`
Suspect de spam

Dai un nou look firefox'ului tau !

Post by MeSSy` » 10 Feb 2010, 22:22

http://www.getpersonas.com/ Aici e linku care te ajuta sa'i dai o noua infatisare firefoxului tau . Spor la cautare .
Si vim , daca te pricepi ( si daca ai timp ) ai putea face ceva legat de cs + evosys . Ar fi frumos :D
Image

Image
vim
Mini tehnicus

Re: Dai un nou look firefox'ului tau !

Post by vim » 11 Feb 2010, 15:16

Nu e mare filozofie, dar mie nu imi place grafica si fug de ea cand am ocazia. Daca avem pasionati de grafica pe aici, care vor sa faca asa ceva, tutorialul il gasesc aici.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS:GO: csgo.evosys.ro | CS:1.6: cs.evosys.ro
TINTAX
Junior

Post by TINTAX » 11 Feb 2010, 15:34

vim wrote:Nu e mare filozofie, dar mie nu imi place grafica si fug de ea cand am ocazia. Daca avem pasionati de grafica pe aici, care vor sa faca asa ceva, tutorialul il gasesc aici.

As putea incerca eu daca e vb de ceva grafica.Spuneti-mi ce vreti exact sa faceti si incerc sa ajut cu grafica. :D
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe
Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
HiddeN
Junior

Post by HiddeN » 11 Feb 2010, 15:58

TINTAX wrote:
vim wrote:Nu e mare filozofie, dar mie nu imi place grafica si fug de ea cand am ocazia. Daca avem pasionati de grafica pe aici, care vor sa faca asa ceva, tutorialul il gasesc aici.

As putea incerca eu daca e vb de ceva grafica.Spuneti-mi ce vreti exact sa faceti si incerc sa ajut cu grafica. :D
Pai trebe un header(partea de sus cu butoane, bookmarkuri, search etc.) cu dimensiunile 3000px x 200px (aici ai un sample cum ar trebui sa arate headeru). Si un footer(partea de jos unde apare linku si loading bar-ul) cu dimensiunile 3000px x 100px (aici ai un sample cu footer-ul)
Image
Image
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 12 Feb 2010, 11:54

Am sa incerc si eu weekend-ul asta sa fac un skin :D
EvoSys Addicted
Post Reply