Inactivitate - Destinatii de vacanta

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

Post Reply
opyum
CS Staff Leaders

Inactivitate - Destinatii de vacanta

Post by opyum » 05 Aug 2008, 10:16

Scuzele mele de rigoare pentru inactivitate zilele trecute, inca nu sunt la curent cu noutatile, abea am reusit sa gasesc un PC de unde sa mai citesc si eu ceva "noutati" pe forum. De 5 zile sunt plecat in salbaticie cu cortul (Lacul Bezid - Mures) si este nemaipomenit aici de aceea mai raman cateva zile. Sper sa nu fie o problema mare lipsa mea. Nici nu ma gandesc cate probleme am de rezolvat cand ajung inapoi in Sibiu :P ... prima ar fi sa-mi pun iar PC-ul la punct...pfff...imi vine sa nu mai ajung acasa :lol:

Voi ce mai ziceti ati mai fost pe undeva unde se merita sa va petreceti o minivacanta? Aveti ocazia sa postati aici daca tot am deschis topicul...

P.S. Sper ca adminul meu nu este afectat din cauza inactivitatii.. :roll:
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Skynet
Banned
Banned

Re: Inactivitate - Destinatii de vacanta

Post by Skynet » 05 Aug 2008, 10:27

Vezi sa nu te manace ursii :))
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Aug 2008, 10:55

Ramai acolo distreazate si dami mie accesu tau :D + "accesul meu :D de acuma" fac si eu un acces acceptabil :lol: din cate vezi Vim sa aliat cu Skynet sa ma detroneze :lol: :lol:

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 05 Aug 2008, 11:09

Urat mai..foarte urat..mai iesiti si voi prin lume faceti niste plimbari ca daca stati toata viata in fata PC-ului o sa cresteti radacini...WTF...life is a b**** so f*** it :lol: 8)
Paradox lexical:
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 05 Aug 2008, 11:15

aaaaaaaa Eu astept sa plec la munte :D cat de curand :) poate ne vedem pe acolo #-love

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Fantasy~
Nou Venit

Post by Fantasy~ » 05 Aug 2008, 14:48

eu am fost intr`o minivacanta la Baile Herculane este foarte frumos akolo...mi`as cumpara o casa daca eram Tiriac :lol:
Image
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Post by Tornada » 05 Aug 2008, 19:09

eu in fiecare zi ma duc intr-o "mini-mini vacanta" la munk..e foarte frumos..zic k sunt la mare si sunt aproape de a ma ineca...dar se face ora sa plec si sunt salvat de clopotel :x :x :x
Image
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 07 Aug 2008, 01:03

Ciocanescu alias Tornada wrote:eu in fiecare zi ma duc intr-o "mini-mini vacanta" la munk..e foarte frumos..zic k sunt la mare si sunt aproape de a ma ineca...dar se face ora sa plec si sunt salvat de clopotel :x :x :x

Hahaha Tornada ce noroc pe tine, eu o cam tin din vin in bere si din bere in vin si tot asa...pe saptamana viitoare din Mures ajung prin Tulcea in Delta si tot asa :)) hai lasa ca este bine si la munca ai parte de concediu :) nu dispera toate la timpul lor :))
Paradox lexical:
Lucky-Strike
Vorbaret

Post by Lucky-Strike » 05 Sep 2008, 19:26

Fantasy~ wrote:eu am fost intr`o minivacanta la Baile Herculane este foarte frumos akolo...mi`as cumpara o casa daca eram Tiriac :lol:
si yo am fost akolo :) !!!
Ioi istenem!
Post Reply