Exista pe net vreun program care poate identifica orice om

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

Post Reply
Dj Armaniii
Nou Venit

Exista pe net vreun program care poate identifica orice om

Post by Dj Armaniii » 23 May 2008, 15:15

As dori sa stiu daca este pe internet vreun program cu ajutorul caruia poti identifica omanei totul despre ei numa scriindule numele chiar si ce marime are la ''lenjerie
'' :P mS
Looney
Junior

Re: Exista pe net vreun program care poate identifica orice om

Post by Looney » 25 May 2008, 12:41

:)))) super tare faza nush unde ai vaz tu sau de unde tzi`a venit ideea ...cred k ai vazut prea multe filme S.F :))))) oricum e tare ideea.Nu cred k a iesit semenea program sau poate este dar nu absolut totul desprea aceea persoana.....ma mir cum de nu ai zis si ce`a mancat in ziua respectiva:)
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 25 May 2008, 15:27

Depinde ce intelegi tu prin "a identifica oameni". Intr-un timp circula pe retelele de sharing un soft cu ajutorul caruia puteai sa afli datele personale ale cuiva in functie de CNP, Nume si prenume, numar de tel, etc.
Insa ma indoiesc ca baietii care au facut respectivul soft au avut si acordul politiei cand s`au folosit de baza lor de date :D
Deasemenea au mai aparut si soft`uri ceva mai inteligente care recunosc o persoana dupa amprenta palmara sau a unui deget, ori dupa scanarea retinei.
Era totusi de ajutor daca dadeai mai multe detalii, despre ce vrei sa afli. In cazul in care ti`a sarit gandul la ceva mai mult de atat, o parte probabil ca sunt inca in stadii de teste prin cine stie ce laboratoare iar alta parte tine de domeniul S.F
Si apropo de S.F, ma teleportez si eu la masa :)
Capitane Data, ACTIVEAZA !

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Looney
Junior

Post by Looney » 25 May 2008, 16:32

vim de softu ala cu politzia stiu si io dar e km riscant dar nu afli asa de multe chesti cum a zis Armani asta,io am zis k el a vaz km multe S.F`uri :))
Dj Armaniii
Nou Venit

Post by Dj Armaniii » 26 May 2008, 21:30

Chiar dintru film cu hackeri care lam vazut mi-a venit ideea aveau un program ii scriiau numele dar spargeau reteau politiei de acol controlau tot :P
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 27 May 2008, 01:18

Mai lasati pc si televizorul la o parte si mai iesiti in lume...nu tot ce veteti e si adevarat :))

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Post Reply