Credetzi in extraterestrii? OZN-uri?

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

Post Reply
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Credetzi in extraterestrii? OZN-uri?

Post by Charliee » 28 Apr 2008, 18:38

Ceva frumos kre sa va lase pe ganduri :D :

http://www.youtube.com/watch?v=HU3Rm6-T ... media.html
Skynet
Banned
Banned

Re: Credetzi in extraterestrii? OZN-uri?

Post by Skynet » 29 Apr 2008, 08:02

Dami un aparat de filmat,cateva programe de editat(cum are Spielberg) vreo 5 baieti care se pricep si il filmez pe Dumnezeu care se coboara pe pamant si spune ca eu sunt Mesia (al II-lea) (doar pt evrei) :twisted:
--imposibil--
-oricum filmuletul e destul de real mai ales cand incepe sa cada ceva din nava(probabil era combustibil "dala bunu" de la OMV)
P!t!C
Incepator

Post by P!t!C » 29 Apr 2008, 12:16

adica tu sustii ca noi oamenii suntem singuri in univers???
nu spun ca filmarea e reala si nemodificata dar totusi
exista si nasa cu proiectele lor :D
Viata e un copil iar noi suntem jucaria
Tornada

Post by Tornada » 30 Apr 2008, 00:12

gata Sky se rezolva...iti dau eu un aparat(nokia 3310 camera 20 mp) ,cateva programe de editat,iti dau doar unu care face cat 5 (paint) ,5 baieti (culege si tu 5 de pe sv)..si vreau sa filmezi cum ii dau lui D-zeu Hed printre nori si cativa ingeri sa coboare si sa strige Hedshoot...crezi k poti? :lol: :lol: :lol:
Image
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 30 Apr 2008, 07:46

Se razolva , mai putin partea cu ingerii care striga Headshoot-cica nu au voce :D :)
Tornada

Post by Tornada » 30 Apr 2008, 17:23

offf...atunci pe sf Petru ceva..k vreau sa auda se auda sunetul
Image
Looney
Junior

Post by Looney » 30 Apr 2008, 18:12

:) Cherliee chiar nu crezi k sunt nijte imagini dintr`un film?eu nu prea cred in chesti de genu asta......vb lui Pitic sunt de acord cu parerea lui,eu cred k cei de la nasa pot face mult mai multe chesti de genu.:) Ma mir kum de nu au facut un roboextraterestru :) asta ar fi super.
Dj Armaniii
Nou Venit

Post by Dj Armaniii » 30 Apr 2008, 22:43

N-are cum sa fie extraterestri poate e o faza dintr-un film sau e fakut pe comp vreo 2-3 baieti care se pricep....... :P
Lucky-Strike
Vorbaret

Post by Lucky-Strike » 01 May 2008, 10:37

E aiurea chestia asta cu extraterestrii...sa zicem (prin absurd),ca exista "omuletii verzi" si de alte nuante, credeti ca omul respectiv care a filmat faza, putea sa filmeze asa ce calm nava cum se prabusea :lol: :lol: :lol:
Parerea mea, ca si a lui Einstein, doar universul si prostia omeneasca sunt infinite...nu stim sigur despre univers...
Nu cred ca are rost sa ne facem atatea cercetari dupa (=> :mrgreen: <=) extraterestrii, in loc sa ne facem noi viata mai buna pe Pamantu' asta... :|
Ioi istenem!
Charliee

Post by Charliee » 01 May 2008, 12:27

Ma baietzi, nimeni nu vrea k voi sa credetzi in extraterestrii, mai ales NASA, kre tzine toate descoperirile in secret. Majoritatea guvernelor sustrag dovezile pt a nu pune lumea pe ganduri.

Alte o groaza de filmuletze cu ozn-uri gasitzi aici: http://www.eceti.org/Eceti.Multimedia.html

si daca nici asa nu v-atzi convis atunci nu v-atzi convinge dkt daca v-as aduce 2 extraterestrii langa voi, si poate nici atunci...

Uitatzi alt site ktre un super documentar kre o sa va mai deschida perspectiva in ceace priveste lumea de azi: http://www.zeitgeistmovie.com/ (daca-l vretzi cu subtitrare gasitzi filmul pe dc++ cu numele de Zeitgeist )

enjoy

p.s.: lucky-strike, ce legatura are scula cu prefectura? viatza cu aceasta intrebare "Credetzi in extraterestrii?" ?
Tornada

Post by Tornada » 02 May 2008, 01:50

charliee dak cunosti extraterestrii sau crezi k poti aduce unu langa mine...sa sti k vreau dala verde care ii apas pe nas si ii ies antene din cap :)
Image
Post Reply