Tragic

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

Post Reply
SabeR
Master of Spam

Tragic

Post by SabeR » 24 Jul 2009, 02:31

[youtube]M1JBDOkOyCI&feature[/youtube]
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
vim
Mini tehnicus

Re: Tragic

Post by vim » 24 Jul 2009, 11:41

Ce ti se pare asa de special la Romania ? Se fura, deturneaza fonduri, minte in orice tara; poate mai cu perdea fata de ceea ce este la noi.

Sa va reamintesc de ce a aparut criza asta mondiala ?

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 24 Jul 2009, 12:17

Eu ma refeream la pozele respective, cele cu oamenii care nu au unde sa stea sau cu copiii desculti sau flamanzi...
Nu ma refeream la campania electorala... Nu dau 2 bani pe ea...Ba mai multe le-as da foc la toti ca nu fac nimic pentru noi ( a... ba da... 1 singur lucru, ne fura legal! Sa ii ... :naughty: )

Tragic este ca sunt persoane care stau pe strada, sau care stau intr-o cutie sau o casa de chirpici si inca nu stiu ce este curentul electric...
Sunt persoane care nu au ce sa manance cu zilele... Mie imi e mila cel mai mult de batrani, mi se pare cea mai grea perioada din viata si dupa ce traiesti si muncesti atat, inca sa te chinui? Sa traiesti inca cu grija zilei de maine?
Pentru ce?
Viata nu este corecta cu toate ca sunt persoane care spun ca norocul il faci si singur ( sa stiti ca nu se aplica pentru toate persoanele )
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 24 Jul 2009, 12:28

Mda, Saber are mare dreptate, e trist ca in zilele noastre se intampla inca asa ceva, dar na ce sa faci, altii fura prea mult ca sa mai poata ramane cate ceva si pentru omul de rand. :roll:
Image
Post Reply