Roxy Manelista - Rai da' Buni

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

Ciubey
Master of Spam

Roxy Manelista - Rai da' Buni

Post by Ciubey » 21 Jun 2009, 19:53

[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HVbsHjY7eIE&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/HVbsHjY7eIE&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

WTF :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: #-runhils

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
vim
Mini tehnicus

Re: Roxy Manelista - Rai da' Buni

Post by vim » 21 Jun 2009, 20:15

Iar incepem sa promovam luzeriţe din astea ?
Desi nu ascult manele, nu am nimic cu manelisti, dar o buna parte dintre ei ar trebuii impuscati daca se mai apropie de un microfon. Piţipoanca asta se numară printre ei.

Si daca trag vaca de uger, "canta" mai frumos ca ştoarfa asta.

P.S Daca cucoana ajunge pe aici si o deranjeaza cele spuse de mine, este doar o parere persoanala. Angajatorul meu nu are nici un amestec in asta. Mai pe intelesul ei, am facut`o ştoarfă ca asta este parerea mea despre ea, nu ca mi`ar fi zis seful.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
DEViANT
Above You

Post by DEViANT » 21 Jun 2009, 22:21

vim wrote:Iar incepem sa promovam luzeriţe din astea ?
Desi nu ascult manele, nu am nimic cu manelisti, dar o buna parte dintre ei ar trebuii impuscati daca se mai apropie de un microfon. Piţipoanca asta se numară printre ei.

Si daca trag vaca de uger, "canta" mai frumos ca ştoarfa asta.

P.S Daca cucoana ajunge pe aici si o deranjeaza cele spuse de mine, este doar o parere persoanala. Angajatorul meu nu are nici un amestec in asta. Mai pe intelesul ei, am facut`o ştoarfă ca asta este parerea mea despre ea, nu ca mi`ar fi zis seful.
@ vim... ai facut-o "ştoarfă" pentru ca... sincer sa fiu, chiar este o SHTOARFA!!! :)) .. si nu cred ca ai de ce sa te temi in caz ca ajunge pe aici, pe forumul asta.. ce o sa iti faca?? o sa iti dea un CD cu melodiile ei de "Premiul Nobel" in muzica pe gratis?? sa fim seriosi.. o asemenea "ratata" daca imi permiteti nu are ce cauta in romania, nu mai are rost in viatza :)).. eu zic ca mai bine s-ar arunca naibii in Dunare si ar ajunge pana in Marea Neagra.
EvoSys Addicted
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 21 Jun 2009, 22:42

Nu ma tem de nimic. Respectivul post-scriptum a fost adaugat pentru eventuale "guri" care ar avea de comentat ceva referitor la comportamentul unui angajat evosys.
Dj^YoNu7z` wrote:eu zic ca mai bine s-ar arunca naibii in Dunare si ar ajunge pana in Marea Neagra.
La cat aer are in căpşor, nu am nici un dubiu ca va reusi sa si pluteasca ...

Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 21 Jun 2009, 23:58

"Vreau sa dedic aceasta piesa bunicii mele la care a fost ziua ei astazi" :lol: ... ce sa zic ... ratata asta face muzica. Si are televiuziune "onlain pe care nu toata lumea isi permite" :| Glontzun-n frunte draga mea si pàmânt pe tine!
Dar ia te uita si la Marean "Valorosu' " :lol: e spart de vin... da si ce cearcane are :)) plus miscarile lui zici ca face o 21-a ( douàshiuna asa mai pe româneste :)) ) banuiesc ca e varusau sau vreun coleg de la gradinitza, ca doar astia i-au mai ramas. Se tampeste tineretu'! Ar trebui bagati la racoare impreuna cu toti care cheama la ei in emisiune asemenea specimene. De aceea nivelul de cultura al românashilor noshtri e asa scazut, ca asemenea (nici nu stiu sa ii numesc) sunt luati ca idoli :evil:
GG pt Liviu Mititelu sau cum :lol: care o face live jalnica si o roaga fain sa cânte acasa. Sa o ia de top! :P 8)
DEViANT
Above You

Post by DEViANT » 22 Jun 2009, 00:08

vim wrote:Nu ma tem de nimic. Respectivul post-scriptum a fost adaugat pentru eventuale "guri" care ar avea de comentat ceva referitor la comportamentul unui angajat evosys.
Dj^YoNu7z` wrote:eu zic ca mai bine s-ar arunca naibii in Dunare si ar ajunge pana in Marea Neagra.
La cat aer are in căpşor, nu am nici un dubiu ca va reusi sa si pluteasca ...

=)).. dar uitate la "moaca" (fatza) lui Marian Valorosu` ala de langa ea :))))))))))
ce fetze de ratatzi infectzi si oligofreni :))
EvoSys Addicted
Reload
Suspect de spam

Post by Reload » 22 Jun 2009, 05:24

iauzi mai Marian Valorosu.. dar de unde mama dracului scot astia asa oameni :)) :)) :)) io nu cred :)) :))
playback-ul asta ii iese deja a nush a cate`a oara la televiziuni.. biata fata toata lumea o ia la 11 m dar ea nu isi da seama :))
ia zis`o mititelu in fata #-runhils
What's wrong with me ?
Why do I feel like this ?
I'm going crazy now !
HiddeN
Junior

Post by HiddeN » 22 Jun 2009, 16:04

Asa specimene nu cred ca am mai vazut vreodata.Asta nu se poate numi muzica.Sa vedeti ce house canta de sparge topurile.#-frypan
App. mai gasit un nou "hit" marca Roxy manelista si Marian Valorusu :)) :))
http://www.youtube.com/watch?v=jl_3oeQ3lZw[/video]
Image
Image
swamy^
Suspect de spam

Post by swamy^ » 22 Jun 2009, 17:23

Intr-adevar frumoasa piesa gasita de tine elfule :lol: :lol: :lol:
Image
Image
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 22 Jun 2009, 17:39

NightElf wrote:App. mai gasit un nou "hit" marca Roxy manelista si Marian Valorusu :)) :))
trist.

Ar trebuii sa faca o trupa cu asta:
http://www.youtube.com/watch?v=LEO045I5tyQ
Se completeaza reciproc.
Una tâmpă, cealaltă paraşută in devenire.

e|!s^
Junior

Post by e|!s^ » 22 Jun 2009, 18:13

:mrgreen: auauauauaua , inima mea! :)) shit!
Image
swamy^
Suspect de spam

Post by swamy^ » 22 Jun 2009, 20:42

Nu mai puneti ma tampenii deastea pe forum :lol: :lol:
Image
Image
aLaDiNN
Nou Venit

Post by aLaDiNN » 24 Jun 2009, 10:31

roxy aia nu ii penala ii chiar oribila :))))
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 24 Jun 2009, 23:50

Pe unde ma duc, pe unde ma intorc, numai de Roxy manelista asta dau. Intr`un final se pare ca a ascultat rugamintea poporului si nu mai canta ; cel putin pana nu i se dezumfla buza #-yahoo

Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 25 Jun 2009, 00:01

deci in concluzie, A avut sau nu a avut chiloti pe ea ???? #-drool

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Post Reply