O sugestie in atentia Ownerilor de pe evo1

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

Post Reply
Cheloo!
Nou Venit

O sugestie in atentia Ownerilor de pe evo1

Post by Cheloo! » 20 Jun 2009, 16:23

Probabil unii ma stiti sau altii poate nu
Sunt admin pe serverul evosys 2 si fiind cam in aceeasi comunitate va spun urmatoarele:
Am avut ban pe forumul evosys 1 aproape 1 an jumate din cauza ip-ului care il avea pentru ca mi se alocase banat
Astazi ce observ , mi se alocase alt ip de la reteaua Mediasat , asta dupa 1 an jumate
Am dat un mail la suport si am specificat asta si am cerut scoaterea banului si nu a raspuns nimeni (asta acum mult timp)
Din cauza unor deaci de copii pot sta altii pe bara
Sugestia ar fii urmatoarele: Lasati-va capul din nori si mai ascultati si playerii
O sugestie nu strica niciodata , analizati-o si poate totusi e ceva de capul ei
Multumesc!
vim
Mini tehnicus

Re: O sugestie in atentia Ownerilor de pe evo1

Post by vim » 20 Jun 2009, 16:46

Banurile date pe forum, nu sunt scoase din principiu.
Daca mail`ul dat la suport, ne`a fost adresat, depinde si catre ce adresa de email ai trimis acel mesaj.
Daca te plangi de probleme tehnice pe adresa de mail de la "relatii clienti", nu vei rezolva ceva in veci :)

Cand vreti sa luati legatura cu noi prin intermediul email`ului, folositi cu incredere http://contact.evosys.ro si acolo puteti sa alegeti ce fel de mesaj este cel pe care il trimiteti (Sugestie, Problema tehnica, etc) ; in functie de ceea ce alegi, email`ul este inaintat automat departamentului in a carui atributie se incadreaza problema ta.

Now back to the clouds. #-tease

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Cheloo!
Nou Venit

Re: O sugestie in atentia Ownerilor de pe evo1

Post by Cheloo! » 20 Jun 2009, 16:57

Sincer chiar nu mai tin minte adresa la care a fost trimes mailu dar am specificat totul in el si nu am primit raspuns
Macar domnul dorin sau cine verifica acele mailuri , il putea da mai departe la cine administra forumul respectiv serverul sau macar un relpy cu adresa corespunzatoare pentru asa ceva
Salutare
Post Reply