Un add chiar foarte dragut...

Aici puteţi să vă exprimaţi părerea cu privire la orice serviciu oferit de către EvoSys. Ideile bune sunt binevenite deasemenea.

Moderator: Moderators

Post Reply
opyum
CS Staff Leaders

Un add chiar foarte dragut...

Post by opyum » 18 Jun 2008, 20:19

Vazusem ceva timp in urma (cam 2-3 luni) cand jucam pe un server din strainate ca aveau textura la jucatori modificata. Zic modificata deoarece modelele de CT/T erau aceleasi numai ca un detaliu era mai diferit: toate modele de arme erau adaugate ca un fel de skin. Daca iti cumparai M4A1 la Primary weapon atunci in joc cand schimbai pe secondary alti jucatori iti vedeau arma lipita de spate ca si cum ar fi prinsa intr-o husa. Detaliul acela uneori conteaza..sa stii ce primary are coechipierul sa-l acoperi, etc..Si un alt aspect ar fi ca ar face jocul ceva mai "realist". Nu stiu cum ii zice la plugin-ul acela dar ar fi chiar foarte super..

Cheers! :P :roll:
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Ciubey
Master of Spam

Re: Un add chiar foarte dragut...

Post by Ciubey » 18 Jun 2008, 20:31

stiu de pluginu care zici u...daca nu ma insel e pe amxmodx,si acest plugin e facut de samurai...

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 08 Feb 2010, 12:07

erau un fel de ninja stiu si eu un servar de genu din romania:) , e foarte frumos cu arma in spate:D sa stiti ca si designu conteaza foarte mult in a atrage lumea , dar din pacate vin doar nubi , jucatori care iubesc cs il iubesc asa simplu cum este fara modificari.
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 08 Feb 2010, 13:02

Nu am avut noi mai demult asa ceva? Parca imi aduc aminte de ceva. Sau s-a discutat aceeasi problema in alt topic? :? Oricum e fain skinu :))
swamy^
Suspect de spam

Post by swamy^ » 08 Feb 2010, 13:13

Sunt convins 100% ca a fost pe server. Ar fi bine sa fie reintrodus si cred ca dupa ce a postat opyum a fost introdus, dar vad ca s-a renuntat la el. :D
Image
Image
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 09 Feb 2010, 10:01

E dragut ce ziceti voi,sa stii exact ce arma au colegii tai, dar merg pe ideea lu tynutu.
Cat despre chestia legata de "cover" pentru ca are colegu tau de echipa un sniper (de exemplu ), aici sunt sceptic, deoarece pare mai distractiv pentru unii sa iti dea un flash sau un smoke in fata decat sa te acopere sa faci un frag.
Parerea mea este sa nu incarcam serverul aiurea cu "n" idei legate de modelul jucatorului.
hurry to meet death or you place will be taken
DEViANT
Above You

Post by DEViANT » 12 Feb 2010, 13:22

Doppelwhipper wrote:Nu am avut noi mai demult asa ceva? Parca imi aduc aminte de ceva. Sau s-a discutat aceeasi problema in alt topic? :? Oricum e fain skinu :))

Am mai avut asa ceva mai demult, dar nu stiu de ce s-a sters de pe server .. :?
EvoSys Addicted
Post Reply