propunere

Aici puteţi să vă exprimaţi părerea cu privire la orice serviciu oferit de către EvoSys. Ideile bune sunt binevenite deasemenea.

Moderator: Moderators

Post Reply
dragooss2
Nou Venit

propunere

Post by dragooss2 » 02 Jan 2011, 16:36

Ar fi o idee buna (cred) ,cine ar aduce vreo 4-5 playeri pe server ar primi in plus 5 puncte evo
Cs 1.6 Viata mea:D :D Serer EvoSys best server of the game
cobra
Nou Venit

Re: propunere

Post by cobra » 02 Jan 2011, 20:50

Dupa mine chestia cu "adusu unor playeri" e un pic relativa.. adica ii aduci,joaca 2-3 saptamani.. poate 2 luni,dar nu ai de unde sa stii cat timp or sa ramana pe server.. asa ca nu stiu ce sa zic..
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 03 Jan 2011, 07:54

eu zic ca la fiecare post de la bancuri sa primim 25 de puncte evo ..... sa luam si noi admin mai repede :evil:
dragooss2
Nou Venit

Post by dragooss2 » 03 Jan 2011, 16:44

Sincer sa fiu nu e o idee prea buna..Pentru ca asa ar veni toti cu un banc si ar fi o gramada de admini pe srv. Nu tre sa fii chiar asa de obsedat sa fi admin.Trebuie sa muncesti un pic mai mult pentru a avea admin
Cs 1.6 Viata mea:D :D Serer EvoSys best server of the game
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 03 Jan 2011, 17:48

A aduce jucatori noi pe server are darul de a imbunatati game-play-ul. Cu cat suntem mai multi pe server cu atat e jocul mai placut.
Daca tu mizezi pe punctele evo pentru a primi acces pe server, eu nu pot decat sa te anunt ca sunt si alte cai de a-l obtine.
De exemplu : joci pe server si observi un codat iar in momentul acela nu exista admin online; treci spectator si ii faci un demo de 2-3 runde dar in care sa prinzi faze care dovedesc existenta unui cod. Urci demo-ul pe un site de upload si postezi link-urile pe forum la sectiunea ban/unban intr-un topic nou.
Orice asemenea gest care ajuta aceasta comunitate iti poate da un plus, fara sa mai vorbim de buna comportare si respectul acordat staff-ului si playerilor de pe acest server.
Succes!
Post Reply