de_clan1_mill

Skin-uri, harţi, UI, HUD, tutoriale, tips & tricks, etc

Moderator: Moderators

Post Reply
Reload
Suspect de spam

de_clan1_mill

Post by Reload » 22 Jun 2009, 01:27

vin si eu cu o harta, de_clan1_mill 8)
download: http://rapidshare.com/files/247140046/d ... l.rar.html
imagini: http://img193.imageshack.us/gal.php?g=46807419.jpg

-- less than a minute ago --

de_dust2_romania harta frumoasa :P

imagini: http://img221.imageshack.us/i/95066565.jpg/
download: http://rapidshare.com/files/247149757/d ... a.rar.html
What's wrong with me ?
Why do I feel like this ?
I'm going crazy now !
vim
Mini tehnicus

Re: de_clan1_mill

Post by vim » 22 Jun 2009, 10:55

de_dust2_romania nu este harta aia de sunt o gramada locuri de campat ?
daca o adaug pe server, tare imi e ca or sa aiba adminii de lucru la dat slap`uri.

oricum, mai astept si alte pareri.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
DEViANT
Above You

Post by DEViANT » 22 Jun 2009, 22:34

salut... am mai jucat pe un server harta de_dust2_romania si tin sa spun si trebuie sa spun ca e foarte tare. eu unul zic ca optez pentru introducerea acestei harti printre hartile serverului evosys. Dar la harta aceea propusa de mine (aim_headshot) tot nu vrea chiar nimeni sa se uite peste ea ??? am postat-o degeaba ? e oharta ca lumea dupa parerea mea, dar hai sa nu fiu offtopic . :)
totusi... zic ca si cealalta harta postata de Reload este destul de frumoasa dupa cum a iesit in poze, deci, totusi, cred ca si asta ar putea fi "onorata" cu prezenta printre celelalte harti deja existente in "stocul" serverului. :), desi, aceasta ar merge jucata numai la orele de varf ale serverului (adica cand este aproape plin) deoarece pare destul de mare, si decat sa alergam pe acolo ca si disperatii/descreieratii cand suntem pe server doar 8-10 (adica 4vs4/5vs5)... nu stiu, totusi, nu ma pripesc, asa ca astept sa mai vad si alte pareri ale altor useri/admini ...

PAREREA MEA !!!
EvoSys Addicted
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 22 Jun 2009, 23:33

Yeaa it's oke cu harta de_dust2_romania dar...din cate am vazut, si nu cred ca doar eu, orice mapcycle in care apare o harta cu "dust" in ea e votata de peste 50% din jucatorii online. Deci daca continuam cu o gramade de upload-uri la harti de gen "dust" va deveni un server only dust maps :))
Asta e ce sa-i faci daca dast rulz :)) .
Offtopic: stand asa la bunica in curte ma uitam luuuuuung si mi-a venit o idee. Sa fac o harta de_marghita (pt cunoscatori zona postei) cu turnul ala inalt de telecomunicatii « (ma refeream sa fie zona de plantat bomba) + doua intrari spre site din partea parcarii restaurantului Las Vegas (sa fie locul de respawn al Teroristilor) spre politie in sus, si una de la troitza eroilor sa tau o alee prin dreptul autoservirii. Locul de respawn al CT sa fie curtea bunicii mele :D Ce ziceti? 8) :mrgreen:
Pt necunoscatori daca insistati pot sa vin cu poze din zona asta folclorica :D sa schitam o mapa adevarata. Ar fi o idee originala. Doar Evosys s-ar mandri cu o harta asa faina. In plus m-ar sprijini si Vim (m-ar ajuta daca as întampina ceva greutati) :P . Mno ce ziceti? #-muhaha #evo-fan
DEViANT
Above You

Post by DEViANT » 23 Jun 2009, 01:28

Doppelwhipper wrote:Yeaa it's oke cu harta de_dust2_romania dar...din cate am vazut, si nu cred ca doar eu, orice mapcycle in care apare o harta cu "dust" in ea e votata de peste 50% din jucatorii online. Deci daca continuam cu o gramade de upload-uri la harti de gen "dust" va deveni un server only dust maps :))
Asta e ce sa-i faci daca dast rulz :)) .
Offtopic: stand asa la bunica in curte ma uitam luuuuuung si mi-a venit o idee. Sa fac o harta de_marghita (pt cunoscatori zona postei) cu turnul ala inalt de telecomunicatii « (ma refeream sa fie zona de plantat bomba) + doua intrari spre site din partea parcarii restaurantului Las Vegas (sa fie locul de respawn al Teroristilor) spre politie in sus, si una de la troitza eroilor sa tau o alee prin dreptul autoservirii. Locul de respawn al CT sa fie curtea bunicii mele :D Ce ziceti? 8) :mrgreen:
Pt necunoscatori daca insistati pot sa vin cu poze din zona asta folclorica :D sa schitam o mapa adevarata. Ar fi o idee originala. Doar Evosys s-ar mandri cu o harta asa faina. In plus m-ar sprijini si Vim (m-ar ajuta daca as întampina ceva greutati) :P . Mno ce ziceti? #-muhaha #evo-fan
Doppelwhipper, sincer EU TE SUSTIN :)) !!! ar fi foarte cool sa avem pe server o harta a orashului nostru :X mai ales cu partea aceea de oras pe care ai descris-o.. dar m-am gandit la o modificare... locul de respawn al counter-terroristilor sa fie in curtea politiei (adica acolo langa cinema) ca totusi e vis-a-vis de posta si de locul unde se va planta bomba, si in plus, oricum echipa counter-terroristilor se numeste si echipa "politzailor" .. asa ca eu unul zic ca ar fi muuuuuuuuuuult mai bune sa fie acolo locul acestora de respawn.
in rest, eu zic ca totul e perfect..

asta e o parere personala, avand in vedere ca nu stiu unde sta bunica ta .. dar oricum, dupa spusele tale, bunica ta sta aproape de posta, iar counter-terroristii ii vor macelari pe terroristi cand vin sa puna bomba, stand in continuare la Push..

inca o propunere : m-am gandit mai profund, si mi-am dat seama ca ar fi mai "ciment" harta daca ar fi cu 2 x-uri.. adica primul X sa fi acolo unde zici tu, iar al doilea X sa fie acolo in parc unde sunt "cercurile" acelea de arborei mici (tuia) , ca sa poata si tero sa se ascunda sa stea la panda in scoala sa pazeasca bomba...

//ma gandesc ca asa ar fi perfect, dar totul a fost doar o parere personala, nu zic eu ca sa o faci asa neaparat..
PAREREA MEA !!!
EvoSys Addicted
Reload
Suspect de spam

Post by Reload » 23 Jun 2009, 11:52

sa stii ca nu ar fi o idee rea ceea ce ai zis u doppel dar locul unde sa se planteze bomba sa fie pe lapis =))
daca vrei te sustin si eu dar nu ma prea stiu .. dar toate au un inceput :D
What's wrong with me ?
Why do I feel like this ?
I'm going crazy now !
Post Reply