[Map Add] aim_headshot

Skin-uri, harţi, UI, HUD, tutoriale, tips & tricks, etc

Moderator: Moderators

DEViANT
Above You

[Map Add] aim_headshot

Post by DEViANT » 21 Jun 2009, 18:11

Buna, doresc si eu daca se poate sa vin si eu cu o propunere.. (glumesc, stiu ca se poate sa vin cu propuneri) Am intrat la intamplare pe un server pe care rula o harta foarte frumoasa, numita : "aim_headshot".
Ca orice harta "aim" poti lua doar ak47 si m4a1, si cate un 2 awp-uri in fiecare baza.
Download harta : http://fisierulmeu.ro/42RK8L5S0WZ7/aim- ... t-bsp.html
Poze harta : http://img188.imageshack.us/gal.php?g=a ... ot0000.jpg (Galerie 4 poze)

mi se pare foarte tare harta si e numai buna de jucat in situatiile 2 vs 2. harta poate sustine cam 24 playeri (dar ar fi EXTREM de incarcata) si as dori foarte mult sa fie si pe serverul evosys cs1.
Astept un raspuns, si va multumesc. Scuze daca am incalcat ceva reguli in postul meu !
EvoSys Addicted
DEViANT
Above You

Re: [Map Add] aim_headshot

Post by DEViANT » 23 Jun 2009, 01:33

Dj^YoNu7z` wrote:Buna, doresc si eu daca se poate sa vin si eu cu o propunere.. (glumesc, stiu ca se poate sa vin cu propuneri) Am intrat la intamplare pe un server pe care rula o harta foarte frumoasa, numita : "aim_headshot".
Ca orice harta "aim" poti lua doar ak47 si m4a1, si cate un 2 awp-uri in fiecare baza.
Download harta : http://fisierulmeu.ro/42RK8L5S0WZ7/aim- ... t-bsp.html
Poze harta : http://img188.imageshack.us/gal.php?g=a ... ot0000.jpg (Galerie 4 poze)

mi se pare foarte tare harta si e numai buna de jucat in situatiile 2 vs 2. harta poate sustine cam 24 playeri (dar ar fi EXTREM de incarcata) si as dori foarte mult sa fie si pe serverul evosys cs1.
Astept un raspuns, si va multumesc. Scuze daca am incalcat ceva reguli in postul meu !

hmmmm....... va rog sa ma scuzati de double-post, dar totusi, nimeni nu vrea ca harta aceasta sa faca parte din hartile serverului cs.evosys.ro ?? :| foarte ciudat.. nu stitzi ce pierdetzi oameni buni.. NU STITI CE PIERDETI, ascultatzi-ma.... eu zic ca e una din cele mai tari harti de cs... e o harta mica, cum am mai spus in in postul precedent, si daca nu ati vazut-o atunci, in celalalt post, va mai arat odata pozele : http://img188.imageshack.us/gal.php?g=a ... ot0000.jpg (Galerie 4 poze) ...
serios, e o harta exceptionala, si merita jucata, mai ales cand nu sunt playeri multi pe server, deoarece , cred ca totusi, cam toata lumea s-a plictisit de fy_snow, pe care o joaca mai toata Romania :)) ......
// inca odata va rog sa ma scuzati de double-post, dar as vrea sa vada si alti playeri de pe server, si useri ai forumului, astfel incat sa poata sa zica si eu daca le place sau nu..
o zi buna in continuare !!!!!
EvoSys Addicted
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 23 Jun 2009, 06:24

Dj^YoNu7z` o fi o harta frumoasa, da sa vad eu ce faci u cand pun eu mana pe awp-ul de sus.. pierzi fiecare runda, si o sa incepim sa iti mulgi fiecare fir de par ...

Iar de dp... mai lasal, ai un buton sus numit edite.. apesi pe el si iti scrii oful akolo..

Si inca uns fat, nu mai da Quote, la tot ce sa scris mai sus pe server, oricum nu se ia in calcul la punctele evosys... daca chiar tr , selecteaza si u ce e mai important

P.S.Nu astept raspuns la postula cesta, mi se pare mie sau incepi sa aleregi dupa puncte evostys ( kiar nu era nevoie de postul de mai sis, daca nu ma insel ai mai adus vb despre ea in postul lui reload ).

Off Topic: Ar fi de preferat daca toti am posta hartile noi pe care dorim sa le adaugam in acelasi Topic ...

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 23 Jun 2009, 09:07

De hartile de_severe,de_dust2_2002, de_aztec2008 si de_zook a auzit cineva? Sunt harti mari pe care le puteam baga la ore de varf. So daca va plac eu zic sa le incercam...cel putin primele 2 sunt bestiale(parerea mea).
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 23 Jun 2009, 09:27

Nici eu nu-s de acord cu harta propusa de yonutz. Nu poti face fata daca joci contra oricarui admin (parerea mea). Nu o poti juca cu orice client... vorba lui Ciubey iei 3 capuri consecutive si incepi sa injuri. E o harta care avantajeaza jucatorii buni si ii trimite pe alte servere pe cei mai mediocrii in jocul asta. Nu ar fii o idee calumea. Deocamdata sa promovam alte harti. Ceva mai noi care sa captiveze atentia tuturor. Haideti sa cautam imagini cu hartile propuse de rhaoul sa ne dam si noi cu parerea :D what do you think? :D Numai bine.
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 23 Jun 2009, 12:08

Pai cateva poze din hartile enumerate de rhaoul:

de_severe
Screens

de_dust2_2002
n`am gasit poze. poate harta originala are alta denumire si pe unde ai jucat tu a fost redenumita.

de_aztec_2008 (este harta ptr czero)
Screens

de_zook
Screens

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Reload
Suspect de spam

Post by Reload » 23 Jun 2009, 13:36

de_severe and de_aztec_2008 par a fi ok iar de_zook mi se pare prea mare.. din imagini :P
What's wrong with me ?
Why do I feel like this ?
I'm going crazy now !
rhaoul

Post by rhaoul » 24 Jun 2009, 21:17

Probabil si harta de_aztec2008 a fost redenumita pentru ca nu e aceea pe care o stiu eu.

Ar mai fi o harta care imi place f. mult de_dust2_castle sper sa fi nimerit.Aceasta chiar daca contine dust in nume, ca multe altele, nu are nici o treaba cu dust2 original.

Scuzele mele era de_dust2002 nu "_2002".
Am sa ma documentez mai bine si am sa revin cu poze.

de_dust2002 : http://www.fpsbanana.com/maps/1565
de_dust_castle : http://www.fpsbanana.com/maps/12614
In final propunerile mele sunt : de_severe, de_dust2002, de_dust_castle.
Trebuie sa le jucati ca sa va placa si sa aiba jucatori pe ele.Si daca aveti alergie la cuvantul dust, le redenumim.
Acum fratilor chiar daca noi(adminii)reprezentam "comunitatea", nu trebuie sa fim egoisti si sa jucam doar harti care ne plac doar noua.Eu vin, ca multi altii cu harti care sunt f. apreciate pe alte servere si cu succes la public.
Serverul asta a trecut prin multe schimbari si a trebuit de multe ori sa se reia totul de la inceput.Adaugarea de noi harti nu cred ca e o schimbare, ci din contra ceva in plus care ar bucura si alti jucatori care au si alte preferinte, nu numai pe cei deja existenti.Acestia din urma avand o limita care se rezuma la hartile clasice gen D2,inferno,nuke,aztec sau mai rau harti mici precum fy_snow, dust2x2 etc..Tot ce vreau sa spun este ca trebuie sa avem o varietate de harti care sa ruleze pe server in fiecare zi, nu sa lasam d2, inferno toata ziua si sa nu uitam ca mai avem in listmaps si alte harti.
In fine hai sa lasam filozofia la o parte si ha sa ne distram nu sa ne plictisim.
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 11 Sep 2009, 17:41

As propune harta de_kabul in mapcycle in locul hartii de_prodigy , pe care n-o voteaza nimeni ... E o harta destul de cunoscuta :)
Link de down in caz ca se aproba : http://www.fpsbanana.com/maps/download/106188
Image

Image
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 11 Sep 2009, 19:51

Sunt de acord cu o gama cat mai larga de harti pe server, mai putin harta propusa de Ionut. Sincer acea harta am jucat-o doar pe servere de respawn, cu injuraturile de rigoare.

de_severe e super faina, una dintre preferatele noastre...si restul sunt ok, merita jucate
hurry to meet death or you place will be taken
(sica)

Post by (sica) » 11 Sep 2009, 20:19

Eu as vrea tare mult sa se introduca Kabulu, si in lista de votare.
Image
rhaoul

Post by rhaoul » 11 Sep 2009, 20:52

Eu am aceleasi propuneri :
de_severe
de_dust2002 http://www.youtube.com/watch?v=D6yEYnknwTs
de_dustcastle
kabul
awp_dust
Eu unul sunt mort dupa ele si daca nu se baga am sa le joc cu boti #-tease :naughty:
Unique 'skill
Suspect de spam

Post by Unique 'skill » 11 Sep 2009, 22:02

Ce spune-ti de :
35hp
de_dust2_long
Ka_roadwars_v2 (asta e mai mult pt fragari:)) )
awp_circular
aim_map_usp2
Press any key to continue
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 11 Sep 2009, 22:38

Pro pt toate hartile propuse de rhaoul in special awp_dust #-yahoo . Si un mare contra pt hartile lui unique
Image

Image
angel
Nou Venit

Post by angel » 12 Sep 2009, 22:10

o harta frumoasa este si de_dust2_sea
Post Reply