Jus7_m3 loveste din nou :)

Toate mesajele care nu se conformează regulilor acestei comunitaţi.
Forum rules
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.
Locked
WiZaRd
Incepator

Jus7_m3 loveste din nou :)

Post by WiZaRd » 10 Aug 2008, 12:45

Salutari stimati colegi de macel,

Intors dintr-o scurta vacanta la mare (si chiar m-am prajit nu gluma) am zis sa intru sa va salut..CS1 tocmai picase asa ca mi-am indreptat atentia catre cs2. Justme, colegul nostru de suferinta si omul care baga flame dupa flame pe acest forum joaca codat, cel putin asta spune ochiul meu. Am facut si un demo, imi pare rau ca nu am prins fazele cand a tras prin acoperis si a omorat 2 inshi.. cu toate ca omuletii aia nu se miscau. In acelas timp am sa rog un moderator al forumului sa mute acest post la cs1, eu aparent nu am acces la acea sectiune. Am sa postez aici demo-ul si am sa va las pe voi sa decideti :)
Solus Deus potest me iudicare.
Image
Image
Skynet
Banned
Banned

Re: Jus7_m3 loveste din nou :)

Post by Skynet » 10 Aug 2008, 13:09

1.Nici eu nu pot sa ma duc pe forumul **** 2
2. Just are ip dinamic din cate imi amintesc si a primit ban de nenumarate ori.
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 10 Aug 2008, 14:02

de accord cu WiZaRd si eu eram online pe ****#2 de îndata ce cäzuse ****#1. Jus7_m3 o ardea rau prin pereti,veneai walk luai cap de la jumate de harta. Si faza cu 2 inshi prin acoperish ,cred k una dintre victime am fost eu.credeam k e admin...dak nu ma insel a si fost admin pe ****#2...oricum BAN him. Necinstit. Have a nice day.
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 10 Aug 2008, 14:29

Nu mai exista nici o sectiune pentru cs2 pe acest forum. Singurul lucru ramas este un link, catre forumul lor.
Avand in vedere ca Jus7_m3 nu are nici o legatura cu ****, topicul va fi inchis.
Reclamatia poate fi facuta pe http://cs2.****.ro/forum/

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Locked