marusei RECLAMATIE

Toate mesajele care nu se conformează regulilor acestei comunitaţi.
Forum rules
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.
Locked
JusTmE
Nou Venit

marusei RECLAMATIE

Post by JusTmE » 03 Aug 2008, 23:41

bai in primul sin primul rand sf1cu are niste admini de se poate sterge cu ei pe cap
in al doilea rand macarinvatativa admini sa vorbeasca!!!
jucam cs si io ca omu si am ramas cu 1hp din greseala!! si nu mai stiu ce mi-a zis mariusel am uitat a ras de mine!! si io am zis "hai poate te injur" iar el a zis "hai poate mio sugi" dupa care io i-am raspuns cu aceeasi moneda fiind magar marus!! ma scuzati ca vb asa i-am spus "sa tio suga cine tia puso" :x :x dupa care primesc ban permanent!!
1: punetil sa citeasca regulile de la mtod sau de pe forum pana le invata
2: recunosc meritam ban dar pe timp maxim 120min...
3: na procedat corect cu banu
VIM am inteles ca ai acces la consola!!!
Te-as ruga frumos daca vrei sa postezi aici ce a spus marusel si ce am spus eu ca sa nu ma insel sau sa spun vro prostie!!!
Multumesc Anticipat
Cine nu ma inghite, sa ma suga!!!
Fantasy~
Nou Venit

Re: marusei RECLAMATIE

Post by Fantasy~ » 04 Aug 2008, 14:50

iti trebuia neaparat sa faci 2 topicuri ?? nush ce sa zic....dar voloseste si tu un limbaj adecvat pe forum ci nu cum l`ai folosit tu ... asteapta pana iti raspunde un admin! si nu mai fa dublu post sau dublu topic!
Image
JusTmE
Nou Venit

Post by JusTmE » 05 Aug 2008, 12:21

ba ma scuzati ca vb asa dar imi bag **** in el de srv **** sv de **** sa ma sterg cu el la .... bai lasoncolo de treaba aveti admini de tot rasu ma sa mor io Mana Rece! admin plouat copil **** si **** ce esti inca o data SCUZATI LIMBAJUL nu ma pot abtine admin **** ce e cu aim si wall si mai face si pe apausa sipe nevinovatu cu mine da ma tragi prin perete de parca nar fi existat!! am si demo cu el dar cred ca nu are rost sa il mai pun!! ca oricum nu va uitati la el!! cel mai ***** admin!!! si mai spuneti de mine c am cod!! vreau si io un demo cu mine ma!! cand jucam io codat1!!
Cine nu ma inghite, sa ma suga!!!
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 05 Aug 2008, 23:16

+1 Warn.
La urmatorul post cu limbaj de "cartier" te muti.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
CS 1.6: cs.evosys.ro
Locked