UnBan va rog

Toate mesajele care nu se conformează regulilor acestei comunitaţi.
Forum rules
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.
Locked
gabiovidiu
Nou Venit

UnBan va rog

Post by gabiovidiu » 20 Jun 2011, 00:11

Chiar daca unii admini nu ma cred, la 1 si 2 ai dreptate.LA 3 mai putin.Destroyul eu l-am luat.Si recunosc ca am gresit,trebuia sa arat pozele tot aici cum a zis white, cat despte injuraturi si jigniri nu o sa neg, doar ca de cele mai multe ori era fratele.NU vreau sa para ca dau vina doar pe el:) doar sa va lamuresc.AM gresit si cand i-am permis sa jaoce pe spinarea mea...dar asta e.Dar iti pot jura ca nu avea wall si nici un alt fel de cod.Nu are atata habar incat sa instaleze si sa foloseasca un cod.Iar eu nu am jucat niciodata cu cod.In nenumaratele ore petrecute pe server am arata o gramada de poze si eram ,,curat" tot timpul.Nu faceam atata tam-tam daca fratele chiar avea cod, deoarece daca avea recunosteam, imi asumam raspunderea si gata.CUm a zis si white Cretu e sters, banat, etc.Deci ce rost are sa fac atata ,,galagie".Dar din moment ce nu avea m-am simtit nevoit sa va impartasesc acest lucru.Cat despte invitatie daca nu vreti sa mi-o acordati...asta e.La unban nici nu ma mai gandesc.White mi-a dat de inteles in legatura cu acest lucru.Bft si mersi.
Locked