View unanswered posts | View active topics It is currently 16 Dec 2017, 11:16

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
 unban clasa de ip-uri RDS ( demonstratie recoil ) DEMO 
Author Message
Vorbaret

Puncte Evo: 9

Post unban clasa de ip-uri RDS ( demonstratie recoil ) DEMO
salut azi am observat ca e banata clasa de ip-uri RDS

sunt absolut sigur ca aceasta clasa a fost banata din cauza mea , aici ar fi doua motive:

1. l-am injurat pe pichu

faza a fost cam urmatoarea :
eram pe inferno si erau putini jucatori , printre care si Pichu , la un momentdat i-am zis vecinului meu sa vina pe mess sa ii dau alt servar , ca aici .... exact asa am scris (am adus vorba de mess sa nu fac reclama ca stiam ce sanctiune ma asteapta, daca fac reclama) si Pichu mi-a dat ban 1000 minute, am schimbat ip-u am intrat iar nu am apucat sa ma conesctez ca am primit i-ar ban , la fer si a 2a incercare , la fel si a 3a , a4a a fost o injuratura grosolana inclusa in numele meu , care i se adresa lui Pichu

nu am procedat corect .

2 sunt suspectat de nonrecoil nu numai de catre T ci si de alti playari

am decis sa imi fac un demo ca raspuns demo-ului facut de 400kg mie , in care am facut o demonstratie despre cum trag eu , primadata las tinta sa mearga necontrolata iar apoi urmeaza controlul sper sa il intelegeti , multumesc

http://rapidshare.com/files/175883227/tynutuuu.dem

cred ca am fost destul de clar in ce am avut de zis acum astept parerile voastre referitor la ce am facut.

multumesc,
tynutu

22 Dec 2008, 23:09
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 29
Post Re: unban clasa de ip-uri RDS ( demonstratie recoil ) DEMO
tynutu wrote:
2 sunt suspectat de nonrecoil nu numai de catre T ci si de alti playari

am decis sa imi fac un demo ca raspuns demo-ului facut de 400kg mie , in care am facut o demonstratie despre cum trag eu , primadata las tinta sa mearga necontrolata iar apoi urmeaza controlul sper sa il intelegeti , multumesc

In primul de unde stii tu ca ai demo facut de mine ?
In al doilea rand e foarte simplu sa realizez si eu un demo identic ca al tau ... si pe alte servere sa rup cu Nonrecoil-ul activat mai precis demo-ul nu are nici o valoare (pentru mine) . Iar ban ai luat pt ca esti cu gura cam mare in primul rand cum sa te definesc eu pe tine mai precis un " SUFAR STAR " iar in al doilea rand nu ai nici un drept sa injuri un admin .... sau un player pe server .
Vorba romaneasca " esti jmecher " crezi ca poti sa faci ce doresti pe server sa injuri sa suferi si dupa ce iei ban vii si strigi in gura mare ca VREI UNBAN ? E uite ca nu o sa mai tina ... ! iar faza ca nu folosesti NONRECOILUL sa stii ca nu tine la mine ... deoarece stiu foarte bine ca il ai in cfg cu BIND ON / OFF ! Am incheiat discutia in acest topic nu mai postez doar daca voi fi nevoit de circumstante.

GohaN ^^ has 400kg

23 Dec 2008, 00:56
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
deci tu nu o sa ma joci pe sv.esti foarte nesimtit

23 Dec 2008, 06:52
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
1. stie k demo-ul e facut de 400kg pt k doar el era spectator

2. daca avea no-recoil nu trebuia ca bulinele sa semene?

3. a fost provocat inainte sa injure? daca nu, de cand se baneaza o clasa de ip-uri pt o injuratura?

4. faza cu "i-am zis vecinului meu sa vina pe mess sa ii dau alt servar" e ca si cand esti binevenit intr-o casa unde la un momendat iti vine tie sa-i zici prietenului tau in gura mare ca ii zici tu de alta casa", cum crezi ca se simt gazdele? Pt faza asta si pt faptul ca esti vechi pe server banul de 1000 minute ramane.

23 Dec 2008, 09:46
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 9
@fluffigslol

am stiut ca tu mi-ai facut demo pentru ca ai stat spect si T tot iti scria si mi-a zis vecinu ca ma suspectezi de nonrecoil , ai vazut si cand si-o schimbat numele in : guta vezi ca astia iar te suspecteaza de nonrecoil

cfgu meu : http://rapidshare.com/files/176127261/avion.cfg

cu cfgu asa ma joc de ceva timp si te asigur ca ii mult , sa imi zici daca e ceva neregula cu el , tin sa iti precizez ca , cfgu e facut de un fost coleg de clan , eu nu ma pricep la cfg

ce pot sa fac mai mult de atat?

---------------------------------------------------------------------------------------------

@Ciocanescu alias Tornada

tu esti?

---------------------------------------------------------------------------------------------

@Charliee

merit pe deplin banu ca l-am injurat pe Pichu

am zis faza cu alt servar pentru ca eram cam 4 pe 3 , deci eram putini , nu am zis in nume de rau. Daca as cataloga servaru nesatisfacator ce rost ar avea sa ma joc pe el?

23 Dec 2008, 18:47
Profile
DDC

Puncte Evo: 200
lasa-ne, ai fost destul de iritant si totusi ai scapat ieftin

23 Dec 2008, 23:59
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
eu am zis ce-am avut de zis, la a doua abatere de acest gen iti vei lua gentuta si ne vei parasi. Cand primesti o penalizare vi si ti-o expui pe forum, nu-ti faci tu dreptate pe server.

24 Dec 2008, 02:10
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.