View unanswered posts | View active topics It is currently 15 Dec 2017, 17:52

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
 Unban B T K zombiee ? 
Author Message
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86

Post Unban B T K zombiee ?
Salutare m-a contactat un prieten [ B T K zombiee ] de al nostru astazi ca a fost protagonistul unui ban pe forum azi noapte. I s-au facut niste poze de catre Vim :

http://files.filefront.com/de+dust2+evo ... einfo.html

M-a contactat pe motiv ca nu ii merge browseru si implicit nu poate intra pe forum.De accea imi bag eu nasul pt el.

P.S : faza cu radarul pe care il foloseste cum e pana la urma? din cate stiu io e interzis...

10 Dec 2008, 12:38
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 29
Post Re: Unban B T K zombiee ?
Daca pozele au fost facute de catre vim ... inseamna ca de la vim a luat ban asteapta sa vedem ce zice vim ..
Pana atunci GL & HF

GohaN ^^ has 400kg

10 Dec 2008, 14:02
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
Carei faza cu radaru ca nu mam prins ?

10 Dec 2008, 18:59
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Banul pe forum este permanent, pe cont, din cauza asta, care contravine punctului 2 alineatul g din regulament, care consta in:

Quote:
g. Trimiterea de mesaje comerciale nesolicitate altor membri. Transmiterea sau referirea la orice joc de tip "piramidal"
sau orice alta activitate menita a insela increderea unor alte persoane.

Banul pe server este de 22 de zile, asta inseamna ca ii expira pe 1 Ian 2009.

Freelance code | Blog personal

10 Dec 2008, 19:36
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 0
doruv wrote:
Salutare m-a contactat un prieten [ B T K zombiee ] de al nostru astazi ca a fost protagonistul unui ban pe forum azi noapte. I s-au facut niste poze de catre Vim :

M-a contactat pe motiv ca nu ii merge browseru si implicit nu poate intra pe forum.De accea imi bag eu nasul pt el.

P.S : faza cu radarul pe care il foloseste cum e pana la urma? din cate stiu io e interzis...

Daca te uiti cu atentie pe prima poza la radar e un punct mov apoi un X rosu apoi un T intors. Sa presupunem prin absurd ca ce e cu mov e friendly si ce e cu X e bmb da? ok daca e friendly de ce n usunt la fel? huh ... mai departe.
Poza 2 observam ca nu mai apre BMB in radar ... ciudat e terro .. in fine si nici friendly nu apare si nici nu se vede ca chineva ar fi luat pe cineva ... de asemenea sa observam pozitia celor 2 puncte mov.

Poza nr. 3 nu vi se pare ca cele doua puncte mov sunt aproximativ in aceeasi poztie? sugestie imaginati-va daca tinta lui ushor s-ar roti spre dreapta spre usa inchisa si s-ar pune perpendicular cu linia capetelor CT de pe jos nu este asa ca acele puncte ar coincide cu capetele lor? deci revenid la prima poza : bomba se afla in locul de spown CT siar pe acolo pe dedesubt trece un TERRO ce este marcat cu acel T intors ... mai departe va las pe voi!
Si da din cate stiam eu Radarul Respectiv e STRICTLY BANNED . astep opinii in privinta celor postate.

app sa vezi si sa nu crezi ca nu e btk zombie niku ci btk fallan angel ;)
acum nu stiu daca e aceeasi pers!
Scuze daca am gresit in exprimare sau am fost confuz!

Image

11 Dec 2008, 17:55
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
DesertStorm wrote:
Daca te uiti cu atentie pe prima poza la radar e un punct mov apoi un X rosu apoi un T intors. Sa presupunem prin absurd ca ce e cu mov e friendly si ce e cu X e bmb da? ok daca e friendly de ce n usunt la fel?

X=Unde este plantata BmB
punctele mov sunt coechipierii lui (si T intors si punctul)
cand bmb este pe jos, apare un punct mare rosu(mov, etc) depinde pe ce culori sunt setate

Hai sa iti explic.

-Cand vezi T inseamna ca coekipierul tau se afla mai sus ca tine
-Cand vezi . (punct) inseamna ca coekipierul tau e la aceasi inaltime cu tine
-Cand vezi T intors coekipierul tau se afla ma jos ca tine

DesertStorm wrote:
Poza 2 observam ca nu mai apre BMB in radar ... ciudat e terro .. in fine si nici friendly nu apare si nici nu se vede ca chineva ar fi luat pe cineva ... de asemenea sa observam pozitia celor 2 puncte mov.

X=locatia bombei cand este plantata....si daca u nu stiai acest X clipeste.

DesertStorm wrote:
Poza nr. 3 nu vi se pare ca cele doua puncte mov sunt aproximativ in aceeasi poztie?

inseamna ca cei 2 coekipieri ai lui, au ajuns amandoi cam in aceleas punct pe harta

DesertStorm wrote:
imaginati-va daca tinta lui ushor s-ar roti spre dreapta spre usa inchisa si s-ar pune perpendicular cu linia capetelor CT de pe jos nu este asa ca acele puncte ar coincide cu capetele lor? deci revenid la prima poza : bomba se afla in locul de spown CT siar pe acolo pe dedesubt trece un TERRO ce este marcat cu acel T intors ... mai departe va las pe voi!
Si da din cate stiam eu Radarul Respectiv e STRICTLY BANNED . astep opinii in privinta celor postate.

app sa vezi si sa nu crezi ca nu e btk zombie niku ci btk fallan angel ;)
acum nu stiu daca e aceeasi pers!
Scuze daca am gresit in exprimare sau am fost confuz!

Degeaba ne-am imagina, deoarece acele puncte sunt coekipierii lui...
X, cum spui u, se afla la Ct in baza, pt ca daca nu ai observat X1 e kiar langa baza la Ct, si se poate confunda usor.

Si de faza cu "Si da din cate stiam eu Radarul Respectiv e STRICTLY BANNED . astep opinii in privinta celor postate." din cate stiu eu , da e interzis

P.S. Daca taceai filozof ramaneai (ca sa nu spun altfel)

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

11 Dec 2008, 18:37
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 0
well..

i am noob trebuie sa recunosc pentru ca intreadevar asta sunt.
Nu stiam deci imi cer scuze!

Image

11 Dec 2008, 18:49
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.