View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 10:26

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 UNBAN 
Author Message
Junior

Puncte Evo: 12

Post UNBAN
Salutare la 0.50 in data de 10.12.2008 cu numele omn1a am luat si eu ban.Tocmai bagat si eu un config si nestind toate comenzile am incurcat si am apasat pe butonul care face reclama la ultimul server pe care ai fost.Va rog frumos a imi zice si mie daca mai pot face ceva :?: :|..Joc de cateva luni aici deci stiu ca nu ai voie sa faci reclama ca iei ban,a fost fara intentie!ACUM AM INTRAT IAR PT CA DIN CATE AM OBS AM IP DINAMIC CA AM SCHIMBAT NETUL SI UITASEM.DECI ORI IL INHIDE-TI ORI CE SA ZIC THX!

10 Dec 2008, 01:02
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 70
Post Re: UNBAN
Tinand cont ca esti mai vechi si intrii destul de des,eu zic ca poti intra,caci si "T" a facut ieri acelasi lucru si a fost iertat.Incercati sa nu mai faceti reclama,daca aveti configuri noi intai incercati-le pe alte servere.

PS: Acum nu eu am ultimul cuvant,asteptam pe cei mai mari sa ia decizia finala. GL #-drink

10 Dec 2008, 07:34
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
Speram sa se mai poata face ceva tinand cont si de ceea ce a spus (sica) sunt total de acord. Stim foarte bine ca unele servere bind-eaza mai mult de o singura tasta acest lucru fiind enervant. Vin si eu cu o mica rugaminte inainte de a executa un config deschide-l cu ' notepad ' si da-i un scrool pe el in jos pt a te asigura ca nu ai butoanele bindate cu tot felul de reclame sau mesaje care sa induca in eroare admninii (ex. Anticheat am apasat butonul F8) ; astfel ai ocazia sa il editezi . Bafta , FULL RESPECT! #-beer #-guns

10 Dec 2008, 10:03
Profile
CS Team

Puncte Evo: 10
daca a fost fara intentie mi se pare normal sa fi iertat, cu conditia sa ii urmezi sfatul lui doruv si sa te uiti peste cfg, sa nu se mai repete nefericita intamplare, ca de nu.... #-fist
acum sa vedem ce zic si ceilaltzi :)

10 Dec 2008, 14:40
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
Doar de data asta , sa nu se mai intample da ? #-crazy joke , eu zic sa-l iertam

10 Dec 2008, 19:02
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 0
banul a fost dat de mine si scos dupa 5 min tot de mn pt ka esti vechi pe servar si te stiu.Dar scoate alea din cfg sa nu mai fie nicio problema sau sterge cfgu

11 Dec 2008, 12:20
Profile
Nou Venit

man4pot wrote:
Salutare la 0.50 in data de 10.12.2008 cu numele omn1a am luat si eu ban.Tocmai bagat si eu un config si nestind toate comenzile am incurcat si am apasat pe butonul care face reclama la ultimul server pe care ai fost.Va rog frumos a imi zice si mie daca mai pot face ceva :?: :|..Joc de cateva luni aici deci stiu ca nu ai voie sa faci reclama ca iei ban,a fost fara intentie!ACUM AM INTRAT IAR PT CA DIN CATE AM OBS AM IP DINAMIC CA AM SCHIMBAT NETUL SI UITASEM.DECI ORI IL INHIDE-TI ORI CE SA ZIC THX!

recomandarea mea ( offtopic ) nu juca cu cfg care nu e creat de tine incearca sa cauti pe google tutoriale sa iti faci singur tot si sa iti asezi butoanele cum crezi u ca e decuviinta!

Image

11 Dec 2008, 17:37
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
DesertStorm wrote:
recomandarea mea ( offtopic ) nu juca cu cfg care nu e creat de tine incearca sa cauti pe google tutoriale sa iti faci singur tot si sa iti asezi butoanele cum crezi u ca e decuviinta!

Eu unu stiu sa fac orice cfg vreu u si cum vrei u, da asta nu inseamna ca nu am probat si cfg celorlalti admini de pe sv, nestiind ce face fiecare buton.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

11 Dec 2008, 18:50
Profile
Nou Venit

ciubey ideea era ca sa nu juace cu ceea ce nu cunoaste :wink:

Image

11 Dec 2008, 19:43
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.