View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 19:32

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 Crosshair la Awp 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0
Post Re: Crosshair la Awp
scuzati ca ma bag si eu in seama dar tinta la awp fara zoom este o magarie. doarece poti folosi awpu pe post de shoutgun la distante mica, chiar daca unii zic ca e la fel ca reddot, care e un punct rosu pe mijlocul ecranului, reddotu este cod deci va sfatuiesc sa luati cariocile sa va faceti puncte pe ecran

ps: nu inteleg dc nu joaca lumea cu csu original

14 Sep 2008, 15:28
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 0
dak unora nu le convine, nu mai bine da`ti restrict la awp :lol: [ #-gay
doar o opintinie.

19 Sep 2008, 16:32
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
doruv wrote:
respect baietzii! am facut SS la un tip cu nickname EvasTemplar si am constatat intr'una din poze ca avea crosshair la awp fara sa puna zoom. am discutat problema cu el si mi'a zis ca e de la joc ca are in folderul models din cstrike modelul respectiv. I'am cerut mdl'urile si le'am bagat in folderul meu din cstrike. Si mi'a aparut crosshair la awp. Detin modelurile pls contact me 8) Sunt confuz :shock: ...e legal asa ceva?

Frate nu are de ce sa fie ilegal pt ca face parte din skinul armei...deci in mod normal dak tragi, incarci sau alta miscare a armei, tinta se va misca cu tot cu arma fiind un punct fix pe ea ...deci nu ajuta deloc la recoil deci...e inutila zoomless (dup cum stiti awp trage cu recoil enorm zoomless)
Tinta ar fii utila doar la un config special cu instant zoomles/zoom/shoot (si yo am folosit :P), dar tot nu vad unde e ilegalitatea, pt ca din cate stiu tot ce se poate face in config e legal...

PAREREA MEA :D

20 Sep 2008, 01:22
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
A zis skynet odata k nu e voie ce naiba tot ati prelungi acest post.

Nu e voie. Daca vreti sa stati cu un punct in centrul monitorului asta e alegerea voastra.

Pe cei prinsi cu astfel de modele ii avertizati si le spune-ti k sa se intoarca pe server cu un cs clean.
Daca nu respecta acest lucru, ban o zi (1440).

Si devile, sincer acuma? Tu mereu vrei sa fi gica contra? :) Nu ca ar fi un lucru rau, ca sa avem si opinii contra nu numai pro, dar sincer, daca stai si te gandesti, cs-ul clean de pgl cum crezi ca arata, cu sau fara tinta la awp?

28 Oct 2008, 01:04
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.