View unanswered posts | View active topics It is currently 15 Dec 2017, 14:15

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 UN ban prostesc 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post UN ban prostesc
buna..sunt Hg GamiNg // k1NNNdeR
am laut ban de la un admin..de nume pitchu..cv de genu...fara poze demo..nick...normal..dak toti playeri ma faceau codat..pt ca sunt bun..asta nu ins ca am coade..as vrea unban
ip: 213.140.22.79

05 Sep 2008, 15:42
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
Post Re: UN ban prostesc
dc mai ai curajul sa ceri unban cand tu aveai aim cat casa..fara nici o rusine...eu eram spec luam pozele de la cnv si cand intru in cs eram direct pe tine fara sa vad k toata lumea striga aim aim...

05 Sep 2008, 19:19
Profile
Nou Venit

da bah:))))..sigur aveam aim.....=))))))))..hai laso....si bft...ca vad ca pe svr asta dak unu da bine..are coade...si il cun pe rZl..va zice el km joc..si dak joc codat..sau drink vodka..ca mia facut poze...si a vazut km joc...X(X(-....in fine...alegetiva admini mai bine.....

SI BAH...AI PROBE?? CV??? ca si eu sunt admin pe alt svr..si dak nu am probe..tre sa ii scot banul..chiar dak lam vazut...SI ORICUM..NU AM COADE..*****..JOC DE PE STEAM

uitati un pic km joc..si duap...lauti decizia:
http://www.youtube.com/watch?v=mhU-N0zvMX8

05 Sep 2008, 21:52
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
dumnezeule :)) ink nu te'am prins pe server dar...abia astept :P. in legatura cu DEMO-ul de pe youtube e calumea. nu bag mana in foc k esti tu in skimb ai greseli de ortografie in limba engleza.respectiv AN f****g headshot // corect ar trebui A f*****g headshot. :)) e oke hai k mai ai timp sa le inveti...posibil sa nu iti placa cartea :P. HAI full respect si ne vedem pe server.
, Doppelwhipper 8)

06 Sep 2008, 13:12
Profile
Nou Venit

sunt eu ala de pe youtube..si nah...engleaza numi prea place...dar oricum...mia socs cnva banul???

06 Sep 2008, 17:03
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
Invata sa vorbesti putin mai coerent, sa ai ceva mai mult respect pentru ceilalti si poate atunci o sa schimbam foaia. Pana atunci ar fi bine sa stai in banca ta ca vorba aceea: servere mai sunt o gramada si oricum nu plange nimeni dupa tine. In ce priveste clipul de pe youtube este foarte "lame" in sensul ca doar 4-5 secunde cat omori unu si apoi se schimba. Big deal! Oricine are "bulan" si inregistreaza apoi taie si pun doar asa zisele faze tari! Iar cum te lauzi la ultima "schema" aia cu headshot-ul este FENOMENAL :lol: daca ma uit putin mai atent as spune ca ti-ai omorat un coechipier (dupa cum arata in colt dreapta sus) cu un headshot la 50-60 de metri cu deagle. Pustiu, mai ai de invatat de la tata (eu) cu deagle 8). Asta sa confirme ceilalti de pe server.

Si nu vad de ce esti asa de disperat sa ti se scoata ban-ul daca tu zici ca:
Quote:
si eu sunt admin pe alt svr..

Foarte usor scrii in consola: connect host/ip si demontreazale lor ce "skill" ai. 8)

Image

Last edited by opyum on 06 Sep 2008, 23:30, edited 1 time in total.

06 Sep 2008, 22:03
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 11
Am vazut cum ai jucat pe server, dar nu cred ca ala esti tu. Daca intr-adevar ala esti tu eu ma las de cs. 8)

06 Sep 2008, 22:16
Profile
Above You

auzi mai "kinder surprise" dak zici k tu esti ala din filmuletul postat..demonstreaza asta si raspunde la commentul meu lasat pe youtube.

07 Sep 2008, 02:40
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Mai baieti voi ati cam deviat de la subiect si anume : daca lui k1nnnder i se va scoate banul. Iar din posturile lui Pichu (tornada)se intelege ca nu.

07 Sep 2008, 10:06
Profile
Nou Venit

kand vrei tu tornado...zi ce nume ai pe youtube...si **** ...vad ca sunteti doar niste **** ..care nu stiu safaca diferentza intre a fi bun si a juca cu coade..hai bft...:-h

Last edited by vim on 07 Sep 2008, 20:01, edited 1 time in total.
Atentie la limbaj. Ai 4 posturi si deja 2 warninguri.

07 Sep 2008, 11:09
Profile
Nou Venit

dak nu le ai q engleza dc o mai folosesti? :lol:

08 Sep 2008, 09:27
Profile
Happy Camper

frate eu zic sa terminati da?????? acu nu stiu de ce au postati si alti playeri de pe srv doar asa k sa se bage inseama?????? cel kre ia dat ban sa vb cu el restu gura mik k nu e subiect de discutat cu alti playeri ci unban asa k mai usor cu posturile.... kinnder ti-am zis si pe mess frate nu ma mai bag ptr nimeni.... asta e.....si eu am fost facut codat de skynet dar vad k ia trecut=))))))))))..... hai HF

08 Sep 2008, 23:57
Profile
Nou Venit

mda bah..dar dak iau ban fara poze, demo..asa...pe degeaba..unul se mai enerveaza....si zice si prostioare.....deci..imi scoateti banul ala?

09 Sep 2008, 17:49
Profile
Above You

nu se scoate pt k aveai un aim nebunesc..si ink nu mi-ai raspuns pe youtube

ps: nick-ul este ciocanescu si este ultimul post.astept replay pe youtube.k sa iti dovedesc k minti in ambele situatii.

09 Sep 2008, 20:44
Profile
Nou Venit

ciocanescu sezi nitel.....ai dovezi ca aveam aim? si pe youtube nuti pot rasp..ca nu lam postat eu video...cand il vad pe mess am sai zick

09 Sep 2008, 22:34
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.