View unanswered posts | View active topics It is currently 15 Dec 2017, 14:10

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 
 VIM de ce am luat ban ???? 
Author Message
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234

2. Nu ti-am dat eu ban, ci Charliee. (din 4 admini online, dc ai impresia ca ti-am dat eu ?)
3. Motivul: esti dator la el cu niste poze mai vechi si alta data i-ai dat alte poze decat cele care trebuiau.

P.S Daca nu-ti schimbai numele, filozof ramaneai.

Freelance code | Blog personal

25 Nov 2007, 20:30
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
Post Re: VIM de ce am luat ban ????
ionut1410 wrote:
domnul VIm corectitudinea intruchipata imi poti explica si mia de ce am luat ban de 3 ori in sera asta????? caci nu am injurat nu am avut lag si retul???

dupa cum spuneam si in celellt topic cei mai prosti pe serverul asta sunt admini !! iar in sera asta mai demonstrat ca nu esti cu nimic mai diferit de grupa adminilor batuti in cap 9aia enumerati in topicul precedent!!

apropo SCANIA is!!

Da, mai trebuia sa-mi dai o poza sau 2 (imi daduse-i alte poze, dkt 1 era buna), si 2 la mana km te scapa gura prea des... iar banul primit tzi-a expirat prea devreme. De aceea tzi l-am prelungit. Hf pe alte servere. Te asteptam peste o luna...

25 Nov 2007, 20:41
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
cum vrei sa ne trimitzi ss-uri? alea se fac doar de catre admini.

si apoi eu nu favorizez pe nimeni. pe cine prind pe ala l-am ars, dar pt k mai vin si din partea ta aceste declaratzii ma abtzin de la orice alt comentariu.

Pozele nu mi le-ai dat atunci...(cel putzin nu toate pozele), la mine fiecare conversatzie cu kreva pe mess se termina in "ms frumos pt poze", la tine era --- "si prima poza unde este?" si aia a fost tot. ai luat ban. si ieri mi-am adus aminte de tine k ma tot uitam pe niste arhive de conversatzii.

Cam atat am avut de spus. Peste o luna cand ne vom vedea te astept cu demo-uri. Si oricum... Pt totzi ceilaltzi va astept cu demo-uri facute adminilor.

26 Nov 2007, 14:38
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
1 ca nu stiu de ce poze vb din cate stiu eu leam cam tot dat

2 nu crezi ca ar fi trebuit sami explici mai intai motivul si deabia dupa aia sa iau ban

3 ma enervez usor mai ales cand e vb de admini codati iar alti admini inchid ochi se fac ca ploua sau cand e vorba de ,,favoriti,, ai adminilor nu o data mam oferit sa le ofer adminiloe ss facute de mine ca spectator cu anumiti plaeri si admini care joaca codati dar nu am fost luat in sema!!

si ca orice om deduc car e vb de ,,favoritism,,si asta ma scoate din sarite nu reusesc sa inteleg cum cu 1-2 sau m ai multi admini pe server tot mai sunt coadati!!!

si asa ca discutie mam certat cu multi admini tot pe tema cheturilor is un paier mai vechi mau banat multi dat .........

DAC EU SUNT CORECT NUI POT SUPORTA PE CEI CARE DATORITA UNEI PAROLE SE CRED D-ZEU SI FAC CE VOR!!

SI SCUZE PENTRU VIM CACI AZI LAM ACUZAT PE NEDREPT
ASA CA PE VITOR ASTEPT CEVA MAI MULTA CORECTITUDINA DIN PARTEA VOASTRA A DMINISTRATORILOR1!!
Frate nu mai acuza aiurea fa demouri concrete la admini iar treaba cu ss`uri laso moarta ca nu poti sa faci u ss doar adminii pot ! Si cu acuzele la toti adminii abtinete te rog frumos pana nu ai dovezi concrete sau esti player dala la care ai luat un head si gata esti codat !

27 Nov 2007, 21:45
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.