View unanswered posts | View active topics It is currently 16 Dec 2017, 11:10

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 ban aiurea? 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0
Post Re: ban aiurea?
asa ziceam si eu ca nu are ..ca si mie mi s-au parut la inceput-ul demoului(am impresia ) nijte faze la care ramasesem :\ dar dupa cateva runde se observa ca mereu urmareste aceleasi locuri in care trage deci nu avea cum sa stie dak e sau nu

si mai e faza ca dadea flashuri in locuri unde ar putea fi ct , ati vazut cateodata avea dreptate si erau iar cateodata nu era nimeni

si se vede ca sta si la sunet..
( SI IDEM skynet :D si eu cand am vzt ca toti zic ca are cod ..si mie imi era tarsa sa zic ca nu are ..eram singuru opus :D )
si app m-am uitat la tot demo-ul chiar ca te ia somnu :))

10 Jul 2008, 01:38
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Un mic proverb care se potriveste aici. Dupa razboi multi viteji se arata.

Oricum parerea mio tin :)

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

10 Jul 2008, 02:05
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
ciubey_devil wrote:
Un mic proverb care se potriveste aici. Dupa razboi multi viteji se arata.

Oricum parerea mio tin :)

Auzi ciubey ? Pastreaza-ti parerea si atat nu mai comenta de parerea celorlalti ! Daca erai jucator de cs vedeai clar ca nu are wall ok ?

10 Jul 2008, 02:50
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 9
multumesc pentru incredere baieti , GL si HF si sper ca pe viitor sa nu mai luati decizi pripite .

10 Jul 2008, 07:18
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
k1dZor wrote:
Se vede clar ca nu are wall , vorba lu` charliee " se concentreaza mult nu joaca relaxat " ! Deci eu zic ca nu are wall !

Se castiga ceva? :shock: Daca te concentrezi asa mult iti pocneste o vena :twisted:

Daca joci atunci sa fie de placere ca nu demonstrezi la nimeni nimic. :roll:

Cat despre wall...ramane un misterrrrrr.... :P 8)

Image

10 Jul 2008, 12:25
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
k1dZor wrote:
Auzi ciubey ? Pastreaza-ti parerea si atat nu mai comenta de parerea celorlalti ! Daca erai jucator de cs vedeai clar ca nu are wall ok ?

Forumul a fost facut pentru ca fiecare sa isi exprime parerile personale. Atata timp cat acestea se pastreaza in limita decentei, nu este nici o problema. Daca nu stiai asta, deja e o problema undeva. Daca stiai si totusi ai postat in tonul care l`ai avut, iar exista o problema. (+1 warn).
Am vrut si inca vreau, ca si adminii sa fie responsabili si sa puata lua decizii pertinente, fara a mai fi nevoie de interventia mea sau a lui Charliee de fiecare data.
Deocamdata ramanem cu speranta, ca va veti maturiza toti, indeajuns de mult, incat sa nu mai mergeti toti unu dupa altu, ca oile dupa cioban.
Pentru cei care si`au sustinut parerea (desi cam tarziu), respect. Nu e nevoie sa va fie frica sa postati o parere personala, chiar daca va contraziceti cu altcineva. Fie el, admin, moderator sau simplu utilizator.

Freelance code | Blog personal

10 Jul 2008, 14:01
Profile
Junior

faza tare este ca daca nu s`ar fi uitat nici charliee si nu si`ar fi dat seama totzi care atzi postat aici ati fi sustinut k are wall.desi nu m`am uitat la demo eu zic ca nu are wall din pozele pe care le`am vazut.Si asa ar fi ramas saracu baiat cu ban....itzi dai seama cate ban`uri si`a luat asa aiurea :D.

Daca mai va aducetzi aminte cand SaDex a facut demo lui amar si sustzineatzi unii dintre voi ca ar fi avut wall ......si cand am postat demo`ul pe forum nu au mai zis nimeni nimic .in fine sper ca in vitor sa nu mai facetzi asemenea gresheli fabuloase.

10 Jul 2008, 15:53
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 148
Si eu la fel ca Skynet m-am abtinut sa-mi spun parerea,asta pentru ca majoritatea considerau ca are wall si ca aveam impresia gresita ca nu ar trebui sa ma bag peste o decizie luata de alt admin.
E bine ca avem unda verde in a ne spune liber parerile despre corectitudinea anumitor jucatori,banati pe drept sau pe nedrept de catre un alt admin.
Desi nu mai conteaza...parerea mea e ca nu are wall in demo.
Inca ceva, lamuriti-ma si pe mine...exista vreun program (cod)care face ca pozele sa iasa curate? Daca raspunsul e NU... atunci nu vad ce rost are sa faci demo unui jucator suspect de wall,ci doar pentru aim si no-recoil...

11 Jul 2008, 09:25
Profile
Master of Spam

Raspunsul este "DA" exista, si mai este un cod care detecteaza singur cand i se face ss jucatorului si se stinge automat :evil:

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)

11 Jul 2008, 11:48
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
da si este si un program prin care treci pozele si ies curate.de aceea multii intarzie cu pozele pe mess si iti da cate una la 5 min si spun k nu le gasesc

11 Jul 2008, 23:37
Profile
Nou Venit

eu unu nu cred ca exista program ..care sa modifice pozele.. sa iasa curate

pai ce face programu reface peretii cum erau ca sa nu se mai vada jucatorul prin el ?

adik eu nu am auzit pana acu de vreunu :|

12 Jul 2008, 20:33
Profile
Junior

daca inventatzi voi programe d`astea trasnet de la voi din burta normal ca exista :lol:

cred ca si imposibilul la voi apare cod :D asa ca nu`i de mirare

12 Jul 2008, 22:45
Profile
Master of Spam

Pe cet facem pariu ca exista ??? si exista si asa numite "aim-uri" care iti trag in : cap, gat. piept, burta,picioare...si multe multe alte coduri......sau vezi harta ca in Cs Surce si toti playeri pe ea (incusiv ekipa adversa), si multe multe alte kesti

Si ic3 de ce cod zici u cred ca se numeste "transparent wall", si nu e aceasi treaba ca si "wall-ul" nostru cel de toate zilele :evil:

Iar acel cod nu reface poza cum a fost o data pur si simplu cand detectea ca sa facut ss pur si simplu se opreste codu :lol: iar poza se face linistita :lol:, dar totusi sunt riscuri

OFFTOPIC:

13 Jul 2008, 02:32
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
TOT demo-ul e SFANT. Dak sunt cheaturi care "pacalesc" SS-urile, la demo nu ai ce sa pacalesti, vezi totul clar...

Parerea mea...hic! :wink:

14 Jul 2008, 03:04
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.