View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 06:21

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 ban aiurea? 
Author Message
Vorbaret

Puncte Evo: 9

Post ban aiurea?
salut sunt nou atat pe forum cat si pe servar....inca din prima zi am intampinat probleme
jucam cu numele de SuperLichidato pe de_train mi sau facut poze... au zis ca sunt curat... sa schimbat harta in de_dust am jucat putin si am fost banat... pozele inca le am rog pe cineva sa ia legatura cu mine idu: tynutu va rog specificati cine sunteti . multumesc

03 Jul 2008, 20:05
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Post Re: ban aiurea?
Ii raspunde si lui careva. Din cate am inteles Nightelf i-a dat ban

Last edited by Skynet on 04 Jul 2008, 11:54, edited 2 times in total.

04 Jul 2008, 10:11
Profile
Junior

Puncte Evo: 5
1. pozele care mi leai dat au toate o rezolutoe mica si sunt sub 1mb(asta nu am luat in considerare)
2. http://rapidshare.com/files/126983090/super.dem.html (mie unu mi se pare wall...mai ales pe la sfarsit ii o faza cand iesi cu tinta pe un CT)

04 Jul 2008, 10:18
Profile
Vorbaret

vreau unban:D ipul meu este 81.180.165.81 dar inainte de unban va rog luati legatura cu mine sa vorbim despre asta... idu: tynutu

.:: Bruny ::. (7/3/2008 7:16:55 PM): pozele pls
.:: Bruny ::. (7/3/2008 7:19:40 PM): ok clean

asa ai zis... pe mess is clean si dupaia iau ban:))

si aici pun toate 3 pozele
http://programatori.evonet.ro/images/12 ... in0000.bmp

http://programatori.evonet.ro/images/12 ... in0001.bmp

http://programatori.evonet.ro/images/12 ... in0002.bmp

04 Jul 2008, 10:20
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38

Auzi u un poza asta nu tr sa iei flash ??????

Si de demo....se vede foarte foarte foarte clar ca ai wall...ce nesimtire pe voi sa fiti codati si sa veniti cu scuze ca nu am coduri nu am nimic, iar intr-un demo sa se vada clar totul, sunt multe faze in "el" care arata ca ai wall.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

Last edited by Ciubey on 04 Jul 2008, 14:35, edited 4 times in total.

04 Jul 2008, 14:12
Profile
Vorbaret

flashu l-am aruncat si a explodat dupaia am iesit dupa explozie iti apare fumu ala...testeaza frate:) ca nu ma joc de 2 zile cs

ciubey_devil vreau si eu demo sa vad:O

eu nu mash hazarda sa arunc vorbe cu cata nesimtire si bla bla bla

am experienta in jocu asta mai mult decat ai tu , am intrat pe servarul vostru pentru ca aici se joaca marea majoritate a prietenilor mei si ma mai cheama din cand in cand sa ma joc... si cand vin.... stai linistit ciubey ca nu esti singuru care ma acuza de coduri si nu vei fi nici ultimul pentru ca asta e mentalitatea romanului e ala mai bun ca mine sigur ceva nu e curat hai sa il banam ca imi strica ranku .... mi-a-ti facut poze dar nu a fost deajuns pacat ca nu sunt din Bucuresti ca te-as fi invitat la mine , daca vorbesti de demo si ai vazut demo cu mine ai fi observat ca mergeam slow mai mereu tocmai ca sa aud pasi in casti , si iti zic eu daca sti unde sa apesi pereti sigur vei reusi sa omori cativa playeri chiar te rog sa te uiti pe youtube la filmulete demonstrative unde sa apesi pereti cum sa controlezi reculul la ak , fa un joc singur ia un colt dute la un perete nu misca mousul si tine apasat pe clik si vei observa ca gloantele tale formeaza un T cand vei reusi sa controlezi acel T sa fie un punct imi vei da dreptate , cand vei juca cu casti imi vei da dreptate

04 Jul 2008, 14:27
Profile
Vorbaret

totusi intereseaza pe cineva situatia mea?

05 Jul 2008, 21:12
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
se pare k nu..majoritatea spun k ai wall si k esti nesimtit:)

05 Jul 2008, 22:52
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
@tynutu nu eu iau deciziile pe serveru asta, ci comunitatea. Deciziile erau luate de mine si Charliee la inceput, cand nu aveam admini competenti. Eu zic ca perioada aia a trecut de mult, iar acum ne mai amestecam doar cand e cazu sau nu se ajunge la o concluzie. Asta cu privire la PM-ul care mi l-ai dat.
In acelasi PM imi spuneai sa iau o hotarare cu privire la banul primit. Pai, am copiat demo-ul, l`am privit, am gandit si am decis: banul ramane.
Sti, e o vorba romaneasca veche si se potriveste oarecum si in cazul tau. Cand 2 (sau mai multi) iti spun ca esti beat, te duci si te culci. In cazul tau ar suna "Cand 2 (sau mai multi) iti spun ca ai wall, iti cauti alt server."

Have fun.

Freelance code | Blog personal

05 Jul 2008, 22:57
Profile
Master of Spam

tynutu wrote:
ciubey_devil vreau si eu demo sa vad:O

Vezi ca l-a postat NightElf (al doilea post dupa al tau)

tynutu wrote:
eu nu mash hazarda sa arunc vorbe cu cata nesimtire si bla bla bla

Bv Tie

tynutu wrote:
am experienta in jocu asta mai mult decat ai tu

De unde sti u asta??? Nu ai jucat in viata ta cu mine pe sv...(sau daca esti cine ced eu ca esti ....mai bine taceai si nu mai vb aiurea)

tynutu wrote:
stai linistit ciubey ca nu esti singuru care ma acuza de coduri si nu vei fi nici ultimul pentru ca asta e mentalitatea romanului e ala mai bun ca mine sigur ceva nu e curat hai sa il banam ca imi strica ranku

Sincer...sunt foarte linistit, eu unu nu joc la rank, ci de placere...
Si in al doilea rand eu nu suport codati, mai ales cei ca tine...

tynutu wrote:
.... mi-a-ti facut poze dar nu a fost deajuns pacat ca nu sunt din Bucuresti ca te-as fi invitat la mine

Ce coincidenta, nici eu nu sunt din Buc. ia zi de unde esti poate vin pe la u....

tynutu wrote:
daca vorbesti de demo si ai vazut demo cu mine ai fi observat ca mergeam slow mai mereu tocmai ca sa aud pasi in casti

ciudat...nu mi sa parut ca mergi mai mereu pe "slow", ci din potriva....

tynutu wrote:
si iti zic eu daca sti unde sa apesi pereti sigur vei reusi sa omori cativa playeri chiar te rog sa te uiti pe youtube la filmulete demonstrative unde sa apesi pereti cum sa controlezi reculul la ak , fa un joc singur ia un colt dute la un perete nu misca mousul si tine apasat pe clik si vei observa ca gloantele tale formeaza un T cand vei reusi sa controlezi acel T sa fie un punct imi vei da dreptate , cand vei juca cu casti imi vei da dreptate

:lol: :lol: Partea asta imi place cel mai mult...Ms pt tutorial, sa mor eu daca stiam ca formeaza T :lol: :lol: Auzi.. eu nu joc de azi de maine cs, am si eu cativa ani, recoilul si cum spui u "sa rupi pereti" le-am invatat singur nu cu tutoriale facute cu wall si postate pe youtube :evil: ...

Eu unu as zice sa arunci o privire pe demo si sa taci din gura #-eat

P.S. Kit ca imi ia o zi, da nu ma face sa iti fac video cu fazele in care se vede clar ca ai wall. K?

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)

06 Jul 2008, 00:37
Profile
Vorbaret

cum ziceti voi .... nu pot sa ma pun cu voi suntetz experti:)) ... jucati si voi la sunet fratilor

ps: sunt din Cluj-Napoca .... poate ati auzit si voi de clanurile de pe acolo ;)

uitate la fazele alea care zici tu ca is cu wall .... asculta cu sunet , casti ... si o sa auzi si tu pasi ... si o sa iti dai seama .... oricum succes in continare...:)

m-am uitat si eu la dem va explic orice faza:)) ca sa fitz lamuriti dar se pare ca nu o sa am la cine ,

si daca tot ziceti ca nu va jucati cs de 2 zile cum nu puteti deosebi un codat de un jucato cinstit ...

09 Jul 2008, 18:31
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
s-a uitat kreva la tot demo-ul? nu de alta, dar pe mine m-a luat somnu.

Tot ce era in demo din kte am vazut, niste faze suspecte, mult skill, concentrare pe tot parcursul jocului si nici una in kre sa se vada wall-ul.

Acu daca va fac la toti demo si vad kteva faze suspecte, ce fac? Va dau ban?

1. demo lung si plictisitor. kre a rezistat la el, respectele mele

2. cand unu zice k e wall ceilalti sar si ei tipand acelasi lucru.

3. unii dintre voi sunteti km amatori. luati coduri si duceti-va pe alte servere si jucati sau incercati cu boti. Cum naiba sa aibe wall daca el sare cu tinta in stanga si inamicul e in dreapta sau invers? Plus de asta se uita pe radar. Plus de asta trage mereu in pozitiile suspecte chiar daca nu e nimeni acolo, nu prea omite nici una. Ca sa nu mai zic de faptu k se vede k are placa de sunet buna.

Daca tot faceti demo, faceti unu klumea. K daca e sa ne luam dupa demo-ul asta k el ar avea wall, as bana 3 sferturi din admini si ar mai ramane cativa amarati kre abia se misca pe harta (acei amarati nu-s inca pe server, urmeaza sa primeasca admin conform acestui demo si a concluziilor luate de ktre voi de pe urma aceastuia).

Mai codat aici era cel kre facea demo dkt cel kre aparea in demo. Chestia aia pt indepartarea asa ziselor "umbre" rog a nu mai fi folosita pe acest server. Mai stiu si eu kteva pt anti-smoke, burst fire, bunny jump etc. Jucam si cu alea? Sau mai bine luam un ogc intreg si-l folosim cu totii. K sa fim fericiti si sa nimerim si noi niste capete.

Banul a fost scos. Daca il vreti banat cautati niste dovezi mai stabile.

In incheiere cer k orice user, in a carui screenshot exista o diferenta vizibila de luminozitate intre caractere(arme, maini, teroristi, ct-risti) si harta, sa fie banat.

09 Jul 2008, 23:01
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Ma bucur ca nu sunt singurul care crede asta. Dupa ce ati postat toti eu nu am mai avut curaj sa zic ca :"cred ca nu are wall".

09 Jul 2008, 23:29
Profile
Master of Spam

Skynet wrote:
Ma bucur ca nu sunt singurul care crede asta. Dupa ce ati postat toti eu nu am mai avut curaj sa zic ca :"cred ca nu are wall".

Chiar vrei sa te credem.... :lol: :lol:

Totusi eu tot raman la parerea mea ca are wall...

OFFTOPIC:

10 Jul 2008, 00:20
Profile
Happy Camper

Puncte Evo: 15
Se vede clar ca nu are wall , vorba lu` charliee " se concentreaza mult nu joaca relaxat " ! Deci eu zic ca nu are wall !

10 Jul 2008, 01:29
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 29 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.