View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 10:29

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 13 posts ] 
 hai lol:| de lol:| 
Author Message
Happy Camper

Puncte Evo: 0

Post hai lol:| de lol:|
rZL<Steelseries>

ip 84.232.202.141

am luat banip nush de la cn cand eram spect 1 motiv as vrea sa stiu si dak se poate 1 unban

ms sal0t

22 Apr 2008, 18:18
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Post Re: hai lol:| de lol:|
- daca ai acces pe server nu esti indreptatit sa le vorbesti celorlalti pe un ton superior.
- daca ai admin nu esti superior nimanui, cu nimic.
- daca un jucator caruia ia`ai facut poze, ti`a dat id`ul si ti`a trimis pozele, nu ii mai da slay`uri, doar ca iti place tie cum se aude
- daca un jucator ti`a trimsi pozele, da-le ACCEPT; nu te face ca nu le vezi ca intr`un final sa le dai CANCEL.

adminul il ai suspendat pana Vineri (25/Aprilie/2008).

L.E Raspunsul a venit mai greu din cauza ca nu am mai avut timp de net cateva zile.

Freelance code | Blog personal

24 Apr 2008, 21:50
Profile
Happy Camper

vim wrote:
- daca ai acces pe server nu esti indreptatit sa le vorbesti celorlalti pe un ton superior.
- daca ai admin nu esti superior nimanui, cu nimic.
- daca un jucator caruia ia`ai facut poze, ti`a dat id`ul si ti`a trimis pozele, nu ii mai da slay`uri, doar ca iti place tie cum se aude
- daca un jucator ti`a trimsi pozele, da-le ACCEPT; nu te face ca nu le vezi ca intr`un final sa le dai CANCEL.

adminul il ai suspendat pana Vineri (25/Aprilie/2008).

L.E Raspunsul a venit mai greu din cauza ca nu am mai avut timp de net cateva zile.

- aici ai dreptate am gresit n0 c00ment
-da i-am facut poze,i-am luat id si mi le-a trimis, si dadeam slay pt k omu se juca in loc sa mi le dea
-am dat la toti si la toate pozele accept pana acum nu's chiar asa de ofticat k alti,si cu ce'es eu de vina k pozele nu se incarca zi-mi si mie ????

in fine ti-am raspuns la fiecare chestie macar scoate-mi si mie banu:|:|:|:| nu trebuia sa-mi da-i ban pt k sa imi zici astea :|:|:|:| scoteai adminu ziceai pe forum k sunt suspendat si gata:| nu cred k trebuia sa da-i banip:| parerea mea ms dak imi scoti banu bft

25 Apr 2008, 01:06
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Scuze ca m-am bagat....

Editat de : ciubey_devil

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

Last edited by Ciubey on 25 Apr 2008, 16:16, edited 1 time in total.

25 Apr 2008, 01:45
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
rZL wrote:
-da i-am facut poze,i-am luat id si mi le-a trimis, si dadeam slay pt k omu se juca in loc sa mi le dea

Pozele ti le-am trimis dupa primul slay. Cand mi-ai dat respectivul slay, dadusem deja ALT-TAB sa trimit pozele. Urmatoarele 3 slay-uri au fost nejustificate. Atata vreme cat pozele ti`au fost trimise, il lasi sa se joace, daca el asta vrea.

Freelance code | Blog personal

25 Apr 2008, 01:50
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
Vim, incearca sa rebagi vechea comanda admin_spec te rog. Era prea smekera acea comanda.

De acum in colo cel kre da pozele trebuie sa fie spectator si alt tab(adica sa aibe in fatza nu jocu ci fereastra de la messenger) k pozele sa se downloadeze/uploadeze mai repede. Daca omu kre itzi da poze joaca (si mai are si un "super" pc cu o "super" conexiune la net) se misca f f incet.

Chiar daca are net bun sau net prost, totzi trebuie sa procedeze la fel. N-o sa moara k sta 4 minute spectator si alt tab pana da pozele.

25 Apr 2008, 02:40
Profile
Happy Camper

vim tot nu mi-ai raspuns:| imi scoti banu :|????

25 Apr 2008, 09:48
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Scuze ca m-am bagat....

Editat de : ciubey_devil

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

Last edited by Ciubey on 25 Apr 2008, 16:14, edited 1 time in total.

25 Apr 2008, 11:01
Profile
Happy Camper

devil nu te mai baga;) k si la ora asta am ban pe srv ;) da??? nu te mai baga in discutiile altora si oricum nu-ti inteleg posturile aici;) s0..

25 Apr 2008, 12:23
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
rzl tu cam la toti le spui sa nu se bage...de aia este forum k sa discutam toti..nu trebuie sa spui tu cine are voie sa se bage si cine nu...din moment ce a zis k vineri iti da adminu la loc..era logic k tot vineri iti scoate si banu

25 Apr 2008, 12:54
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
banul este scos. adminul il ai inapoi. (tzi-a expirat perioada de suspendare)

-are dreptate rzl aici, chiar nu are sens sa va bagatzi voi din moment ce nu voi i-atzi dat ban. iar suspendarea adminului si banarea ip-ului sunt 2 lucruri diferite.
La intrebarea cand i se va scoate banul puteatzi raspunde doar daca voi i-atzi dat banul.
Fara bagari in seama degeaba. Daca nu tzie itzi este adresata intrebarea, ce rost are sa raspunzi la ea?

25 Apr 2008, 15:00
Profile
Happy Camper

ms de unban dar nu inteleg pt ce am luat ban ?:| :|:| ma lamureste careva?:|:|:|:| pe bunee:|

25 Apr 2008, 15:43
Profile
Nou Venit

Nick: Th3 Sp1r1T

ip : 85.121.142.168

Ban fara motiv.Am jukt cs pe **** si aveam scor mare

FARA POZE FARA NIK

As ruga scoaterea banului va rog:(

15 May 2008, 15:27
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 13 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.