View unanswered posts | View active topics It is currently 15 Dec 2017, 14:15

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next
 salut VIM 
Author Message
Banned
Banned

Puncte Evo: 0

Post salut VIM
am luat bann pt k nu am gasit pozele k cik am fost codat.
ce codat sa fiu la 10 cu 13 sau poate si mai rau
si tornada imi cere pozele, cik 3, dar nu am gasit dct 1 si zice k am bann.
DE CE? poti sa faci ceva plz?????????

08 Feb 2008, 20:54
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
poza care mi-ai dat-o nu are nici un sens probabil ti-ai facuto singur pt k nu ti se vede nici arma nici mana ....si trebuai sa fie 3 nu 1

Ps: mai jos consola

*** Crew killed roth with a headshot from m4a1 ***
MeetY.ZzZ is joining the Terrorist force
CaNNabiS* killed Crew with sg552
@ndrei killed MeetY.ZzZ with awp
] admin_ss g0r
MeetY.ZzZ (91.187.123.66:27005) trying to connect
SS Succeeded for player:
g0r!ka
] admin_ss g0r
SS Succeeded for player:
g0r!ka
] admin_ss g0r
SS Succeeded for player:
g0r!ka

08 Feb 2008, 21:10
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
:) bine tu tornado. ai descoperit comenzile copy si paste? nu de alta, dar nu cred k s-a reconectat ala de 3 ori intr-un interval asa de scurt, iar daca intervalul ar fi fost mai lung nu ar fi aparut doar admin_ss g0r
SS Succeeded for player:
g0r!ka

P.S: Cine i-a dat admin lui Tornada?

08 Feb 2008, 21:26
Profile
Above You

adik ce nu crezi..."admin_ss g0r" e comanda data de mine ...si ce treaba are reconectatul k nu pricep...nu joc cs de azi de maine si cred k am habar cum se fac niste poze...si ma pricep in chestia cu admineala....nu e prima oara cand am admin pe sv...si in fine dak e sa fie k tine sa zici k a fost intervalul prea scurt poza aia dc a iesit asa cum a iesit...fara "stampila" de la ss si fara nik in ea fara om cum s-ar spune

08 Feb 2008, 22:13
Profile
Suspect de spam

foarte buna observatia Charliee da , nu cred ca tornada ar avea cva anume cu acest player ..asta incat sa trisheze :)

PS: chiar e ciudat :roll:

08 Feb 2008, 22:25
Profile
Above You

mai nu am nik cu acest player...uite am uploadat si poza k sa imi explice si mie cnv dak asa iese normal o poza facuta de ss...si dak explicatia e clara si eu am gresit imi cer scuze lui g0r!ka
http://rapidshare.com/files/90236151/fy ... 0.bmp.html

08 Feb 2008, 22:40
Profile
Suspect de spam

din cate vad eu.. tornada ..aici cred cati ajungea numa o poza sa vezi cai OK..
cred ca e clean baiatu , slabe sanse sa ma insel , dar daca e asa :oops: :oops: oops :lol:
si voi de aia aveti "acces" ca sa ganditi singuri , nu sa faceti ss la orice player spun alti playeri ... ca uini is doar ciudosi :twisted:

08 Feb 2008, 22:48
Profile
Above You

ok si dak zici k e clean poza dc a iesit asa??fara "stampila" ss-ului...m-am uitat la poza mai bine si e posibilitatesa sa ii fi facut ss in timp ce arunk flashul...da imi cer scuze dak e asa...oricum sunt in dubiu

ps: eu nu stau pe player cand imi spune cnv....eu eram spec cand a intrat g0r!ka si am ramas pe el pt k nu mergea nici la pasi si k sa zik e joaca la sunet si iesea numai pa ei...

08 Feb 2008, 22:53
Profile
Above You

si uite k sa demonstrez k "stampila" la ss iese din prima poza am mai facut ss unui juktor..si ss-ul sa facut chiar cand a murit...deci tot cred k accea poza care mi-a dat-o g0r!ka este facuta de el...sub nici o forma nu avea cum sa nu iasa SS-ul cum trebuie
http://rapidshare.com/files/90250453/de ... 4.bmp.html

08 Feb 2008, 23:46
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Tornada hai sati respund la intrebarile tale:

Quote:
poza care mi-ai dat-o nu are nici un sens probabil ti-ai facuto singur pt k nu ti se vede nici arma nici mana ....si trebuai sa fie 3 nu 1

pai poza a fos facuta in timp ce a aruncat fleshu.
si te untrebi dc nu apare si cand a fost facuta poza...pai exista si la asta o explicatie logica(exact cum mi sa intamplat si mie cand mia facut poze bones...din 5 poze doar 2 aveau scrisul acela)
din cauza ca sau aruncat atatea grenazi si incercau catva sa se conecteze scrisul acela a stat decat cateva fractiuni de secunde in asa fel incat sa nu apara.

P.S Desigur poate ma insel ... dar se poate... sa intamplat cum am zis eu sau chiar avea wallul si s-ia facut singur screenshot...Singura kestie care imi trezeste suspiciuni este ca nu a aparut nici macar liniile acelea de la ss de sub scris... oricum erau slabe sanse sa isi faca screenshot imediat cum a aruncat fleshul.
Cand mai joaca fi atent si fai ss calumea:d :twisted:
Oricum daca era codat nu se mai obosea sa posteze pe forum.

P.S.2 Se poate ca el sa nu joace cu arma "vizibile"...sati explic... exista un script in timp ce e activat pur si simplu nu ti se vede arma 8)

P.S.3:roll: Faza mai e ca u iai facut 3 poze si el a zis ca are numai una asa ca mai mult ca sigur sar putea sa isi fi facut printscreen

Oricum aici decid decat admini...nu un "slot" :!: si daca aveti ceva inpotriva la ce am zis astept comentariile voastre :wink:

09 Feb 2008, 00:20
Profile
Above You

printr-o simpla apasare a tastei f5 iti faci poza asa k nu cred k este mare greutate sa iti faci cand arunci he..in fine ban ink nu are ashtept sa se lamureasca treaba si dak se decide a fi codat o sa postez ip-ul k sa fie banat

ps:am mai intrebat unii admini si au spus k sa ma intamplat sa nu iasa data numele si ce mai apare in poza ...dar sa nu iasa toata pozele nu

09 Feb 2008, 01:07
Profile
Banned
Banned

Post era pt VIM msj nu pt tornada
nici nu sh sa imi fac singur poza bai tornada...tu crezi k eram codat la scoru kre il aveam? c **** dak era doar o poza..fa calumea poze dak nu stii..oricum joc cs d 7 ani imi spui mie k snt codat.
invata sa conduci un srv mai bine, nu imi da mie ban fara un motiv intemeiat

09 Feb 2008, 10:26
Profile
Master of Spam

Una la mana...daca joci cs de 7 ani e imposibil sa nu sti de f5(screenshot)
Doi la mana....tia facut 3 poze(daca ce a postat e adevarat) si u ai dat 1 (pozele in cel mai rau caz ies negre sau..cum sa explic...ai poza dar nu o poti deskide(mi sa intamplat mie can mia facut skynet poze sa fada daca sunt codat))
Trei la mana...daca ai wall nu neaparat joci bine
Patru la mana.pozele au fost facute de sv doar adminu a ales cand sa le faca...si nu e vina lui ca sa intamplat asta
Cinci la mana..Nu imi dau seama cum sa conectat ala de atatea ori intrun interval asa de scurt :) (I think it's fake)

P.S. Eu spun ce cred si cred ce spun

09 Feb 2008, 13:46
Profile
Above You

mai am mai zis odata nu am dc sa mint pt k nu am nimic cu acest player...lol....spun doar k poza nu a iesit bine(din motive necunoscute)si k nu sunt toate...

Ps:poate avea lag si de aceea se conecta intr-un interval asa scurt dadea retry in continu si sv ii tot dadea disconect...nu sunt sigur de treaba asta...dar fake in nici un caz pt k nu aveam dc sa fac asta...

09 Feb 2008, 14:00
Profile
Master of Spam

Eu unu nu am zis ca e codat....eu am zis ce se putea intampla...si faza aia cu
Quote:
MeetY.ZzZ is joining the Terrorist force

si pe urma se conecteaza de 2 ori...ma rog...si faza cu ss dureaza doar 5 sec
Vim uitate u prin registri sau unde te uiti sa vezi daca e adevarat ce a postat Tornada...Sa fim siguri:D

P.S NU am zis ca e codat ci dinpotriva....

09 Feb 2008, 14:07
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.