View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Jan 2018, 21:58

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 
 [UnBan] Motanel 
Author Message
CS Team

Puncte Evo: 1

Post [UnBan] Motanel
Buna seara. Ma numesc Alex si joc la voi pe server de aproape o luna cu nickul Motanel. Imi place modul in care isi fac unii admini treaba, dar in seara asta am ramas putin dezamagit de decizia luata de adminul P!t!C. Am jucat pe de_train... si cam pe la 8:40 imi spune P!t!C sa scot aim`u. I-am spus frumos ca nu am aim, dar am primit ban. Joc de 6 ani cs, am steam cumparat si nu joc nici cu aim, nici cu wall. Asta poate sa afirme adminii care m-au verificat pe server.
Poza la banul pe care l-am luat mai inainte nu am de unde sa va dau pentru ca n-a folosit admin_banip, sa faca poza.
Multumesc anticipat Motanel

ip : 79.113.73.179

19 Jan 2008, 20:42
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Cand se da ban (n.r admin_ban/admin_banip, nu se face automat si poza. Cel putin nu la noi pe server. Iar in alta ordine de idei, din moment ce te suspecta de aim, nu prea isi avea rostul poza.
Avand in vedere ca nu stiu nici cum joci si nici ce sa intamplat de ai luat ban, de acesta raspunde administratorul care la dat, in speta Pitic. Asa ca asteapta sa intre pe forum si vorbesti cu el.

Freelance code | Blog personal

19 Jan 2008, 20:50
Profile
CS Team

Aveam un scor de 30-10 sau mai mult, folosesc steam, nu ma risc sa folosesc aim sau wall, pe langa asta joc pe multe servere si **** mi s-a parut frumos. Daca asa se face cu playeri care joaca bine, atunci o sa caut alt server. Pacat, mi-a placut la voi. Daca chiar aveam aim sau wall, nu mai intram pe forum sa cer unban

19 Jan 2008, 20:59
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Usor, nu te ambala. Eu nu te`am acuzat ca ai juca cu wall sau aim. Pur si simplu ti`am explicat 2 lucruri simple.

1. Nu imi pot da cu parerea asupra unei intamplari la care nu am asistat. De aceea acum zis ca pitic raspunde pentru banul dat.
2. Atata vreme cat el te`a suspectat de aim, pozele erau egale cu zero.

Si in alta ordine de idei, nu ma "inmoaie" cu nimic faptul ca se joaca cu steam sau fara. Pentru mine steam = cu zero. Se gasesc coduri vac-proof sa iti pui si in cap.
Cat despre faptul ca daca aveai wall sau aim nu mai intrai pe forum sa ceri unban, s`au vazut cazuri in trecut :)
In final, iti mai zic o data sa astepti sa intre pitic pe forum si discuti cu el problema care o ai. El ti`a dat banul, el stie mai bine care a fost problema.

Numai bine.

Freelance code | Blog personal

20 Jan 2008, 00:19
Profile
Incepator

Puncte Evo: 0
Din punctul meu de vedere tu aveai aim. Iti cam sarea tinta...Ar mai fi cateva optiuni ca de exemplu sa ai mouse cu bila si sa ai pe post de masa o scandura...

Iar despre faptul ca te-au verificat alti admini...ei te-au verificat daca ai wall

Quote:
Daca asa se face cu playeri care joaca bine, atunci o sa caut alt server

Nu asa se intampla cu playerii care joaca bine...

20 Jan 2008, 13:50
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
se mai putea intampla sa aiba sensivitatea mare... sau sa joace cu anti recoil, sau sa puna tzinta pe piept si sa-i sara pe cap... --- depinde in ce fel sarea tzinta :)

facetzi demo de acum in colo. Comanda este
Code:
record user_name

20 Jan 2008, 15:21
Profile
CS Team

Putin ma intereseaza ce faceau alti, eu vroiam sa va spun ca nu joc cu coduri indiferent ce zice P!t!C. Normal ca sare tinta la cap, daca vreau sa trag acolo, tinta eu o directionez. Daca vreau sa trag la cap, misc frumos mausu in sus spre cap si trag nu?

20 Jan 2008, 15:40
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 29
Motanel este un prieten foarte bun de al meu am mai activat cu el ... pe o alta comunitate de cs ... si va asigur ca nu are nimic decat skill ...

24 Jan 2008, 20:07
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
Post Re: [UnBan] Motanel
mai eragon nu cred k iti dadea ban cnv fara ca tu sa fi pe sv...poate ai intrat cu alt nick si ai dat de banuit adminilor si te-au banat sau ai iesit cand ti se faceau poze..sau cine stie...

Ps1: nu te acuz de nimic imi dau doar cu parerea..
Ps2: multi fac asta au o anumita satisfactie pt coduri si nu pot juca cu nickurile obisnuite pe sv asa k il schimba si intra iar cand ia ban vine pe forum si spune..."ba nene dc am ban??ce aveti cu mine"
Ps3: mai zik odata nu te acuz de nik..asta ca sa nu iti faci o parere proasta despre mine si sa aud vorbe cum am mai auzit k cik as fi "complotat" la suspendarea/pierderea accesului unui admin

13 Mar 2008, 23:06
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 9 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.