View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 15:21

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 
 Cerere ban Herghe ! 
Author Message
Above You

Puncte Evo: 45

Post Cerere ban Herghe !
Azi la amiaza a intrat un alt codat pe server , cu nickul "herghe" . Mentionez ca avea Aim + Speed.
iata demo-ul : http://fisierulmeu.ro/42TT0RB26Z3E/herghe-dem.html
Doresc ca acest cheater sa fie banat la fel ca si celalalt :)

L.E.//

Aici este IP-ul lui, deoarece nu s-a multumit cu scorul acela de codar si a dat un retry : http://imagehosting.ro/images/hcs2i8ojjidopkf64n7.jpg

20 Jun 2009, 13:07
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Post Re: Cerere ban Herghe !
done.
Incearca sa citesti si cum acordam admine, poate vom avea o colaborare mai stransa in viitorul nu prea indepartat.

Freelance code | Blog personal

20 Jun 2009, 13:41
Profile
Above You

Puncte Evo: 45
vim wrote:
done.
Incearca sa citesti si cum acordam admine, poate vom avea o colaborare mai stransa in viitorul nu prea indepartat.

vim.. iti spun sincer ca am citit acel topic inca din ziua in care l-ai postat.. deoarece intru zilnic de cateva ori pe forum sa mai vad una, alta, sa mai vad ce propuneri de ban au unii, sa vad ce cereri fac, insa iti zic sincer, ca nu cred ca voi reusi sa scriu vreodata un comentariu/post atat de lung (adica de peste 1000 de caractere) . Eventual as reusi sa fac un post atat de lung daca ar fi ceva dezbatere despre codatzi, despre pozele in care nu se prea vede codul si poate as observa eu ceva, ar trebui ceva explicatii :)).. dar in fine, oricum multumesc ca m-ai incurajat .. Chiar ma gandeam ca ar fi foarte frumos sa fac parte din echipa EvoSys.. mai ales ca dimineata cand intru pe server este plin de codati care incearca sa faca rank.

si eu sunt userul cu nickul "ionut94", dar mi-am facut un alt cont deoarece cu nickul ionut94 nu am jucat niciodata pe server. Dar asta nu tine de postul meu, nu se ia in considerare la cele 1000 de caractere, pentru ca am zis-o doar asa ca sa stii si tu.

20 Jun 2009, 13:53
Profile
Mini tehnicus

O bucata de vreme, pana incepe sa isi mai revina serverul si forum`ul din aceasta amorteala care le`a cuprins in ultima perioada, numarul de caractere pentru care un post este considerat important si primesti 1 un punct, a fost scazut la jumatate.

Astfel pe o perioada nedeterminata, la minim 500 de caractere se primeste un punct.
Mult succes!

20 Jun 2009, 13:56
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
** Server: EvoSys CS 1.6 | Date: 06/28/2009 - 00:28:27 **
** Screenshot taken on player ~~~~~Dan~~~Diaconescu!~~~Direct (79.115.111.194:33437) **
** Command executed by Lucky-Strike | Screenshot No: 1 from 3

s-a skimbat harta si nu a mai mers sa ii dau ban

28 Jun 2009, 00:32
Profile
Mini tehnicus

Pe remote admin de pe interfata web a fost facut update`ul care consta in eliminarea acestei limite de 5 min de la deconectarea jucatorului, in care se poate da ban de adminii fara acces de rcon. Asa ca cine are acces de ban, poate sa foloseasca si remote admin de pe interfata web.

Pe server va fi eliminata aceasta limita de 5 min, in urmatorul update de la geronimo.

28 Jun 2009, 01:55
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 6 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.