View unanswered posts | View active topics It is currently 12 Dec 2017, 19:38

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 14 posts ] 
 baietzi... 
Author Message
Nou Venit

Puncte Evo: 0

Post baietzi...
imi scoate si mie cneva banu??? la celalalt topic nu mi`a raspuns nimeni...sau macar VIM posteaza ceva...ca tu mi`ai dat banul...sa vad cu ce am gresit...
multumesc

-- Tue Mar 24, 2009 21:03 --

tot strig ca un handicapat si aici si pe server...nimeni nimik...mie cik fratele VIM pt niste poze la care i`am explicat ca nu mi s`or salvat...si m`o lasat sa joace...i s`a nazarit sa`mi dea BAN...insa altora...care au coduri...nimik....

de exemplu...
[Team 204]-Portilio : stai cuminte tintax..ca stim ca esti codat..:)))

TINTAX : m-am tras singur de urechi acum

333K : nu vezi ce scor am

|sh!n0da| (RADIO): Fire in the hole!
|sh!n0da| killed <cSc>anonim with ak47
japca (RADIO): Fire in the hole!
*HAKA*_*DIDO* killed PioNeZa with famas
UZZYY_COCALARU killed $umy with sg552
333K : cel mai bun eu sunt

[Team 204]-Portilio : asha..:P

baddog : scote-ti codurile

[INFO] SladKor (89.123.35.12) trying to connect.
RADOI killed |sh!n0da| with m4a1
333K (RADIO): Fire in the hole!
=wojtaszek= killed *HAKA*_*DIDO* with glock18
*** TINTAX killed =wojtaszek= with a headshot from m4a1 ***
Assasynu Cerebral connected
SladKor connected
*** no mercy killed TINTAX with a headshot from sg552 ***
*** Lego killed ^MeSSy^ with a headshot from mp5navy ***
Assasynu Cerebral is joining the Terrorist force
SladKor is joining the Counter-Terrorist force
^MeSSy^ dropped
^MeSSy^ has left the game
*** Kris killed no mercy with a headshot from m4a1 ***
Wraith (RADIO): Fire in the hole!
*** Lego killed Wraith with a headshot from usp ***
*HAKA*_*DIDO* dropped
*HAKA*_*DIDO* has left the game
*DEAD* <cSc>anonim : /me

*** japca killed Lego with a headshot from deagle ***
*** [Team 204]-Portilio killed japca with a headshot from famas ***
[Team 204]-Portilio killed @ndr3yu7zu with famas
[INFO] Assasynu Cerebral (89.123.15.160) trying to connect.
CLAU killed Kris with ak47
RADOI killed CLAU with m4a1
RADOI killed UZZYY_COCALARU with m4a1
=wojtaszek= has left the game
*HAKA*_*DIDO* connected
*DEAD* TINTAX : si promit ca nu mai fac

la ei nu`i nicio prob...si eu stau ca fraieru si joc CS calumea...ajung in top pe un server greu ca si evosys...dar totusi...pic in ****...ma rog de toti adminii sa verifice ce`i cu BAN`ul meu...multumesc celora care m`au ajutat...le sunt recunoscator...dar in final...tot nimik...

24 Mar 2009, 20:16
Profile
Nou Venit

Puncte Evo: 3
Post Re: baietzi...
baiat bun... il cunosc... 100% nu "so dopat" :>

proud member of Romanian Hackers Community

ingame mnc

24 Mar 2009, 22:30
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 70
Pioneza tu ai contul suspendat...esti Zaru

24 Mar 2009, 23:01
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
ba ce ... ma abtin sa zic ceva. Alea-s glume bai om verde. Apropo astia din marghita sub "onorabila" varsta de 18 ani cel mai usor ar fi sa va cautati alt server. Din 5 conectari cu ip de marghita 1 injura de mama 2 au cod 1 e frustrat ca tine...iar ala 1 multumim zeilor e cat de cat baiat cinstit. La voi primu' lucru cand instalati un joc va intrebati " oare asta are coduri?" hai sa ne batem joc. Deci vedeti-va de treaba . Ori lasi trufia si esti civilizat ori continui sa te dai " tare-n gura pe chat ". Take off #-guns

24 Mar 2009, 23:47
Profile
Nou Venit

noroc cu tine dorule...toti astia peste onorabila varsta sunteti mari si tari...frustrat cik...oare pe cine caracterizeaza acest cuvant...
mare server de CS...a drek...mi`ati facut o gramada de poze...vi le`am dat...si tot codat is...
va doare pe voi in cur de restu...voua va mere bine...zice unu ca un admin e codat...ban baiatului...ca`i prost si nu prea cunoaste...
baddog lasa pe TINTAX sa joace codat...ala are voie...si aseara era ON pe srv...
dar eu...ca ati vazut toti ca ma tin de serverul asta...avem un frustrat de DORU care...ia te uita fiind peste 18 ani...se gaseste sa faca legea pe srv

-- Wed Mar 25, 2009 07:03 --

si bre` vedeta...niciodata nu am cautat sa ma dau in spectacol...dar vazand ca voi faceti ce vreti....
ia ziceti ba...care mi`ati facut poze pe ZaRu si nu vi le`am dat? Espada si WiZard mi`o facut...ink mai am pozele...
care mi`ati facut poze pe PioNeZa? vim...la care i`am explicat ca nu s`or salvat...probabil din cauza unor BUG`uri care apar cand lucreaza la srv...
dar a naibii ca tot voi aveti dreptate...eu is CODAT...mi se pare normal...fara nici`o dovada

25 Mar 2009, 08:36
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
PioNeZa wrote:
eu is CODAT...mi se pare normal...fara nici`o dovada

Chiar si lipsa unor poze, este o dovada ca o entitate extraterestra ti`a incarcat OGC`ul inainte sa deschizi tu Counter-Strike.

Orice as lucra la server, nu afecteaza "salvarea" pozelor, atata timp cat aceasta operatie este dusa la bun sfarsit chiar de clientul pe care il folosesti tu.

Freelance code | Blog personal

25 Mar 2009, 10:54
Profile
Nou Venit

i`m sorry...stiu ca tu esti cu computeru la srv...dar totusi...ti`am explicat 1 data...nu am avut intentii rele...si fac pariu ca dak te intreb...imi vei spune ca BANUL ramane

-- Wed Mar 25, 2009 10:03 --

pt ca dupa cum spui...e posibil sa am OGC...sau ii posibil sa n`am...consider ca la mine posibilitatea era sa n`am..si in orice caz...la a 2`a faza cand nu as da pozele...inseamna ca ar fi ceva...dupa mintea mea cea slaba

25 Mar 2009, 11:05
Profile
Mini tehnicus

PioNeZa wrote:
i`m sorry...stiu ca tu esti cu computeru la srv

read

PioNeZa wrote:
fac pariu ca dak te intreb...imi vei spune ca BANUL ramane

bingo !

PioNeZa wrote:
pt ca dupa cum spui...e posibil sa am OGC...sau ii posibil sa n`am...consider ca la mine posibilitatea era sa n`am..si in orice caz...la a 2`a faza cand nu as da pozele...inseamna ca ar fi ceva...dupa mintea mea cea slaba

Daca luai o pauza de meditatie, iti dadeai seama ca perioada asta in care nu sunt filtrarile active tot timpul, este o ocazie buna sa intri cu alt nume, iti faceai alt cont si mergeai pe burta. Pana atrageai atentia unui admin din nou, poate reuseai sa mai joci cateva zile.

Dar sti vorba aia cu "cineva" care daca nu e fudul, parca nu este "cineva" destul ...

25 Mar 2009, 11:30
Profile
Nou Venit

ma duce capul atata...insa dc sa tot intru cu alt nume...dak imi place numele asta...oricum...si dak o sa`mi fac...o sa`mi fac doar ca sa stau SPEC si sa urmaresc adminii...pt ca din cate am vazut...sunt cativa care au si ei "infiltrari neobisnuite"...
ca vad ca un jucator de rand...caruia ii place serveru...nu i se da voie pt ca e suspect...insa unui admin...
sau prietenului TINTAX care recunoaste chiar el ca are CHEAT...i se spune sa`si scoata codul...nicidecum sa fie banat

25 Mar 2009, 11:35
Profile
Mini tehnicus

Quote:
ma duce capul atata [...] sau prietenului TINTAX care recunoaste chiar el ca are CHEAT

Si totusi nu recunosti o gluma ...

O parte dintre cei care joaca pe evosys ori sunt prieteni dinainte de a juca aici, ori s`au imprietenit, aici. Isi permit glume unii cu altii, iar atata timp cat nu se incalca bunul simt, nu deranjeaza pe nimeni.

Spor la facut demo-uri.

25 Mar 2009, 11:45
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 86
PioNeZa wrote:
noroc cu tine dorule...toti astia peste onorabila varsta sunteti mari si tari...frustrat cik...oare pe cine caracterizeaza acest cuvant...

Eu cred ca pe tine. Eu am tot ce imi trebuie 8)
PioNeZa wrote:
mare server de CS...a drek...mi`ati facut o gramada de poze...vi le`am dat...si tot codat is...
va doare pe voi in cur de restu...voua va mere bine...zice unu ca un admin e codat...ban baiatului...ca`i prost si nu prea cunoaste...

#1 Intr-adevar e mare server de cs. Iti dau dreptate. De acceasi parere sunt si eu 8)
#2 Nu dam ban aiurea si fara dovezi sau ca ne spune un amator ca tine. Dovada cu care ai fost tu prins a fost dezbatuta cu mult timp in urma pe cand defilai sub emblema " rupeRee " wow :shock: chair ne-ai rupt cu OGC-u tau dar... not for long! :lol:

PioNeZa wrote:
baddog lasa pe TINTAX sa joace codat...ala are voie...si aseara era ON pe srv...
dar eu...ca ati vazut toti ca ma tin de serverul asta...avem un frustrat de DORU care...ia te uita fiind peste 18 ani...se gaseste sa faca legea pe srv

#1 TINTAX nu este codat. Era o gluma. Are o varsta onorabila pe care nu o voi face publica deoarece nu este nevoie.
#2 Uite pt ca nu intelegi intelesul cuvantului "frustrat" te ajut eu pt ca sunt baiat de treaba 8)
frustrat = om lipsit de ceva, privat, se simte inselat. => tu esti acela care se simte inselat cu ceva, caruia i se face o nedreptate.
#3 Am peste 18 ani desigur stiai doar ma cunosti cel putin din vedere. Tin sa te anut ca nu e nevoie sa ma eviti, sa bagi capul in pamant sau sa treci pe celalalt sens de mers cand ma vezi. Sunt un om cu care se poate discuta. Daca doresti si nu intelegi nimic din cate scriu eu aici, ma poti aborda pe strada mergem la o bere sau un suc daca esti cu masina :)) si discutam.

PioNeZa wrote:
si bre` vedeta...niciodata nu am cautat sa ma dau in spectacol...dar vazand ca voi faceti ce vreti....

#1 Nu sunt vedeta si nici nu mi-ar place. Sunt cunoscut ca fiind un om sociabil care isi face prieteni cu usurinta care se adapteaza repede si are priza la femei :)) uite inca o dovada care ma scuteste de caracterizarea ta. Adica cea de "frustrat".
#2 Noi nu facem ce vrem . Facem ce se cuvine si e demn.
De acum înainte ai dreptul sa nu spui nimic. Orice comentariu pueril la cele spuse de mine este ignorat. + fa-ti valiza ca pe evosys nu mai prostesti pe nimeni. Toate cele bune . GOD bless

25 Mar 2009, 12:23
Profile
Suspect de spam

Puncte Evo: 7
gata pionezo .. nu ai pozele enjoy pe lan :D

PS: daca mergeti la bere chemati`ma si pe mine :))

25 Mar 2009, 12:35
Profile
Incepator

Puncte Evo: 1
[quote="PioNeZa"]ma duce capul atata...insa dc sa tot intru cu alt nume...dak imi place numele asta...

daca tot iti placeN "numele" asta asa de mult nu ar strica sa sti ,asa ptr cultura te generala,ca in limba romana CORECT se spune PIUNEZA....

25 Mar 2009, 18:22
Profile
Nou Venit

a drek gluma...nu am dc sa`mi bag capul in pamant...nu ti`am gresit cu nimik...si chiar dak as fi gresit nu bag capul in pamant...
cu berea...cine stie...nu prea cred ca vrei sa ai de`a face cu codatii...sa nu devii si tu codat...asta pt binele tau...dak insisti...se poate rezolva...
iar bala...contul l`am [primit de la cineva pt ca datorita lui DORU...mi s`a blocat toata seria de IP si nu mai putea face cont pe vremea inregistrarilor geronimo...

-- Wed Mar 25, 2009 21:03 --

si datorita definitiei tale pt cuv FRUSTRAT...
chiar ma simt inselat....pt ca la inregistrarile geronimo erau admini care imi cereau sa le explic unor prieteni de`ai lor ce si cum sa faca pt a putea intra pe server...le dadeam informatii cu privire la alti codati in afara de mine...ca eu is codat...si hop tzop...sunteti toti impotriva mea...tnx a lot #-frypan ...
in fn...scuzati`ma pt timpul retinut...ca vad ca tot degeaba...ne vedem pe server

25 Mar 2009, 22:00
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 14 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.