View unanswered posts | View active topics It is currently 16 Dec 2017, 11:08

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2
 BAN !!! 
Author Message
Incepator

Puncte Evo: 2
Hmm ... acum 2-3 zile am intrat si eu pe sever , si intreadevar ii km sare tinta knd trage , probabil sens. mare sau are mouse pe bila .... dar si eu am vrut sa-ti fac kteva poze si sa te trimit pe forum , dar din pacate am avut treaba si a trebuit sa ies , nu degeaba vb cei kre ti-au dat ban .... nu zic k ai , dar la stilu cum joci esti foarte suspect.
Am prins altii kre se injurau pe familie k nu au coade , erau admini si intr-un final s-a dovedit k aveau coduri , asa k ai grija ....dak esti prins o sa-ti cauti alt server!!!

10 Jan 2008, 14:33
Profile
Incepator

Puncte Evo: 0
faza e ca nu am fost prins :shock: .... nu aveam nimic (sens 5)

10 Jan 2008, 14:39
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
deci cum ramane? dam cu banu? gohan ia zi, k chosen cu "suspect"-ul lui m-a lamurit. :) Esti sigur k avea aim, n-ai nici cea mai mica indoiala? Your call...

10 Jan 2008, 15:17
Profile
Incepator

i'a zi mai gohan sau N1 cum ti se zice ... de ce tocmai tu cum ai intrat m'ai banat ca toata ziua am jucat si pe toate hartile era cel putin 2 sau 3 admini god:P!t!c (care mi'a facut poze sa vada daca am remove flash) , Limba (de asemenea poze pt coduri) si ai intrat tu si direct ban (fara demo , fara nimic )
Mai bine ne impacam ca eu vreau sa fiu prieten cu toti aici pe server (nu vreau sa ma cert cu cineva ... deja mi'am si cerut scuze ca am vorbit urat), imi scoti banul si toata lumea e impacata :)
Ramane la latitudinea ta :cry:

10 Jan 2008, 16:28
Profile
Nou Venit

ma gohan tu esti aici cel mai tare si cel mai bun de dai la toata lumea bann aje cum vrei tu :evil: nush care poate sa faca ceva pt exceed sai scoata bann da ar fi tare bine ca gohan se crede ALA DE SUS pe server...multam fain....HAIDE U CLUJ :!:

10 Jan 2008, 16:59
Profile
Incepator

ms yakuza :) in sfarsit 1 care ma sustine :roll: :wink:

10 Jan 2008, 17:04
Profile
Incepator

Puncte Evo: 2
Totushi dak nu sunt dovezi clare , eu zic k totusi merita o sansa .... data viitoare dak se mai intampla zboara definitiv dupa server , am trecut si eu prin asa ceva pe servere unde jucam ( dar chiar n-aveam coduri :D:) m-am apucat de 1.6 din cauza la 1 **** kre nu mai ma lasa sa joc pe 1 serv de top atunci ( cica coduri ) ... am injurat , am tacut si m-am apucat de 1.6 si aici am avut probleme dar cu ajutoru la ktiva "jucatori" m-au lasat in pace ... am jucat pana m-am plictisit ,asa k eu zic k ar merita o sansa poate chiar are dreptate dar n-are cum sa dovedeasca k nu avea , dak are atunci nu mai merita nici bagat in seama!!!!

10 Jan 2008, 18:10
Profile
CS Team

10 Jan 2008, 18:25
Profile
Incepator

va asigur ma ca nu am nimic :roll: ... se scoate banul ??? :?:

10 Jan 2008, 19:58
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 29
Deci a ramas la atitudinea mea sa decid ...
Fi atent banul se scoate ` si multumestei lui M1noS pt ca a pus o vorba buna aici in topic pt tine ` ... dar fi atent la mine ` daca mai imi pari suspect odata si iti vad tinta ` sarind pe capul la playeri ` ai ban permanent` UNDERSTAND ?

10 Jan 2008, 21:27
Profile
Incepator

clar man :wink: ... stai linistit ca nu ai sa mai vezi . :!: ...nuj ce ai vazut :roll: ... dar uitate mai atent:) :) ...
vorba vine ca inca ban'ul nu'i scos :(
ip : 81.180.166.101

Last edited by eXcEed on 10 Jan 2008, 22:30, edited 1 time in total.

10 Jan 2008, 22:20
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111
ma gohan tu esti aici cel mai tare si cel mai bun de dai la toata lumea bann aje cum vrei tu :evil: nush care poate sa faca ceva pt exceed sai scoata bann da ar fi tare bine ca gohan se crede ALA DE SUS pe server...:!:

yakuzza sincer nu te baga in seama... k nu se crede nimeni ala de sus. fiecare face in asa fel incat sa se joace kt mai corect pe server. daca cumva greseste o incurca. vrei sa-tzi dau exemple de admini? sunt o groaza. are god, si nu l-a primit asa pe degeaba... iar de fiecare data cand nu are nelamuriri intreaba inainte pe altzii... si da ban doar knd este sigur. De data asta s-ar putea sa se fi inselat... am zis s-ar putea.
Va tot luatzi voi de admini k uneori joaca f bine si alteori f prost. Pei depinde de ce moment are omu... nu e asa de usor sa si adminezi si sa mai si joci. Sa fi atent la ce scrie fiecare user, sa fi atent pe fiecare daca e suspect de cod si necesita poze sau nu, apoi sa iei pozele daca e cazu, kre in cel mai bun caz dureaza minim 5 minute. Si apoi sa stea dupa altu kre nu stie sau se face k nu stie ce-s alea poze, unde sunt, cum se trimit etc... asta insemnand si 15 minute uneori... si apoi nu mai are nici un chef, da quit si gata. Deci nu e asa simplu... Nici nu le plang de mila adminilor, k ei au vrut sa fie aici, deci si-au facut-o cu mana lor, si cu toate acestea isi fac treaba excelent, iar cand nu si-o fac, li se ia adminul, f simplu. Dar nu este cazul.
Sunt o groaza dintre voi kre atzi vrea admin, dar dece atzi vrea admin? Doar k sa schimbatzi harta? Sa bagatzi ce harta vretzi? sa datzi slay, kick sau ban cui va enerveaza? Sa va simtziti speciali? Pei astfel de oameni nu dorim k admini, si va asigur k nici unu dintre actualii admini nu intra in aceasta categorie, iar cand vor intra, va fi din cauza oboselii, a lipsei de timp sau a altor motive personale si implicit li se va lua adminul. Dar momentan nu este asa. Iar in locul lor vor venii altzi admini freshi, noobi, pregatitzi sa invetze sa admineze, sa aibe grija de un server, cu alte cuvinte sa invetze de ce acei viitori admini "pensionari" sunt deja doxa. Dar asta se va intampla in timp, actualii admini fiind inca la inceput... (cu unele exceptzii binentzeles kre vad k nu mai se vad pe server)

11 Jan 2008, 00:24
Profile
Incepator

11 Jan 2008, 20:01
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.