View unanswered posts | View active topics It is currently 16 Dec 2017, 11:15

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 
 Reply-Discutii Admini 
Author Message
Banned
Banned

Puncte Evo: 3

Post Reply-Discutii Admini
Fiiind la Ciubey am urmarit pe forum acuzatiile pe care mi le aduce Charliee. In acest post nu numai voi arata ca acestea sunt niste acuzatii nefondate dar si ca Charliee ajunge sa se contrazica pe sine, din puncul meu de vedere cazand singur intr-o groapa pe care chiar el si-a sapat-o.
1) Id-ul lui Charliee , Dracula il avea de la Bufu. I-am explicat si lui asta si dupa ce a vb cu Bufu, mi-a dat dreptate .Dovada fiind ca dupa aceasta discutie mi-a dat adminul inapoi, sters in momentul de "nebunie" in care se afla.
2) Tu i-ai dat ban lui Dracula din cauza incidentului de pe mess. Dar din cate imi amintesc eu TU erai cel care spuneai ca discutiile de pe mess NU au nici o legatura cu serverul. Acest lucru l-ai spus chiar pe forum ,intr-un post mai vechi.
3)Din ce am inteles de la Dracula schimbul de cuvinte vulgare a fost unul reciproc , aceste cuvinte urmand traseul Dracula--> Domnul Charliee dar si invers. Sa inteleg ca trebuia sa iti dai ban singur!?
Charliee wrote:
(eu crezand ca skynet n-a luat parte la acest incident).
(sau poate a fost o idee a grupului vostru, tu, skynet si dracula).

4) Din partea mea poti sa crezi ce vrei , dar eu consider ca toate aberatiile , conspiratiile si planurile astea despre care zici tu sunt o dovada in plus a faptului ca statutul de owner al acestui server a inceput sa lase urme adanci si devi din ce in ce mai paranoic.
Acestea fiind spuse , sper ca nu vei mai lungi discutiia acestui post si vei avea decenta de a-l inchide si sper ca nu vei mai aduce alte acuzatii la adresa mea pe care nu le poti sustine.

Code:
You have been banned from this server

+ ora 8:45 ban fara motiv -"respecta regulile si vei fi respectat"

10 Jan 2009, 19:29
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Post Re: Reply-Discutii Admini
Laso moarta sky, nu vezi ca nimeni nu ne baga in seama, am vrut sa fac un bine sv si sa ma intorc da se pare ca nu sunt bine venit, am incercat, nu a mers asa ca renunt de tot la admin, acum sa mai vina si mama lui de god sa imi zica ca imi da si owner, ca admin nu ma mai vedeti pe sv....

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

11 Jan 2009, 02:14
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Post Re: Reply-Discutii Admini
Vrea sa faca pe indiferentul, sa arate ca lui nu ii pasa si de aceea nu raspunde.
Poate pe viitor se va abtine de la astfel de acuzatii si comentarii
Mie imi pare rau ca mi-am distrus recordul de "Timpul in care nu am intrat pe server"

11 Jan 2009, 08:15
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 3 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.