View unanswered posts | View active topics It is currently 14 Dec 2017, 15:20

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ] 
 Mica mare nelamurire.. 
Author Message
Incepator

Puncte Evo: 1

Post Mica mare nelamurire..
Salutari, stresul WiZaRd revine :)
Am si eu o mica mare nelamurire. S-a facut la un moment dat afirmatia cum ca cs2. are forum separat de cs1, pentru cultura mea generala as vrea sa stiu daca serverele au fost separate, practic sa se confirme acest lucru mai exact :)
Pe plan secund as vrea sa stiu daca pot folosi motd-ul de pe cs1 (cu modificarile de rigoare normal) la serverele noastre. Ne pregatim sa lansam si noi un server public din cele 7 private. Este prea belea conceput si mie personal imi place :) Nu dam numele serverelor nu dati private cu intrebari ce si cum, NU ne facem reclama, aceasta ultima intrebare este adresata persoanelor in masura sa de un raspuns "oficial". Multzam frumos.

10 Aug 2008, 23:04
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Post Re: Mica mare nelamurire..
Nu prea inteleg la ce te referi cand spui
WiZaRd wrote:
daca serverele au fost separate

Serverele au fost separate de la bun inceput. Ruleaza pe masini diferite, au ip`uri diferite, configuratii apropiate. Singurul lucru care a fost comun pentru o perioada, era forumul.
Intre timp si-a facut si sicu forum pentru server-ul lui si sectiunea pentru cs2 care era pe forumul acesta a fost inlocuita cu un redirect catre noul forum ( http://cs2.****.ro/forum/ ).
Cat despre motd, nu ma pot pronunta eu.
Respectivul MOTD a fost facut la origine de un fost angajat **** si de atunci a mai primit cateva modificari din partea mea. Insa cum persoana care l-a gandit nu mai lucreaza la ****, cel care isi poate da acordul este sorLAG. Soo, asteapta sa ajunga pe forum si vezi ce zice.
Oricum, daca accepta sa iei MOTD-ul, ar fi nice sa lasi un copyright in el 8)
Spor.

Freelance code | Blog personal

11 Aug 2008, 13:07
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 2 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.