View unanswered posts | View active topics It is currently 16 Dec 2017, 11:13

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
 Cum sa luati pozele fara sa-l bagati in lista de contacte!!! 
Author Message
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 111

Post Cum sa luati pozele fara sa-l bagati in lista de contacte!!!
Am observat ca multi dintre voi (adminii) cand vreti sa luati niste poze de la un user inca mai dati Add to Messenger List. Daca faceti asa, apoi va trebuii sa-i stergeti din lista + sa le dati ignore celor kre inca nu v-au sters din lista lor.

Cum procedam?
Simplu. Fiecare dintre voi aveti la Yahoo Messenger-ul vostru o casuta unde scrie "Type a name or a phone number" - aceasta casuta se afla intre Status-ul vostru si Lista de Contacte.
Cand luati un id, ii dati paste in acea casuta si apoi apasati Enter. Facand asta, va v-a aparea fereastra pt acel contact, si puteti sa scrieti, sa primiti si sa trimiteti fisiere fara sa-i dati add.
Add-ul se da doar pt a vedea cand un user e online sau pt a-l accesa mai rapid.

01 Jul 2008, 00:18
Profile
Master of Spam

Puncte Evo: 38
Post Re: Cum sa luati pozele fara sa-l bagati in lista de contacte!!!
LoL charliee...cine nu stie despre asta :lol: :lol: :lol:

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

01 Jul 2008, 00:21
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
poy se pare ca unii nu stiau de asta...odata ce a postat charliee... #-eat

01 Jul 2008, 01:49
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
Mie unul nu-mi vine sa cred asta. Din momentul in care Charliee posteaza pentru admini acest topic inseamna ca sunt probleme cu unii la acest capitol! Desi ii dau dreptate: "Nu toti se nasc destepti!". Trebuie sa recunoastem asta, toti eram noobi prima oara la CS, asa se poate intelege si cu YMsg/MSN/AOL/Skype sau ce mai folositi voi. :)

Image

01 Jul 2008, 02:26
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Aceasi metoda o foloseam si eu charliee, adica sa scriu id in acea casuta ,dar mi s-a intamplat o chestie tare :Am facut poze unui jucator,i-am cerut id si l-am bagat in respectiva casuta . Toate bune si frumoase numai ca jucatorul nu raspundea si dupa doua Buzzu-uri m-am intors in cs avand convingerea ca acel jucator imi daduse o adresa gresita. Reintors in cs respectivul jucator imi zicea ca: "dc nu intri pe mess". Nestiind ce sa fac i-am dat add si imediat mi-a dat accept si am putut lua pozele.
Deabia acum mi-am dat seama ce s-a intamplat si anume ca acel jucator (suparat de cineva sau poate din greseala) facuse ca sa nu primeasca mesaje decat de la cei pe care ii are in lista.

Si am incalecat pe-o sa si v-am spus povestea asa #-bug

01 Jul 2008, 10:35
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 148
Hmmm nici mie nu-mi vine sa cred ca exista vreunu care nu stia faza..Cum e posibil asa ceva?Cine e incompetentul,inaptul..etc.? Sa fie dat afara!!!!
Raspuns: rhaoul :lol: :lol: :lol:
Bai daca mai e vreunu care nu stia.. sa posteze, ca sa ma scot si eu
Ce sa-i faci frate?eu m-am nascut destept dar m-am prostit pe drum..stand prea mult la calculator:P

01 Jul 2008, 12:18
Profile
Junior

Puncte Evo: 0
sincer nici io nu stiam faza(te sustin rhaoul) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dar oricum nu ma deranjeaza dak le dau add asa pot sa ii bag si in lista de ignore dak ma deranjeaza,scurt si la obiect nu?:D or mai fi si alte chesti mai putzin inportante pentru mn .........cand pot sa studiez altceva mai interesant :wink: de exemplu cum sa floodezi un server care livreaza net (nu incercatzi se penalizeaza cu ani la racoare :D) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: km greu dar io zic ca se poate.

01 Jul 2008, 12:34
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
cei care au in setarile messengerului bifata optiunea "ignore anyone who is not in my messenger list" nu le puteti scrie cum a zis charliee fara sa le dati add..deci dak nu raspunde cum a spus el..sa nu credeti k nu raspunde..mai bine dati add

02 Jul 2008, 02:39
Profile
Happy Camper

ehh stiam:-j si tornada sincer nu stiam de aia:))nici nush unde o gasesc:))

02 Jul 2008, 16:07
Profile
Junior

eeeeee si totul e bine cand se termina cu bine si uite asa cei doi sunt buni amici :D asa mey baietzi atzi vazut ca se poate

p.s cum zicea si vim "mai baieti trebuie sa va aveti ca frati" k doar d`aia suntetzi admni nu? trebuie sa va facetzi singuri munca mai usioara.Bafta ma bucur k totul a revenit la normal.

02 Jul 2008, 16:25
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.