View unanswered posts | View active topics It is currently 16 Dec 2017, 11:06

Forum rules 
- Regulament forum
- Regulament server CStrike

Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 
Skynet Vs Damned_Devil

Cine credeti ca a dat mai multe lame pe ****
1. T-Da|Damned_Devil 43%  43%  [ 6 ]
2. T-Da|Skynet 57%  57%  [ 8 ]
Total votes : 14

Skynet Vs Damned_Devil 
Author Message
Master of Spam

Puncte Evo: 38

Post Skynet Vs Damned_Devil
Uite nu am ce face la ora asta si ma cert cu skynet cine a dat mai multe lame pe sv...asa ca va cerem ajutorul !!!!

Ms pentru cooperare :) ... si daca aveti si o parere nu ezitati sa lasati si un comentariu :)

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.

21 Jun 2008, 01:48
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Post Re: Skynet Vs Damned_Devil
chiar e relevant ? o lama poti sa ti`o iei intr`un moment de neatentie, sau la ingramadeala. Din punctul meu de vedere, cutitele date nu se reflecta in skill-ul jucatorul ci in numarul de ore petrecute pe server si noroc.

Freelance code | Blog personal

21 Jun 2008, 02:26
Profile
CS Staff Leaders

Puncte Evo: 43
Chiar crezi vim? Ieri l-am disperat pe un jucator (Dark | Aristotel) pe de_dust2 cu 3 lame la rand, facea rush la scari in tunel si de fiecare data apucam sa-i vad capatzana cand dadea coltul sa intre dupa porti. Murea de draci si cerea la admini sa-mi faca poze :D. Si e culmea ca romanu nu se lasa si tot acolo mergea numai ca nu apucam eu sa-i mai dau :lol:

Image

21 Jun 2008, 07:02
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Dupa cum a zis si vim lama depinde de noroc dar eu cred ca mai depinde si de abilitatea jucatorului de a cunoaste harta. De ex pe mjolby3 (fiind ct) dam un rush pana in casa repede , sarim pe geam (in baza la tero)si ii luam pe toti pe la spate, asa ti-am dat 2 lame tie vim. Sau pe D2 , (tot ct) facem un rush pe lung , intram pe porti rpd facem dreapta si ne indreptam spre scari unde daca avem noroc tero sunt intarziati de ct care pazesc X-ul.
In alta oridine de idei devile nu stiu ce ti-a venit ca eu lame nu prea mai dau datorita lagului meu , fiindu-mi aproape imposibil sa dau lama din prima (ceea ce intro astfel de situatie ,a rata prima sansa inseamna a murii)
Votatil pe Devil sa se simta si el bine si ca sa se simta si mai bine ii ziceti "devil lamaru nr 1" #-bug
Apropo vim adresa asta inainte mergea http://cs.****.ro/index.php?search ... order=desc
-eram pe primu loc la online :D
- o intrebare : cei de la gametracker tin evidenta orelor pe sv a jucatorilor dupa nume sau ip (pt ca eu nu mai am Tagul in fata si cred ca am scazut in top )

21 Jun 2008, 09:31
Profile
Vorbaret

Puncte Evo: 6
....mda .... pagina de suferinta a lu devil nu :lol: :lol: :lol: ...skynet ai votul meu :D :D

21 Jun 2008, 12:21
Profile
Master of Spam

Oricum vim...daca cineva ia o lama la ingramadeala nu-i rusine :) da cand iei lama din fata si acea persoana are si o arma automata, atunci se reflecta skillul :)....parerea mea...iar lama care ai luat-o pe de_aztec de la mine...am avut noroc cu caru, la glontul acela cere l-ai tras u cu awp puteai sa ma arunci cat colo (norocul meu ca awp are cel mai mare recoil)...pacat ca nu ai raspuns la propunerea mea :( acuma eram si eu moderator :lol: sau god mai sti :lol: :lol: :lol:

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)

21 Jun 2008, 12:36
Profile
Mini tehnicus

Puncte Evo: 234
Nu se creste nivelul accesului, pentru cate lame dai sau cui. A fost o singura exceptie, de dragul distractiei, insa asta nu inseamna ca va deveni obisnuinta.
Cat despre lama de pe aztec, nu ai avut noroc ca awp`ul are recul mare, ai avut noroc pentru ca am sens 1 si pana ma intorc 180 de grade, incepe runda urmatoare si pentru ca sunt eu || cu arma aia si nu stiu sa dau zoomless.

Freelance code | Blog personal

21 Jun 2008, 20:25
Profile
Master of Spam

Sensibilitatea 1...frate cum poti sa joci :lol: skynet ya spune-ne cu ce sensibilitate joci u :lol:

OFFTOPIC:

21 Jun 2008, 21:42
Profile
Above You

Puncte Evo: 4
Quote:
sensibilitate
:lol: :lol:

si io joc tot cu 1 nu de mult timp..dar joc mai bine cu 1..depinde de maus

22 Jun 2008, 01:34
Profile
Banned
Banned

Puncte Evo: 3
Joc cu 20 de cand ma stiu

24 Jun 2008, 17:22
Profile
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 10 posts ] 

Topicuri similare 
Nu există topicuri similare.